2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Günaydın kızlar bişey soracağım bugün transferin 2.gunu ama sanki karnımin içi boş gibi geliyor hiç bişey hissetmiyorum arada bı adet sancısı gibi gelip geçiyor sonrasında hiç biseyim yok gibi acaba diyorum bı korku giriyor yine mi negatif olacakki diye umutsuzluga kapılmak istemiyorum ama bilmiyorum
Canım belirtiler o kadar aynı ki o yüzden asla umutsuzluğa kapılma ayaklarını hafif kaldırıp uzan istersen ben öyle yapmıştım ☺️

ayy canım benim 1 hafta gecikti zaten hatırlarsan ve 5 günde bitti, normalde 7 gün sürerdi ama ilaçlar dengemi şaşırttı
Benimde normalde çok gelmezdi bu kadar şimdi de o kadar çok ki ve sıvı pet hapsede Kadar hop akıp gidiyor 🤣 bi 4 gün daha sürer benimki tahminimce işte kişiden kişiye değişebiliyor etkileri 🤷

İnşaallah inşallah bende istiyorum ama elimde değil almıyor midem bakalım yarına düzelir inşallah

Canım
Umarım bir an önce tamamen geçer şikayetler ve normale dönersin. Yeme içmen de düzene girer ve eski kilo alma motivasyonunla devam edebilirsin ❤️

Allahim sana, bana ve istegen herkese en kisa zamanda kucagmiza almaya nasip eder insallah 🥰 cok positiv bir insansin dilerim hersey gönlünce olur ve hemen dogal yoldan hamile kalirsin 💕
Amin canım dediğin gibi hepimizin kısa zamanda nasip olur kolaylıkla daha da aratmadan 😊 teşekkür ederim canım Allah razı olsun aminnn ben eminim artık olacağına 😊♥️

Benimde normalde çok gelmezdi bu kadar şimdi de o kadar çok ki ve sıvı pet hapsede Kadar hop akıp gidiyor 🤣 bi 4 gün daha sürer benimki tahminimce işte kişiden kişiye değişebiliyor etkileri 🤷
ayy ama valla sonuç olumsuz olunca yeterki adet gelsin diye bekledim hep, olmayınca da insan stres ediyor, bırak aksın :)

Günaydın kızlar , genetikten sonuç olumsuz gelmiş 🙁 herşeye baştan başlanacak yine 😞
Üzgünüm. Sağlıksız bir embriyo yerine yeniden başlamak daha iyi bir seçenek. Manevi ve maddi olarak zor bir süreç, Allah yardımcınız olsun 🤲 Bu sefer sağlıklı embriyonuzu bulursunuz inşallah 🌺

cukulatam cukulatam canım senin kanamam başladımı yoğunluğu nasıl benimki acayip sıvı ya sürekli dışarı çıkıyor bıktım 🤦🤦 oksaparla coraspirin in etkisinin çoktan geçmiş olması lazımdı ama bilmiyorum bide senin doktorun Kaç gün sürer dedi kanamana benimki normal adet gibi sürer dedi 20 sinden sayıyorum kanamamı hiç bitecek gibi durmuyor benimki açıkçası 😁

Benim kanamamın 3. Günü bugün canım. Benim de aşırı pıhtılı oldu , ilk 2 gün aşırıııııı yoğundu günde 10 tane falan ped değiştirdim😂 bugün 3. Gün diğer günlere göre dahada azaldı. Normal regl gibi olur demişti banada, ben de kan kaybından ölcem sandım hahah öyle bi kanamaydı düşün 3. Günden sonra yavaşladı🙄

X