2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yeni umutlarla başlıyor insan demi vallahi ben de hiç pozitif hissetmiyorum sonuç negatif olursa ben de söyleyeyim doktoruma uygun olursa yeniden hemen başlarız

Öyle düşünme hiç pozitif olacak inşallah
Açıkçası doktoruma çok güveniyorum o ne derse onu yapacağım diye söz vermiştim kendime. O yüzden o ne derse onu yapacağım, bebeğime ulaşmanın tek yolu denemek yılmadan denemek. O yüzden neden ara verip bunu uzatayım diye düşündüm hep 3 yıl doğal yolla olmadı, şu saatten sonrada olmaz diyorum ve tüp denemeye devam

Yeni umutlarla başlıyor insan demi vallahi ben de hiç pozitif hissetmiyorum sonuç negatif olursa ben de söyleyeyim doktoruma uygun olursa yeniden hemen başlarız
Genelde transferden sonra bi karamsarlık çökermiş canım.. bende de var o inşallah tersi çıkar bu arada sabahtan beri ağzımda acı bir tat var su bile içerken acı geliyor.. ilaçlardan mı acaba??

Doktoruna güvenmek çok önemli. Gerçekten ne diyosa onu yap yılma imkanın olduğu sürece devam tabi inşallah bu son olması dileğiyle

Genelde transferden sonra bi karamsarlık çökermiş canım.. bende de var o inşallah tersi çıkar bu arada sabahtan beri ağzımda acı bir tat var su bile içerken acı geliyor.. ilaçlardan mı acaba??
Ahh inşallah canım. Hangi ilaçları kullanıyorsun ki ben de öyle acı tat vs yok

Hayirli olsun canim

Sizin için hayırlısı olsun Kazandığınız tecrübeyle sonraki tedaviniz kolaylıkla ve rahatlıkla geçecektir inşallah Ne zaman kendinizi hazır hissederseniz o zaman başlayın tedaviye bence.

Insallah canım

Bizimiz 1 gün fark varşimdi gördüm. Birsey sorucam siz ultrasona gittiniz mi?benim bugün 5+4 , bugün randevum var

ayyy beni neden dinlendiriyor o zaman ben anlamadım

Kızlar iyi akşamlar çok endişeliyim grip oldum sanırım öksürüyorum ve hapşırıyorum bebeğime bir şey olur diye çok korkuyorum bu durumu yaşayam ya da bilgisi olan var mı
Canım çok geçmiş olsun burada transferden sonra covid olanı bile görmüştüm gayet devam etmişti gebeliği ilaç içmediğin sürece neden bebeğe zarar versin ki Kötüye yorma kendine dikkat et

Kızlar iyi akşamlar çok endişeliyim grip oldum sanırım öksürüyorum ve hapşırıyorum bebeğime bir şey olur diye çok korkuyorum bu durumu yaşayam ya da bilgisi olan var mı
Geçmiş olsun canım ıhlamur gebelerde zararsız diye biliyorum ıhlamur iç iyi gelir inşallah

cukulatam canım senin kanamam başladımı yoğunluğu nasıl benimki acayip sıvı ya sürekli dışarı çıkıyor bıktım oksaparla coraspirin in etkisinin çoktan geçmiş olması lazımdı ama bilmiyorum bide senin doktorun Kaç gün sürer dedi kanamana benimki normal adet gibi sürer dedi 20 sinden sayıyorum kanamamı hiç bitecek gibi durmuyor benimki açıkçası

Geçmiş olsun. Ateşini kontrol et. Ateş olursa önemli. İnşallah dinlenince geçmiştir.

Benim kimyasal gebelikte hcg 1000 üzerine çıkmıştı. Adet yaklaşık 12 gün sürmüştü. Adet günü biraz uzuyor ama temizleniyor

Benim kimyasal gebelikte hcg 1000 üzerine çıkmıştı. Adet yaklaşık 12 gün sürmüştü. Adet günü biraz uzuyor ama temizleniyor
Bugün benimde 6. Gün 10 u görürüm diye düşünüyorum bende bitecek gibi durmuyor

Hemen geçmez etkisi canım. Sürekli kullanan insanlar ameliyatlardan en az bir hafta önce bırakıyorlar

Çok sevindim canım senin adına Ne kadar güzel olmuş o boş beklenilen iki ay insana geçmiyor beni de hep bekletmişti önceki doktorum ve tamamen kendi istekleriyle yapıyorlar hemşiresi Hakan bey iki ay mutlaka bekletiyor başlayamayız diye cevap veriyordu kişiye göre bile değil yani bu durum doktora göre. Sonuçta yeni bir yumurta toplama yapılmayacaksa dinlendirme yapmanın anlamı yok. Önceki ilaçlarda etkisini sürdürür inşallah olumlu sonuçlanır bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…