2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bu ara bana ablam soyledı bende sizle paylasayım ablamın bı arkadası iki tüpbebek yapmıs ve tutmus on demişlerkı hakiki kestane balı sabah aç karnına serbet yap iç demişler bende yapıyorum zor olsada buldum balı sabahları yapıyorum içiyorum insallah şifa olur rabbimden umut kesilmez benım anladıgım bagırsakları calıstırıyor

Hala mı çıkmadı vallahi senin adına ben çok heyecanlıyım 😊 inşallah pozitifi görürsünüz

Seninde kimyasal a döndü 😔😔 hakkında hayırlısı olsun canım benim bu ay seninle 3. Kimyasalımız oldu inşallah bir sonraki gebeliklerimiz sağlıkla ilerler ne diyim ki ne desem boş herşey gönlünce olsun sonrası için ♥️
O kadar emek boşa gitti. Neyseki 2 embiryo var ve buda yeniden ilaclar transfer ucreyi derken bir masraf daha. Yas 39 hep bu yuzden acelecigim. yarin doktorum arayacak ona gore bir yol cizicez.

O kadar emek boşa gitti. Neyseki 2 embiryo var ve buda yeniden ilaclar transfer ucreyi derken bir masraf daha. Yas 39 hep bu yuzden acelecigim. yarin doktorum arayacak ona gore bir yol cizicez.
Hayırlısı olsun , daha zamanı değil demek ki doğru zamanda sağlıklı bir şekilde bebeğinize kavuşursunuz inşallah 🙏

Hayırlısı olsun canım çok üzüldüm. Embriyoların varmış ne güzel tekrar denersin Allah sağlık versin

Tabiki insan emeğine üzülüyor harcadığı parada cabası tekrar yine iğne ilaç bir inşallah kalan emriyo ların sıkıca seninle kalır ♥️♥️

X