2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

3 ay sonra 36 olacam .Ben Antalya Akdeniz Universitesi yaptırdım. Geçen sene mayısta başladım, haziranda opu oldum. Eylülde 1 ci transfer oldu ama tutmadı. Sonra polip bulmuşlar ocakta histeroskopi yaptım ve sadece 5 mayısta 2 ci transfer oldum 😍
Bende 26 yasindayim 7 kez Dogal hamile kaldim 1 dis gebelik geri kalanda 6. Haftada dustu hep ocakta basladim ocak ta opu oldu marta rahime cizik atildi histeroskopi yapildi banada 6 mayista da Çift embriyo transfer edildi genetik taramali mikro cip yaptilar insallah Guzel Sonuc aliriz rabbim hayirlica kucagimiza almayi nasil etsin 💜🙏🏻

Özge hoca da çok iyidir. Bana genelde asistanlar baktığında bile özge hoca orada oluyordu. Ameliyat ve transferi emek hoca yaptı. Yumurta toplamada özge hoca da vardı bu arada.
Özge hocada iyidir elbette valla emek hoca namı Var ona odaklanarak gidiyorum daha çok 😅🙈 asistanlear biraz uyuz o kadar yoksa doktorlar iksi de iyi 🥰

Çok yakın arkadaşlarımız 2. Çocuklarını bekliyorlarmış. Plansız olmuş. İçim acıyor. Başkasının mutluluğuna böyle üzülmek ağrıma gidiyor, kendime yakıştıramıyorum. Kimseyle paylaşamıyorum o yüzden buraya yazıp sizlerle dertleşmek istedim. Allah bizlere de sağlıkla, kolaylıkla, en kısa zamanda nasip etsin. Amin
Yok bu süreci yaşayan bu hissi çok çok iyi anlar. Hepimiz en az bir kez böyle hissetmişizdir. Kendinize haksızlık etmeyin, o kadar insani ki. Ben tedavi öncesinde ve sürecinde psikoloğa da gittim. Benzer bir olay yaşamış ve aynı şeyi hissetmiştim, anlattım, psikolog da bu hissi o kadar doğal karşılamıştı ki, yerimde kim olsa aynı şeyleri hissedeceğini söylemişti.

Özge hoca da çok iyidir. Bana genelde asistanlar baktığında bile özge hoca orada oluyordu. Ameliyat ve transferi emek hoca yaptı. Yumurta toplamada özge hoca da vardı bu arada.
Canım bı de donmus mi taze mi ne zaman soluyorlar ya da emek hoca mı soluyor onuda çok merak ediyorum

Ben sonucumu aldım malesef minnak bizimle kalmak istememiş, 😔 vakti zamanı değilmiş.
Allahım herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah 🤲
Bana çok güzel tecrübe kazandırdı en azından, bir sonraki işlemde daha sakin rahat ve tecrübeli olucam hayırlısı ile
İnşallah bi sonrakinde çok daha kolay çok daha güzel ilerler sürecin 🤲🤲💞

Ben sonucumu aldım malesef minnak bizimle kalmak istememiş, 😔 vakti zamanı değilmiş.
Allahım herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah 🤲
Bana çok güzel tecrübe kazandırdı en azından, bir sonraki işlemde daha sakin rahat ve tecrübeli olucam hayırlısı ile
Hakkinizda hayirlisi olsun insallah rabbim en kisa zaman da tekrar nasil etsin 😢

C. Tesi transfer oldum salı bitti sayılır zaman ne çabuk geçiyor ☺️ inşallah tutar bebişler sağlıkla da kucağımıza alırız 🤲🤲❤️
Ben bir gün geriden takip ediyorum seni ☺️ İnşallah pozitifleri de paylaşacağımız zaman gelir ve sağlıkla devam eder 🤲❤️🥰

Birşey danışmak istiyorum, bugün negatif sonucumu aldım doktorum ara vermeden devam edelim dedi siZlerde böyle süreç yaşayan var mı

Birşey danışmak istiyorum, bugün negatif sonucumu aldım doktorum ara vermeden devam edelim dedi siZlerde böyle süreç yaşayan var mı
bana 2 ay rahim dinlenme süreci verdi, bende 10 mayısda negatifi aldım, yaşım ileri olmasına rağmen 2 ay dinlendirecek vallahi, sizde neden hemen bir daha dediler ki acaba

Evet hanımlar yeni bi liste oluşturmaya çalıştık katılmak isteyeni de ekleriz yanlış yazdıklarım varsa düzeltelim söyleyin yeni topiğimiz hayırlı olsun umarım hepiniz pozitif olun 😊😇🥰
Merhaba çok güzel bir liste olmuş bu emeğinize sağlık umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız🙏

Merhaba. Benim de dün transfer yapıldı, 2 adet 5.gün embriyosu. Transfer öncesi progesteron ve estradiol değerleriniz nasıl acaba? Benim baya yüksek olmasına rağmen yine de yüksek doz hap iğne fitil olarak devam ediyorum ikisine de. Hafif ohss olmama rağmen Dr çok üzerinde durmadı

Merhaba. Benim de dün transfer yapıldı, 2 adet 5.gün embriyosu. Transfer öncesi progesteron ve estradiol değerleriniz nasıl acaba? Benim baya yüksek olmasına rağmen yine de yüksek doz hap iğne fitil olarak devam ediyorum ikisine de. Hafif ohss olmama rağmen Dr çok üzerinde durmadı
Hayırlı olsun transferiniz. Neredeyse hepimiz yüksek dozda kullanıyoruz iğne hap fitil.. E2 75 altında olmadan transfer yapmam demişti dr um. 2 ay dinlendirdi sonra transfer gerçekleşti. Ohss olunca ertelerler diye biliyorum. Hafif Ohss yi ilk defa duydum

3. gün 5. gün hatta 6. gün duydum biliyorum da 2. gün transferini sizden duydum, açıklama var mı peki neden o kadar erken, doğal yerinde mi herşey olsun istedi acaba doktr
Benim 6 tane yumurtam oluştu 5 i iyi kalitedeydi ilk gün baktıklarında hiç biri döllenmemiş dediler (nadir de olsa olabiliyormuş bu durum) 2.gun sadece bir tanesi hücrelerine ayrılmış onu da doktorum dediğiniz gibi doğal ortamında hucrelere ayrılmaya devam etsin istedi bakalım transferin 3. Günü bayağ endişe, azıcık umut belki bir mucize olur gibi karışık duygularla bekliyorum.

Hayırlı olsun transferiniz. Neredeyse hepimiz yüksek dozda kullanıyoruz iğne hap fitil.. E2 75 altında olmadan transfer yapmam demişti dr um. 2 ay dinlendirdi sonra transfer gerçekleşti. Ohss olunca ertelerler diye biliyorum. Hafif Ohss yi ilk defa duydum
Teşekkür ediyorum herkes sağlıkla kucağına alsın inş. E2 2800'lerde progesteron da 270 civarıydı dün yani transfer öncesinde . Ohss kaynaklı şişliğim hala geçmedi opu günü başlamıştı. Hemşire yüksek de olsa hormonlarınız yine de kullanılması gerekiyor dedi ama benzer durum var mı diye merak ettim.

Kızlar neden embriyoları çift çift donduruyolar genelde yer kaplıyor diye mi mesela tek transfer olunca diğerine noluyo atılıyo mu offf şimdiden bunları düşünmeye başladım tutmayacak mı acaba 🥺🥺 mümkün olduğunca kafamı dağıtıyorum dizi film vs ama bu saatler olunca bi öküz oturuyor resmen 🙄

X