2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Neden moralini bu kadar bozuyorsun, yapma canım moral önemli. O kadar hormon alıyoruz ki hormonlar da etkiliyor psikolojiyi. İlla ağlamak istiyorsan ağla bir kez hıçkıra hıçkıra at içindekileri bir seferde.
Az kaldı 6 gün sonra öğreneceksin 🥰 seneler geçti 6 gün mü geçmez?
Haklısın.. Bugün daha iyiyim hayırlısı olsun bakalım ☺️☺️❤️

Ben buz koymadim canım hic ama
Maf oldu kollarım belki de yanlış vuruyorum bilmiyorum 😞
Sadece enjeksiyon yerlerim belli oluyordu benim çünkü, morarma genelde yanlış vurulmadan yapıyor hızlıca batır ve enjekte et bu iğneler bayağı devam ediyor çünkü ben sormuştum 20 haftalığa kadar devam demişti bazı hastalar a doğuma kadar

Oksapar bende 1,5 ay falan kullandım sadece bi keresinde aynı bu şekilde morarmıştı karnım.hatta bir ay göbeğin diğer tarafından yaptım iğneyi.geçmesi 1 ayı buldu.yanlış vurdum heralde.diğer yaptıklarımda böyle olmamıştı.zaten kanamam olunca doktor oksaparı kesti hala kullanmıyorum.bi süre sonra corasprine devam edicem

Günaydınnn ✨✨✨
Benim oksapar iğneyle başım belada 😆😆 sertlik yaptı karnımda içeriden morardı sanki çok garip hiç bir iğne böyle yapmamıştı.. içeri de iğnesi çok zor giriyor ucu garip..
Onun dışındaaa 4 gün kaldı testeee 🤗🤗🤗
Ben ayakta yapıyorum göbeğimi baya sıkıştırıyorum iğneyi sokunca hafif gevşetiyorum. Birde bitince yavaş çekmiyorum iğneyi. Sonra kolanyalı pamukla hafif bastırıp ovalamıyorum. Ovalarsan morarır demişti hemşire

Ben ayakta yapıyorum göbeğimi baya sıkıştırıyorum iğneyi sokunca hafif gevşetiyorum. Birde bitince yavaş çekmiyorum iğneyi. Sonra kolanyalı pamukla hafif bastırıp ovalamıyorum. Ovalarsan morarır demişti hemşire
Göbekten dün bir anda sertleşti yaptığım yer anlamadım içi taş gibi.. bugün sağlık ocağına gittim oradaki kız koldan yapalım dedi.. şimdilik bi sorun yok 😅😅

Bugün sabah uyandığımdan beri hafif hafif ağrım var benim.. az bi regl başlangıcı gibi ama daha bi aşağıda.. hayrolsun.. sen nasılsın canım? 4 gün kaldı 🤓
Sabah kalktım iğneye gittim ben de iyiyim herhangi bi ağrı sızı vs yok. 3 gün sonra yine iğne için gidecem belki gittiğimde kan veririm 🤷

X