2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bizimiz 1 gün fark varşimdi gördüm. Birsey sorucam siz ultrasona gittiniz mi?benim bugün 5+4 , bugün randevum var
Ben 5. Mayista transfer oldum yok daha gitmedim bana cuma gününe randevu verdiler. Catlicam meraktan ne güzel sen görüyorsün bugün bebisini

Günaydın kızlar bişey soracağım bugün transferin 2.gunu ama sanki karnımin içi boş gibi geliyor hiç bişey hissetmiyorum arada bı adet sancısı gibi gelip geçiyor sonrasında hiç biseyim yok gibi acaba diyorum bı korku giriyor yine mi negatif olacakki diye umutsuzluga kapılmak istemiyorum ama bilmiyorum

Nasılsın toparladın mı hastalığın ne durumda?
İyiyim çok şükür ama yemek yiyemiyorum yarım tas çorbayı zor içiyorum 2 gündür çorbadan başka bişey de yiyemedim zaten, çok şükür iğne ağrılarım da dün biraz azaldı yürüyüşüm falan düzeldi hafta sonuna iyice gider artık herhalde bunların haricinde iyiyim şükür

Eskiden 4’lü donduruluyormuş şimdi 2’li donduruluyor. Tümüyle teknikle alakalı bence. Çözülünce 2li transfer olursun herhalde. Ama şimdi bunları düşünmenin zamanı değil. Hiç bunları düşünüp kendini strese sokma, içinde minnaklar var at kafandan o düşünceleri test günü 1’i mi?

Henüz hücre boyutunda bi emriyo var hala içinde zaten hissetmek zor ki böyle şeyler düşünüp strese sokma kendini kafanı dağıtacak şeyler yap henüz 2.günğn

Geçmiş olsun canım tekrardan bağışıklığın düşmesin Yemen de düzelir inşallah bir an önce

Henüz hücre boyutunda bi emriyo var hala içinde zaten hissetmek zor ki böyle şeyler düşünüp strese sokma kendini kafanı dağıtacak şeyler yap henüz 2.gün.

Henüz hücre boyutunda bi emriyo var hala içinde zaten hissetmek zor ki böyle şeyler düşünüp strese sokma kendini kafanı dağıtacak şeyler yap henüz 2.günğn
İlk negatif aldığım da okadar pozitiftimki olsun dedim nasip dedim ama bunda bilmiyorum daha ikinci denemede yine negatif olacak korkusu var sürekli belirti aramak istemiyorum ama kendimi istemeden belirti ararken buluyorum

İlk negatif aldığım da okadar pozitiftimki olsun dedim nasip dedim ama bunda bilmiyorum daha ikinci denemede yine negatif olacak korkusu var sürekli belirti aramak istemiyorum ama kendimi istemeden belirti ararken buluyorum
Bunun zaten kendini pozitif hissetmekle alakası olsaydı emin ol benim transfer imin kesin tutması gerekirdi inşallah 2. Transfer inden güzel haberler alırsın canım biliyosun belirtiler hissetiklerin hissetmediklerin yanıltıcı olabiliyor sabırla beklemekten başka çare yok inşallah pozitif i görürsün

Evet 1 benim de tek transfer bu arada hayırlısı olsun bakacaz artık

Günaydın 2.gün bir şey hissetmek için çok erken. Belirti arayıp kendini strese sokma boşuna. Moral önemli şimdi, embriyoların rahata ihtiyacı var ki sıkı sıkı tutunsunlar. Benim de 3.gün, sadece kasıklarımda bir şişlik, gerginlik var gibi. O da muhtemelen bir dünya hormon alıyorum diye

Ben 5. Mayista transfer oldum yok daha gitmedim bana cuma gününe randevu verdiler. Catlicam meraktan ne güzel sen görüyorsün bugün bebisini
Aaaa bende 5 mayısta transfer oldum o zaman aynı gündeyiz. Ben sabah kan verdim çok yüksek çıktı normalde 9800 olması lazım benim 27200 çıktı

İnşallah pozitifli günleri görürüz Rabbim kimsenin emeğini boşa cikartmasin

ayy canım benim 1 hafta gecikti zaten hatırlarsan ve 5 günde bitti, normalde 7 gün sürerdi ama ilaçlar dengemi şaşırttı

Aaaa bende 5 mayısta transfer oldum o zaman aynı gündeyiz. Ben sabah kan verdim çok yüksek çıktı normalde 9800 olması lazım benim 27200 çıktı
Eveeet Masallah cok güzel cikmis belki ikizdir ben en son cuma günü vermistim 2875.7 cikmisti. Haber ver kontrolden sonra neler gördün merak ediyorum

Kızlar iyi akşamlar çok endişeliyim grip oldum sanırım öksürüyorum ve hapşırıyorum bebeğime bir şey olur diye çok korkuyorum bu durumu yaşayam ya da bilgisi olan var mı
Canım ben de öyle olmuştum biliyorum kolay değil ama hiç panik yapma Ben doktora söylediğimde gülmüştü hapşırmakla öksürmekle birşey olmaz diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…