2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet en az 10 gün beklemek gerekiyo gerçekten. İnsan böyle daha stres oluyo 🙄 seni çok iyi anlıyorum inşallah bundan sonra her şey istediğin gibi olur 🤲🤲💞

İnşallah çok teşekkür ederiim🤩 Sende mayısın son pozitifini vereceksin inşallah bize🤲🏼🤲🏼🤩🤩 heyecanla okuyor bekliyor olacağım tüm pozitiflerii🤩

19.69 cikmis sonucum..🤲🤲🤲🤲transfer sonrasi 5.gun 8.21 , 7.gun 19.69 cikti cok sukur yarabbim. Agrilarim bi onceki gunlere nazaran azaldigi icin korkmuştum cok sukur bir sonraki kan testini pazartesi doktorda yaptiracam insallah
2 katına çıkmış şükür 🥳🥳🥳🥳 çok sevindim senin adına da 😍😍😍😍

Kızlar benim prolaktin değerim biraz yüksek çıkmıştı, aynı durumu yaşayan var mı yada bilgi sahibi olan? Araştırdığıma göre gebeliğe engelmiş, diyelim ki gebelik oluştu bu sefer de düşükle sonuçlanırmış hiç duydunuz mu böyle bir şey?
Prolaktin yumurtalamayı engelliyor biz tüp bebek sürecinde zaten horman ilaçları ile yumurtladığımız için sıkıntı olacağını sanmıyorum sen yine de doktor randevunda sor aklına takılmasın 😊

2 katına çıkmış şükür 🥳🥳🥳🥳 çok sevindim senin adına da 😍😍😍😍
Sagol canim benim daha onceki gebeligimde de cok dusuk degerlerle hamile kalmistim...7.gunde 20 civari cikmasini normal kabul ediyorlar 23.unde tekrar yaptiracagim insallah bir sonraki gaftada kese gozukur herhalde..30mayis haftasida doktora gidebiliriz..

Sagol canim benim daha onceki gebeligimde de cok dusuk degerlerle hamile kalmistim...7.gunde 20 civari cikmasini normal kabul ediyorlar 23.unde tekrar yaptiracagim insallah bir sonraki gaftada kese gozukur herhalde..30mayis haftasida doktora gidebiliriz..
Aynen ay çıkmadan keseleri görürüz inşallah 🥰🥰 bu arada ağrıların ne durumda seninde sırtın falan ağrıyordu

Aynen ay çıkmadan keseleri görürüz inşallah 🥰🥰 bu arada ağrıların ne durumda seninde sırtın falan ağrıyordu
Karnima arada agri giriyor sirtimdaki agrida gitmedi ama kas gevsetici biraz rahatlatti sukurler olsun.. valla çuval gibiyim.. napcagimi bilemiyorum temizlige girişssem mi biraz dahami beklesem... 10.gune kadar tehlike devam ediyor herhalde buseye msj attim bizim icin jnemlj olan 10.gun testi dedi.. hayirli olsun vs demedi bile.. 10.gun testini gorelim yine gorusuruz falan dedi.. allahim ne soguklar ne kadar umursamazlar....

Karnima arada agri giriyor sirtimdaki agrida gitmedi ama kas gevsetici biraz rahatlatti sukurler olsun.. valla çuval gibiyim.. napcagimi bilemiyorum temizlige girişssem mi biraz dahami beklesem... 10.gune kadar tehlike devam ediyor herhalde buseye msj attim bizim icin jnemlj olan 10.gun testi dedi.. hayirli olsun vs demedi bile.. 10.gun testini gorelim yine gorusuruz falan dedi.. allahim ne soguklar ne kadar umursamazlar....
Sana niye böyle yapıyorlar bilmiyorum bana ikinci çizgi çıkmasına çok sevindim kan değerinde güzel çıksr inşallah falan dedi🤷🤷 benim ağrılarım da mideme ve boşlujlsrıma indi sağ boşluğum ağrıyor midem ağrıyor, temizlik falan zorlama sakın kendini boşver hiç girişme

Sana niye böyle yapıyorlar bilmiyorum bana ikinci çizgi çıkmasına çok sevindim tebrik ederim falan dedi🤷🤷 benim ağrılarım da mideme ve boşlujlsrıma indi dağ boşluğum ağrıyor midem ağrıyor, temizlik falan zorlama sakın kendini boşver hiç girişme
Evet evet zaten sen konusmani gondermeseydin hic dikkatimi cekmezdi umursamazdim konusmasini... benimde sol boslugum ağriyor.. insan korkuyor bisey olacak diye.elimden bisey gelmiyor🤷‍♀️🤷‍♀️.ev aldi başini gidiyor...😪😪

Evet evet zaten sen konusmani gondermeseydin hic dikkatimi cekmezdi umursamazdim konusmasini... benimde sol boslugum ağriyor.. insan korkuyor bisey olacak diye.elimden bisey gelmiyor🤷‍♀️🤷‍♀️.ev aldi başini gidiyor...😪😪
Kalp atışına Kadar onlarlasın sonra başka doktor a geçersin zaten 😊 ikimizin de ağrılarının aynı olması bana sadece ilaçlardan mış gibi geliyor o zaman ya yan etki ediyor demekki, alsın başını gitsin ne olacak bebeğin sana henüz çok yeni tutundu al eline kuru yemişini uzat ayaklarını zaten nane limonun yorma kendini

Canım benim ev de öyle salla gitsin aylar yıllardır bugünleri bekliyoruz. Evi düşünemem hiç 😂😂

X