2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ne zaman kese randevusu verdiler? 6.haftaya girmissin ne guzel..❤❤
Canım dün aradı asistan test tarihinden 2 hafta 2-3 gün sonra çağırıyoruz hem kese hem kalp atılı için. Çünkü şehirdışındayım keseye ayrı çağırmak istemedi 4 haziran yada 7 hazirana randevu oluşturucaz. Sana ne dediler

Bana da öyle demişlerdi. 15 gün sonrasına randevu vermişlerdi. Arada kanama olunca 5+3 te herhangi bir dr a gittiğimde görmek nasip oldu. Bence 1 hafta sonra yakınındaki bi hastanede baktırıp keseyi görüp mutlu ol, zaman daha hızlı akar

Bana henuz vermedi randevu kese randevusu verecegim dedi..bekliyorum bende yazacam haziranin ilk haftasi cumartesi gideyim diyecegim.. yani 4 hazirana denk geliyor benimde..agrilarim halen devam ediyor senin devam ediyormu..

Bakalım sabredemezsem gider görürüm ama zaten keseyi görsek de iş kalp atışında bitiyor sağlıklı oldugunu öyle anlıyoruz. Bakalım çok merak edersem rahatlamak için giderim

Bana henuz vermedi randevu kese randevusu verecegim dedi..bekliyorum bende yazacam haziranin ilk haftasi cumartesi gideyim diyecegim.. yani 4 hazirana denk geliyor benimde..agrilarim halen devam ediyor senin devam ediyormu..
Dün ben çamaşırlarla uğraştım çamaşır sepeti falan kaldırdım dün akşam hep ağrııdı korktum da. Bugğn yerimden kıpırdamadım ağrı yok. Şimdi de ağrı yok diye korktum. Yemin ederim delilik bu süreç bir de ben çok kaygılı biri değilim ona rağmen böyle

Benim degerim 2.gun 36ydi şimdi ise 6.gun 52 o zaman bir işe yaramadı mi yoksa 10gun ignem bitince mi degerlendirilir=(
İşe yaramıştır birden artmıyor e2. Siz daha tedavinizin başında sayılırsınız. Artış göstermiş, ilaçlarla daha da artacaktır.

Ben de arada unutuyorum bazen hic bisey hissetmiyorum ozellikle geceleri çişe kalkarken ziplayarak kalkiyorum unarim kisa surede alisirim.. hic yol yuruyemiyorum kasik sancimdan dolayi..cok istajim acildi yemeden duramiyom elim ayagim titriyor acliktan falan karnim şisti... etkileri kocaman kendisi bulgur tanesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…