2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Moralini hiç bozma. Sen zaten o testi çok erken yapmıştın. 2 gün sonra artacaktır inşallah Stres yapma, stresle miniğini de sıkıntıya sokma, gönlünü ferah tut lütfen
Amin insallah artar yikildim valla sabah isteyim bir an once eve gidip kafami dinlemek istiyorum. Insallah benimledir

Insallah çok sag olun ben hemen artmalı diye dusundum=)
Yok daha artar yumurtalarınız büyüdükçe, çatlatma iğnesi zamanını belirlerken bakılan e2 size bir fikir verebilir yumurta sayısı hakkında. Bu sayılara çok takılmanız sizi stres de yapabilir. Bence çok takılmayın. Bu tedavimdeki başlangıçta e2 kaçtı ve tedavi kaçla bitti bilmiyorum bile. Merkez bana söylemedi ben de özellikle sormadım, onlar bilse yeter. Önceki tedavilerimde ben de takip ediyordum değerleri ama çok stres oluyordum.

Tamamdir inşallah güzel olur =)

Doktorum aradı normal yaşamına dönebilirsin dışarı çıkabilirsin kendini yormadan dedi. Bi de nasıl olup olmadığımı sordu arada kasıklarım ağrıyo onun dışında bi şeyim yok. Siz de ne var ne yok kızlar?

Ne güzel haber. Çok hareketsiz de kalma o da iyi değil. Ben evden çalışıyorum. Esasında işe de gidebilirim ama tedavi öncesi dönem çok yorulmuşum, durgunluğa ihtiyacım varmış bu bana çok iyi geldi. Evde de yatmıyorum. İlk gün yattım. Zaten bana ilk gün dışında yatak istirahatine gerek yok dediler. Dün çamaşır yıkadım ve ütü yaptım. Bugün markete gittim ve yemek yaptım. Belki birkaç gün daha evde kalmanın tadını çıkarırım

Maşallah maşallah. Sürekli yatıp kalmadım evde zaten doktorumda sürekli yatma zaten demişti. İşim varsa yaptım yemeğimi yaptım bulaşık varsa hallettim. Sadece doktorum salıdan önce dışarı çıkma bi yerlere gitme ve misafir ağırlama demişti. Bugün de arayıp artık normal hayatına dönebilirsin dışarı çıkıp bi yerlere gidip bi şeyler yapabilirsin dedi

İyiyim canım sen nasılsın her şey yolunda mi?
yolunda canım ama kendine gelmek kolay değil, toparlandım ama hala toparlanmaya çalışıyorum, 2 ay sonra tekrar sürece başlama ihtimalim yüzde 95 ve gökalp hoca ama o süreçte beklemek de geriyor, yani herşey yerine koymaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…