2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Haklısın.. Bugün daha iyiyim hayırlısı olsun bakalım

Bu oksapar mı. Ben covit olduğumda 10 gün karnımdan vurdum hiç bişe olmamıştı. İğneyi vurduktan sonra ovmaman gerekir. Ovarsan morarır.
Evet oksapar içi nohut gibi ovuyorum ama malesef bu şekilde benim etim çok hassas ondan da olabilir bilmiyorum

Ben buz koymadim canım hic ama
Maf oldu kollarım belki de yanlış vuruyorum bilmiyorum
Sadece enjeksiyon yerlerim belli oluyordu benim çünkü, morarma genelde yanlış vurulmadan yapıyor hızlıca batır ve enjekte et bu iğneler bayağı devam ediyor çünkü ben sormuştum 20 haftalığa kadar devam demişti bazı hastalar a doğuma kadar

Oksapar bende 1,5 ay falan kullandım sadece bi keresinde aynı bu şekilde morarmıştı karnım.hatta bir ay göbeğin diğer tarafından yaptım iğneyi.geçmesi 1 ayı buldu.yanlış vurdum heralde.diğer yaptıklarımda böyle olmamıştı.zaten kanamam olunca doktor oksaparı kesti hala kullanmıyorum.bi süre sonra corasprine devam edicem

Ben ayakta yapıyorum göbeğimi baya sıkıştırıyorum iğneyi sokunca hafif gevşetiyorum. Birde bitince yavaş çekmiyorum iğneyi. Sonra kolanyalı pamukla hafif bastırıp ovalamıyorum. Ovalarsan morarır demişti hemşire

Göbekten dün bir anda sertleşti yaptığım yer anlamadım içi taş gibi.. bugün sağlık ocağına gittim oradaki kız koldan yapalım dedi.. şimdilik bi sorun yok

Bugün sabah uyandığımdan beri hafif hafif ağrım var benim.. az bi regl başlangıcı gibi ama daha bi aşağıda.. hayrolsun.. sen nasılsın canım? 4 gün kaldı
Sabah kalktım iğneye gittim ben de iyiyim herhangi bi ağrı sızı vs yok. 3 gün sonra yine iğne için gidecem belki gittiğimde kan veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…