2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım belirtiler o kadar aynı ki o yüzden asla umutsuzluğa kapılma ayaklarını hafif kaldırıp uzan istersen ben öyle yapmıştım

ayy canım benim 1 hafta gecikti zaten hatırlarsan ve 5 günde bitti, normalde 7 gün sürerdi ama ilaçlar dengemi şaşırttı
Benimde normalde çok gelmezdi bu kadar şimdi de o kadar çok ki ve sıvı pet hapsede Kadar hop akıp gidiyor bi 4 gün daha sürer benimki tahminimce işte kişiden kişiye değişebiliyor etkileri

İnşaallah inşallah bende istiyorum ama elimde değil almıyor midem bakalım yarına düzelir inşallah

Canım
Umarım bir an önce tamamen geçer şikayetler ve normale dönersin. Yeme içmen de düzene girer ve eski kilo alma motivasyonunla devam edebilirsin

Kızlar kromozom analizi ile pıhtılaşma tetsimi de aldım şükür onlarda güzel geldi hiçbir sorun yokmuş içim dahada rahatladı
Allahim sana, bana ve istegen herkese en kisa zamanda kucagmiza almaya nasip eder insallah cok positiv bir insansin dilerim hersey gönlünce olur ve hemen dogal yoldan hamile kalirsin

Allahim sana, bana ve istegen herkese en kisa zamanda kucagmiza almaya nasip eder insallah cok positiv bir insansin dilerim hersey gönlünce olur ve hemen dogal yoldan hamile kalirsin
Amin canım dediğin gibi hepimizin kısa zamanda nasip olur kolaylıkla daha da aratmadan teşekkür ederim canım Allah razı olsun aminnn ben eminim artık olacağına

Benimde normalde çok gelmezdi bu kadar şimdi de o kadar çok ki ve sıvı pet hapsede Kadar hop akıp gidiyor bi 4 gün daha sürer benimki tahminimce işte kişiden kişiye değişebiliyor etkileri
ayy ama valla sonuç olumsuz olunca yeterki adet gelsin diye bekledim hep, olmayınca da insan stres ediyor, bırak aksın :)

Günaydın kızlar , genetikten sonuç olumsuz gelmiş herşeye baştan başlanacak yine
Üzgünüm. Sağlıksız bir embriyo yerine yeniden başlamak daha iyi bir seçenek. Manevi ve maddi olarak zor bir süreç, Allah yardımcınız olsun Bu sefer sağlıklı embriyonuzu bulursunuz inşallah

Benim kanamamın 3. Günü bugün canım. Benim de aşırı pıhtılı oldu , ilk 2 gün aşırıııııı yoğundu günde 10 tane falan ped değiştirdim bugün 3. Gün diğer günlere göre dahada azaldı. Normal regl gibi olur demişti banada, ben de kan kaybından ölcem sandım hahah öyle bi kanamaydı düşün 3. Günden sonra yavaşladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…