2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ohh ne güzel.. bana da 2 gün dinlen dikkat et sonra normal hayatına dön ama kendini yorma demişti.. sürekli yatma özellikle dedi.. yani yorulmadan rutin aktiviteler yapıyorum. Ama benim de evden masa başı işim var mesela yarım saat çalışınca karnımın kasılıyor ağrıyor, kalkıp yürüyüp biraz ayaklarımı uzatıyorum sonra tekrar işe dönüyorum.. böyle böyle geçecek galiba.. bugün sadece ağzımda çok acı bir tat var öğleden beri.. prednol ilacından sandım ama değilmiş.. hayırdır inşallah

Benim de karnım ağrıyo korkuyorum

O kadar haklısın ki canım benim de iki olumsuz denemem var ve toparlanmam çok güç olmuştu. Hekim mi değiştiriyorsun gökalp beyi bu sitede duydum sanırım bayağı ünlü ve başarılı bir hekim

O kadar haklısın ki canım benim de iki olumsuz denemem var ve toparlanmam çok güç olmuştu. Hekim mi değiştiriyorsun gökalp beyi bu sitede duydum sanırım bayağı ünlü ve başarılı bir hekim
ben bu sürece o kadar hızlı girdim ki, ne olduğunu anlamadım, bulunduğum yerde çok iyi yok aslında, üniversite hastanesini tercih etmiştim rahat giderim diye, her hangi bir çağırmada hemen yol ile uğraşmam diye, gökalp hocayı zaten takip ediyor idim ama ayrı şehirde olunca ve dedim nasılsa ilk deneme klasik yapacaklar, yani iğneyi hormonları ver yumurtayı büyüt embriyo yap transfer et, dediğim gibi burada o kadar hızlı oldu ki, duyduklarım aylarca bekleyenler var idi ama ben adet sonrası hemen toplandı hemen transfer yapıldı, yani herşeyimiz normal olmasına rağmen olumsuz da oluca soru işaretlerim daha da arttı, bence bir daha borçlanıp deneyecek isem işin daha ehli yere gidip şansıma bakmam lazım diye düşünüyorum, hakkımızda hayırlısı sadece şu an mecbur dinlenmem gerek, sonra nasip olsun

Özge hoca da çok iyidir. Bana genelde asistanlar baktığında bile özge hoca orada oluyordu. Ameliyat ve transferi emek hoca yaptı. Yumurta toplamada özge hoca da vardı bu arada.

Çok yakın arkadaşlarımız 2. Çocuklarını bekliyorlarmış. Plansız olmuş. İçim acıyor. Başkasının mutluluğuna böyle üzülmek ağrıma gidiyor, kendime yakıştıramıyorum. Kimseyle paylaşamıyorum o yüzden buraya yazıp sizlerle dertleşmek istedim. Allah bizlere de sağlıkla, kolaylıkla, en kısa zamanda nasip etsin. Amin

Amin amin amin

seni o kadar iyi anlıyorum ki yakın arkadaşım çocuk istemiyordu. Benim yaşadığım süreçleri biliyorsun zaman kaybetme yap dedim ilk denemede hamile kaldı. İki yıldır uğraşıyoruz biz ve kimyasal gebelik negatif sonuç bir sürü ameliyat ve mememde oluşan bir sürü kist, daha saysam roman olur. Rabbimin bir bildiği vardır demekten başka çaremiz yok çok şükür ben yol aldım. İnşallah rabbim size de nasip eder dua edin o en güzel zamanı kararlamıştır. Rabbime şükredelim

Nerde olmustunuz siz kac yasindasiniz bu arada bende 2016 da agustosta evlendim
3 ay sonra 36 olacam .Ben Antalya Akdeniz Universitesi yaptırdım. Geçen sene mayısta başladım, haziranda opu oldum. Eylülde 1 ci transfer oldu ama tutmadı. Sonra polip bulmuşlar ocakta histeroskopi yaptım ve sadece 5 mayısta 2 ci transfer oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…