2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canımmm iyi şanslar, çok güzel geçsin bebişinle kavuşman 💞 ben gece hiç uyuyamadım acayip heyecanlıyım.. mideme kramplar giriyor kendimi sakinleştiremiyorum.. normalde çok sakin bir insanımdır hayatımda ilk defa böyle oldum 😌😌😌
Ahhh canım senin de çok çok çok güzel geçsin 🤲🤲🌺 beni de yeni yeni heyecan basmaya başladı 😍😍

Damar yolun yerinde değildir ya da iyi takamadınız tıkanmışta olabilir hemşire çağırmanız iyi olmuş yanlış bir şey yapmamak adna
2 de gelecek miş hemşire ilacı seruma enjekte etmiştik bişey olmaz herhalde, aynen hastaneye gitsem de aynı para gelip takınca da aynı para akşam a zaten hastaneye gitmek zorunda yım bari Sabah evden çıkmamış olayım araba da seyahat ettikçe kan geliyor çünkü

Kızlar cinsiyet belli oldu 🥰🥰🥰 ama açmadık minnak bir kağıtta telefon kılıfımda duruyor 😂 demek ki 15 haftada tam gösteriyor kahvaltıda yapmamıştım aslnda bi kaşık pekmez yedim hareket etsin diye 😇
Yaaaaaaaa ayy çok heyecanlıııı ne zaman yapıyor sun partiyi bizede haber ver hemen öğrendikten sonra 😍😍😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳

Ben de heyecanlanmaya başladım 😍😍 yanımda götürmem gereken bi şey var mı ya da şunu götür yanında bulunsun diyeceğin?
Canim rahat kiyafet giy sıkmasın. Terlik tarzi giyersen iyi olur. Transferdensonra 2 saat kalkmamaya çalış. Sürgü iste yataktayken bosaltimini yaparsin. Ama transferden 30 dk sonra olursa daha iyi olur. Hayirli olsun simdiden 🥰🥰🥰🙏🙏🙏

Hayır gitmedim gidersem 7. Ayda ama aslında 2 negatifim olmasına rağmen acı badem Mustafa beyden de çok memnunum ailem ısrar ediyor bide ona git diye.
Bilemiyorum şimdi olduğum yerde de devam edebilirim kafam karışık.
Ryamm Ryamm yaşadıklarını üzülerek okudum inşallah güzel haberler alırsın kalbim dualarım seninle ♥️
cukulatam cukulatam inşallah ikincide güzel haberi almak nasip olur 🙏
Anladım şuan hangi doktora gidiyorsunuz peki inşallah olumlu sonuçlanır

2 de gelecek miş hemşire ilacı seruma enjekte etmiştik bişey olmaz herhalde, aynen hastaneye gitsem de aynı para gelip takınca da aynı para akşam a zaten hastaneye gitmek zorunda yım bari Sabah evden çıkmamış olayım araba da seyahat ettikçe kan geliyor çünkü
Cok gecmis olsun bu hafta çalışınca yazamadim. Guzel haberlerini bekliyoruz aksama insallah. 🙏🙏🙏 bende bugun idrar testi alicam. Testi sabah yapiyorfum ilk idrarla. Oglen yapsam cikarmi acaba ?sali gununu bekleyemicem😁😁

muayene mi oldunuz, nasıl buldunuz doktoru, takip ediyorum doktoru, başarılarını görüyorum yorumları okuyorum ama daha kendim gidip tanışmadım, o yüzden merak ediyorum, peki sizin ameliyattan sonra kendiliğinden hamile kalma şansınız var mı, belki olabilir
Evet memnun kaldım yalnızca rahim ocin hitereskopi yapmam lazım dedi bundan önceki sorun olmayacağını söyledi kafam karıştı. Benim rahmim dar olduğu için bu işlemi yapacak bende pkos var eşimin sperm değerlerine göre hareket edicez bebek olmamasinin bu operasyon la alakası yokmuş şansim artar mı bilmiyorum o konu hakkında bişi demedi.degerlere göre Bakicaz dedi

Cok gecmis olsun bu hafta çalışınca yazamadim. Guzel haberlerini bekliyoruz aksama insallah. 🙏🙏🙏 bende bugun idrar testi alicam. Testi sabah yapiyorfum ilk idrarla. Oglen yapsam cikarmi acaba ?sali gununu bekleyemicem😁😁
Varsa zaten çıkar bi şekilde 🤭 hadi senden de güzel haberler bekliyoruz o zaman 🥳🥳🥳🥳🥳 inşallah 🤲

İyi düşünmüşsün canım serin yerde dursun yeter bir şey olmaz

Evet memnun kaldım yalnızca rahim ocin hitereskopi yapmam lazım dedi bundan önceki sorun olmayacağını söyledi kafam karıştı. Benim rahmim dar olduğu için bu işlemi yapacak bende pkos var eşimin sperm değerlerine göre hareket edicez bebek olmamasinin bu operasyon la alakası yokmuş şansim artar mı bilmiyorum o konu hakkında bişi demedi.degerlere göre Bakicaz dedi
ayyyy bende haziran sonu belki giderim, adet zamanı mı gittin nasıl yaptın, yani bakalım neler diyecek merak ediyorum ki ekstra yapacağı hersey para oluyor, Allah yardım etsin bizlere

birde benim yaş 43 ya acaba hızlandırır mı işleri bilmiyorum bende

ayyyy bende haziran sonu belki giderim, adet zamanı mı gittin nasıl yaptın, yani bakalım neler diyecek merak ediyorum ki ekstra yapacağı hersey para oluyor, Allah yardım etsin bizlere
Evet adet zamanı gittim ön görüşme ücretsiz oluyor bilginiz olsun. Aynen malesef baya da pahalı bir işlem hepimize inşallah aminnn. Buradan yazarım inşallah size de bu arada siz nerede yaşıyorsunuz

X