2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bi duygusallık çöktü yine içime bi öküz oturdu sanki resmen ağlayasım var

Transfer gününü saymazsak bugün 4.gün ve aşırı bi duygusallık var üstümde🥺 dün ne güzel zaman ne çabuk geçiyo falan diyodum bugün durdu sanki bilemiyorum 🙄🙄
Dışarıdan göründüğü gibi değil tedavi süreci olsun transfer sonrasındaki günler gerçekten insanı zorluyor resmen ama sen moralini bozma lütfen bugün bende aynı şekildeydim sonra dedimki belki tutunmaya çalışıyorlar ama sen üzülerek onlara belki bu fırsatı vermiyorsun dedim ve toparlanmaya çalıştım sende toparlan üzülme unutma sakın sana tutunmaya çalışan minnaklarin var😊😊

Dışarıdan göründüğü gibi değil tedavi süreci olsun transfer sonrasındaki günler gerçekten insanı zorluyor resmen ama sen moralini bozma lütfen bugün bende aynı şekildeydim sonra dedimki belki tutunmaya çalışıyorlar ama sen üzülerek onlara belki bu fırsatı vermiyorsun dedim ve toparlanmaya çalıştım sende toparlan üzülme unutma sakın sana tutunmaya çalışan minnaklarin var😊😊
Çok haklısın 🥺Daha iyiyim teşekkür ederim 🥰🥰

Ayy bilmiyorum 😁 pazar idrar, pozitifse de ptesi kan veririm diyorum.. sence kötü mü olur?
Merhaba tecrübemi sizlerle paylaşmak istedim hiç idrar testi yapıp canınızı sıkmayın ben ilk tüp bebek deneyimimde 7.gun ,8.gun ve 10. gün idrar testi yaptım hepsi negatifti çok üzüldüm hatta ağladım 10. gün kan testi yaptırdığımda pozitifti ve çok şükür bir kızım oldu 😊 idrar testi yaparsanız bile sonucu sizi çok etkilemesin naçizane tavsiyem 😊

Merhaba tecrübemi sizlerle paylaşmak istedim hiç idrar testi yapıp canınızı sıkmayın ben ilk tüp bebek deneyimimde 7.gun ,8.gun ve 10. gün idrar testi yaptım hepsi negatifti çok üzüldüm hatta ağladım 10. gün kan testi yaptırdığımda pozitifti ve çok şükür bir kızım oldu 😊 idrar testi yaparsanız bile sonucu sizi çok etkilemesin naçizane tavsiyem 😊
Ayyy maşallah kızınız size sürpriz yapmış 💕
Çok doğru söylüyorsun, negatif görürsek mutlaka etkileniriz bu da olacak şeyi de engelleyebilir 😌 10.gün iyidir canım S Sare2022

Transfer gününü saymazsak bugün 4.gün ve aşırı bi duygusallık var üstümde🥺 dün ne güzel zaman ne çabuk geçiyo falan diyodum bugün durdu sanki bilemiyorum 🙄🙄
Neden moralini bu kadar bozuyorsun, yapma canım moral önemli. O kadar hormon alıyoruz ki hormonlar da etkiliyor psikolojiyi. İlla ağlamak istiyorsan ağla bir kez hıçkıra hıçkıra at içindekileri bir seferde.
Az kaldı 6 gün sonra öğreneceksin 🥰 seneler geçti 6 gün mü geçmez?

kızlar günaydın nasılsınız keyifler yerinde mi?
Günaydınnn ✨✨✨
Benim oksapar iğneyle başım belada 😆😆 sertlik yaptı karnımda içeriden morardı sanki çok garip hiç bir iğne böyle yapmamıştı.. içeri de iğnesi çok zor giriyor ucu garip..
Onun dışındaaa 4 gün kaldı testeee 🤗🤗🤗

X