2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım öyle düşünme 9ay boyunca insanlar ne hastalıklar ne moral bozuklukları yaşıyor 9ay hayattan soyutlanan kimse yok. Bişey olmaz Allah izin verirse merak etme ❤️ Sinirden ağlamalar geliyor insana daha çok öyle durumlarda malesef dua et bol bol.
Kan sonuçların dan sonra bi serum takıp aprılarımj hafifletseler psikolojik olarak da belki blraz rahatlarım inşallah

Öyle bş aprı değil inan bu midemde yara var sanki nefes alırken batıyor sağ böbreğimün olduğu yerde acayip bir Ağrı var 2 büklüm yürüyor um kendimi üzdükçe ağrılarım daha da artıyor bilmiyorum ne yapacağım şuan biraz psikolojim bozulduğu için kötüyüm sonuçlar çıksın doktor ilaç vereceğim dedi de işte kendimi tutamıyorum ya bişey olursa diye 😔😔😔
Kuzenim de aynı böyle oldu midesinden acile götürdüler meğerse 5 haftalık hamileymiş şimdi 3 yaşında kuzusu 🥰🥰 adeti düzensiz olduğu için gecikip gecikmediğini anlamamış allahtan kan testi yapmışlar da ona göre müdahale etmişler.

Kızlar CRP m 75 çıkmış baya yüksek kanımda mikrop var sanırım

Öyle bş aprı değil inan bu midemde yara var sanki nefes alırken batıyor sağ böbreğimün olduğu yerde acayip bir Ağrı var 2 büklüm yürüyor um kendimi üzdükçe ağrılarım daha da artıyor bilmiyorum ne yapacağım şuan biraz psikolojim bozulduğu için kötüyüm sonuçlar çıksın doktor ilaç vereceğim dedi de işte kendimi tutamıyorum ya bişey olursa diye 😔😔😔
Gecmis olsun canim. Bendede ayni 2 buklum yuruyorum ama progestron yapiyor bunu karnim cok gergin belim agriyor 5 dk ayakta duramıyorum ama bunlar ilaclarin etkileri. Umarim farkli bir durum cikmayacak🙏🙏🙏

Bide idrarımda eritrosit 13 çıkmış idrar da kan demek sınırı 0-4 kanamam mı olucak 🥺🥺🥺

kan tahlil değerleri çıkan arkadaşlarım çok mutlu oldum sizler adına😍 inşallah sağ salim bir süreç geçiririz, Rabbım bekleyenleri de olumlu sonuçlarla sevindirsin inşallah 💕
benim de tahlil sonuçlarım
12.gün değerim 228
13.gün değerim 601,8
15.gün değerim 1180
bakalım son iki değere doktorum ne diyecek çok meraklardayim haber bekliyorum inşallah her şey yolundadır 🙏
Ryamm Ryamm canim çok çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum 🤲
cukulatam cukulatam Rabbım seni sevindirsin içini ferahtlatsin tez zamanda inşallah 🤲

kan tahlil değerleri çıkan arkadaşlarım çok mutlu oldum sizler adına😍 inşallah sağ salim bir süreç geçiririz, Rabbım bekleyenleri de olumlu sonuçlarla sevindirsin inşallah 💕
benim de tahlil sonuçlarım
12.gün değerim 228
13.gün değerim 601,8
15.gün değerim 1180
bakalım son iki değere doktorum ne diyecek çok meraklardayim haber bekliyorum inşallah her şey yolundadır 🙏
Ryamm Ryamm canim çok çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum 🤲
cukulatam cukulatam Rabbım seni sevindirsin içini ferahtlatsin tez zamanda inşallah 🤲

Ah çok şükür harika değerlerin sağlıkla ilerlesin inşallah🌸 Çok teşekkür ederim amin inşallahh🌸🌸

Kızlar kusura bakmayın yeniden sürecimi yazıyorum buraya ama en çok bu sayfa aktif olduğu için görenler olur belki 🙊🌸

11 mayısta 5. Gün embriyosu transferim oldu.
Dayanamayıp 6. Günde idrar testi yaptım baya belirgindi. Ekliyorum fotoğrafını. Sonra 7. Gün tekrar yaptığımda yine silik bir şekilde vardı. O gün kan verdim ve 4.95 çıktı. Artık negatiftir, kimyasaldır diye düşünürken. Bugün yani 8. Gün yeniden test yaptım ve hala silik çizgi var.
Asıl kan günüm yarın, yeniden kan vereceğim. Başına böyle bişey gelen var mı? Gebelik varsa bile sağlıksız diye düşünüyorum ama idrar testi 4.94’i de görüyor olamaz sanırım🤔

Eki Görüntüle 3069078
Insallah yukselir canim kafana cok takma cok su tuketiyorsan oda silik cikartiyor demisti bi arkadas Bana

İnş.. Tam 1 yıl olacak bebek isteyeli. Bu süreç içerisinde 2 negatif tüp bebek denemesi sonrası gerçekten mucize gibi geldi. Doktorlar doğal yoldan olması çok zor demişti.
Ama Rabbim isteyince oluyormuş demekki..
Seni biliyorum çokça denk geldim ☺️☺️ Benim de 1.5 yıl oldu isteyeli ilk geçen yıl mayıstaki başlığa ismimi yazmıştım ve ordaki çoğunluk uzun süre uğaştı aşinayım arkadaşlara 😇 şimdi ibre tersine döndü. Kucağına almak da nasip olsun 🙏🏻

Kızlar mesajları tek tek okumadım şuan bi acile gittim kabul etmediler hamilesin diye eğitim araştırma hastanesi aciline geldim 55 kişilik bi sıra bekledim resmen 😭 ağrılarım hala var hatta daha da çoğaldı kan tahlili verdim beta da aldılar 😬 1 saat sonra çıkacak ona göre ilaç verecekler Bebeğe şimdi bişey olmazsa daha da olmaz hasta olunca zaten duygulasallaşan biriyim sıra beklerken 40 kere ağlayıp durdum resmen 😭
Çok geçmiş olsun cnm en kısa sürede toparlarsın umarım bebişlerin seninle merak etme hiç

Baya yükselmiş niye yükselir ki bu zımbırtı idrarımda enfeksiyon çıkmamış Allah'tan kanımda var sadece
Stresten bağışıklığın düşmüştür enfeksiyon kapmışsındır iyi ki gittin de fark ettiler tedavisini dr düzenlerler 🙏🏻 B hcg çıktı mı 😇

Kızlar CRP m 75 çıkmış baya yüksek kanımda mikrop var sanırım
Aşırı yüksek çıkmış canım iyi dayanmışsın. Benim 9 du geçen ay antibiyotik vermişlerdi. Geçmiş olsun hallolur antibiyotikle inşallah 🙏🏻 beta hcg bakılmadı mı?

X