2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba ben de Emek Hoca’ya gidiyorum. Geçen hafta transferim yapıldı. Sürecim çok güzel ilerledi. Umarım siz de emeklerinizin karşılığını alırsınız☺️
Bakalm Özge hoca başlattı emek hoca ben yumurta toplama ve transfer yaparım demişti Özge hoca ekibide bizimde olduğmuz zamana denk gelsin diye böyle yapıyoruz deid ama bakalm emek hoca yaouyor diye biliyorum zatrn dimi
Özeline gittim 10 gün önce konuştuk

33 cikti. Hemsire cumartesiyi sayma dedi. Tahlilgunumuz bugun notr dedi. 2 gun sonra vericem. Miralim bozuk
Hemşire ne güzel demiş.. ilk bugün test yapsaydın eğer ne güzel sevinecektin.. moral ne kadar önemli bebiş için biliyorsun… kendini üzme sakın, sakinleş iyi şeyler düşün, sağlıkla tutunsun miniğin..

Canım şuan çok erken E2 değerin yumurtan olgunlaşıp 19mm geldiği anda kesin sonuç veriyor zaten.Ama görünen o ki artıyor maşallah
Sag ol canim çok panikliyorum baya stres yaptı bu tedavi bana çok teşekkür ederim bilgiler icin=)

Hemşire ne güzel demiş.. ilk bugün test yapsaydın eğer ne güzel sevinecektin.. moral ne kadar önemli bebiş için biliyorsun… kendini üzme sakın, sakinleş iyi şeyler düşün, sağlıkla tutunsun miniğin..
Cok haklisin. Yapmasaydim bu kadar kotu olmayacaktim. Kalktim zorla yemek yedim bebis icin. Insallah tutunur🙏🙏🙏

X