2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben koldan vuruyorum kollarım mosmor oldu karnımdan da biraz yagli karnım hic yakmiyo İlac karnımdan yapınca bende koldan yapıyorum

Kızlar merhaba sabah iğne vurdum sag üst bacaktan vurduktan sonra yakınında damarımı bisi gördüm dedim acaba damara mi vurdum sonra morardı ama küçük bir morluk şimdide dokununca çok az açıyor sizce nolmustur? Bu küçük kahverengi igne ucuyla yaptım damara gelmez diyorlar küçük olduğu için zaten dikey değil yatay yapıyorum

farklı alanlara yapıyor musun canım kaç gündür kullanıyorsun o sertlikler zamanla geçiyor mutlaka farklı yerlere yap göbekte yer çok ben bir aydır kullanıyorum. rotasyon yapıyorum dinlenince sertlikler de geçiyor zamanla

hiçbir şey olmaz canım ne enjeksiyonu yaptın koldan daha kolay olabilir bu arada denemeni tavsiye ederim bir kişi kolunu tutsun sen enjeksiyonunu yap

Suan 1 minicik var)))ilk fotoğrafları verdileralttan baktı Dr.hersey iyi ,ilaçları devam
Ne güzel yarin benim de randevum var cok heyecanliyim bisey sorcam sen bugün 5+5 desin herhalde... nasil hesapladin? Ilk adet gününe göre mi?

Günaydın
İğneyi üst bacağınızdan ve kolunuzdan da yapabilirsiniz. Biri kolunuzda eti biraz sıkıştırırsa koldan yapması da kolay oluyor.
Teste ne kadar az kalmış inşallah olumlu sonucunuzu bekliyoruz

Küçük deri altı uçla damara denk gelme ihtimali çok düşük. Bacak diğer yerlere göre çok çabuk morarıyor, merak etmeyin damara gelmemiştir. Geçer birkaç güne

Ben koldan vuruyorum kollarım mosmor oldu karnımdan da biraz yagli karnım hic yakmiyo İlac karnımdan yapınca bende koldan yapıyorum
Benim hiç mosmor olmadı ya bende koldan vuruyor dum hep daha doğrusu komşuma yaptırıyor dum önemli olan enjektörü dik bi açı ile vurmak ve oksaparı yaparken biraz acele etmek çıkardıktan Sonra da buz aküsü koyuyor dum ben acısını alıyordu

Ne güzel yarin benim de randevum var cok heyecanliyim bisey sorcam sen bugün 5+5 desin herhalde... nasil hesapladin? Ilk adet gününe göre mi?
Afet tarihim 16.04 transfer 05.05 bazen.uygulama transfere göre hesaplanıyor

Ben buz koymadim canım hic ama
Maf oldu kollarım belki de yanlış vuruyorum bilmiyorum

Evet baktım şimdi mesajınızdan sonra kolu deneyeceğim bugün çoook teşekkürler

Ben buz koymadim canım hic ama
Maf oldu kollarım belki de yanlış vuruyorum bilmiyorum
Ay ne fena morarmış bu Siz biraz ön kısımdan mı yapmışsınız? Kolun arka kısmına doğru daha yumoş olan kısımdan deneyin bence. Hani bu el salladığımızda sallanan yer var ya oradan

Evet baktım şimdi mesajınızdan sonra kolu deneyeceğim bugün çoook teşekkürler
Rica ederim deneyin ama kolun arka kısmından böyle daha yumoş olan kısımdan yapın. Orayı tutma konusunda birinden yardım almanız gerekir. Bacakta iğneyi sokmak daha kolay oluyor ama ilacın gidişini biraz hissediyorsunuz.

Ay ne fena morarmış bu Siz biraz ön kısımdan mı yapmışsınız? Kolun arka kısmına doğru daha yumoş olan kısımdan deneyin bence. Hani bu el salladığımızda sallanan yer var ya oradan
Tamam bu sefer oyle deneyim çok agriyo gece üstüne falan yatınca rabbim bu emeklerimizi boşa çıkarmasın insallah

Tamam bu sefer oyle deneyim çok agriyo gece üstüne falan yatınca rabbim bu emeklerimizi boşa çıkarmasın insallah
Amin inşallah çabalarımızın karşılığını alırız Acıyordur tabi çok fena görünüyor. Yaptıktan sonra o bölgeye buz da uygulayın isterseniz. Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…