2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Daha iyiyim dün endol fitil de kullandım rahatlattı beni gerçekten serumlar sayesinde mide bulantımds azalıp iştahım yerine geldi şükür hafiften yine kan geliyor olmadı bu akşam da progestan iğne vurdururım bakalım akşam 7 de kanı verip sonucu alayım rahatlatım belki biraz
İyi olmana çok sevindim canım bol bol dinlen ilaçlarına dikkat et her şey güzel olacak ben inanıyorum

İyi olmana çok sevindim canım bol bol dinlen ilaçlarına dikkat et her şey güzel olacak ben inanıyorum
Ys ben dün arkadaşs serum u taktırmış Tım şimdi kendimşz taktık ama serum gitmiyor neden olur niye gitmiyor

Öncelikle transferin şimdiden hayırlı olsun güzel sonuçlar alırsın inşallah🙏🏻 göbek deliğinin sağdan soldan altından 4 parmak aşağısını ayarla, İğneyi vurmadan önce kolanyalı pamuk ile o bölgeyi temizle, mutlaka iğnenin havasını al, nefes alırken iğneyi uygula, hızlıca vurduktan sonra pamukla biraz bastır derim. Kolay gelsin 🤲
İğnenin havası asla alınmaz oksapar uygulamasında ilacın tamamının haataya enjekte edilebilmesi için özellikle üst kısmınında hava bırakıyorlar. Rotasyon yapmak önemli moraran yerlere hirudoid sürebilirsiniz çok iyi gelir

Ys ben dün arkadaşs serum u taktırmış Tım şimdi kendimşz taktık ama serum gitmiyor neden olur niye gitmiyor
Damar yolun katlanmıştır. Ya da pıhtı vardır içeride. Serum setini katla kavuçuk kısmından pompala gider hala gitmiyorsa serum şişe ise seti yaktığın şişenib ağzına serum setinin çıkardığın iğnesini tak içerde yeterli basınç olmadoğı için akmaz

Damar yolun katlanmıştır. Ya da pıhtı vardır içeride. Serum setini katla kavuçuk kısmından pompala gider hala gitmiyorsa serum şişe ise seti yaktığın şişenib ağzına serum setinin çıkardığın iğnesini tak içerde yeterli basınç olmadoğı için akmaz
Serum dışarı akıyor koluma takınca akmıyor bilemedik vallahi ne olacak hemşire çağırdık bakalım nolcsk

Kızlar nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir 🥰 Ryamm Ryamm cukulatam cukulatam ağrınız sızınız yoktur umarım 💞 ben 1 saate çıkacam da ameliyat önlüğü falan giyecem mi nasıl olacak 🙄
Canımmm iyi şanslar, çok güzel geçsin bebişinle kavuşman 💞 ben gece hiç uyuyamadım acayip heyecanlıyım.. mideme kramplar giriyor kendimi sakinleştiremiyorum.. normalde çok sakin bir insanımdır hayatımda ilk defa böyle oldum 😌😌😌

Kızlar nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir 🥰 Ryamm Ryamm cukulatam cukulatam ağrınız sızınız yoktur umarım 💞 ben 1 saate çıkacam da ameliyat önlüğü falan giyecem mi nasıl olacak 🙄

Benim hayatım normale döndü 😬 Regl sancım var sadece ama hala olmadım 1 haftayı bulabilir dedi.

Ahhh çok heyecanlıııı🤩🤩🤩 Evet önlük giydiriyorlar, bol bol dua oku transfer edilirken🤩🤩🤩

X