2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaptım canım yine silik çıktı. Doktorumla konuştum kimyasal demek için erken ama olabilir gibi konuştu. Değerimin düşük olduğunu ama 7. gününde erken olduğunu söyledi. Bakalım yarın yine kan verip sonuca bakıcaz. Belki kimyasalda idrardan geç gidiyodur hcg o yüzden hala silik çıkıyodur🙄
Neyse en azından pozitifi gördük sonu gelmese de bunada şükür🙏 2. De olur inşallah sağlıkla
Testide bırakayım buraya baya silik fotoğrafta ama görebilirsiniz sanırım
Eki Görüntüle 3068860
Artmadan nasıl böyle çıkıyor anlamadım 🙄🙄 4 ken böyle çıkamaz gibi geliyo bana 🤷

Artmadan nasıl böyle çıkıyor anlamadım 🙄🙄 4 ken böyle çıkamaz gibi geliyo bana 🤷

Ben de anlamadım 😂 3 yıldır deniyoruz hiç böyle çizgi görmemiştim 😂 gözle baktığımda daha belirgin testte yine biraz daha silik gözükmüş. Anlam veremiyorum kimyasal diyorum ama onunda artık 4.95’ten düşüp sıfırlanması gerekirdi. Testte gözükmemesi gerekirdi. Bilemiyorum yani çok karışık erken test yapılmazmış bunu öğrendim 😂

Açıkçası 4.95 olanda bile silik çıkmıştı😂 artimed markası demekki baya kuvvetli bir test😂 Sanki 4.95’ten artması mucize gibi geliyor çünkü 7. Günde istenilen en az değer 20-30 arası oluyormuş. Tabi insandan insana göre değişir ama yarın çözüme ulaşır bu karamsarlık umarım 🙏

Yarın güzel bir iyimserlik olur umarım ❤️

Kızlar benim prolaktin değerim biraz yüksek çıkmıştı, aynı durumu yaşayan var mı yada bilgi sahibi olan? Araştırdığıma göre gebeliğe engelmiş, diyelim ki gebelik oluştu bu sefer de düşükle sonuçlanırmış hiç duydunuz mu böyle bir şey?

Yarin obur gun daha da artinca biraz daha belirginlesir testle takip edebilirim insallah🤲🤲simdi okadar mutlu oldum rabbim herkesi sevindirsin insallah🤲

Eklentiler

• IMG-20220519-WA0006.jpg
    IMG-20220519-WA0006.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20220517-134927_Office.jpg
    Screenshot_20220517-134927_Office.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 41
19.69 cikmis sonucum..🤲🤲🤲🤲transfer sonrasi 5.gun 8.21 , 7.gun 19.69 cikti cok sukur yarabbim. Agrilarim bi onceki gunlere nazaran azaldigi icin korkmuştum cok sukur bir sonraki kan testini pazartesi doktorda yaptiracam insallah

Çok sevindim canım. Değerler küçük olunca testlerde koyulaşma da az oluyor. Ama şimdilik her şey gayet güzel ilerliyor senin için. Devamı da böyle olsun ❤️

19.69 cikmis sonucum..🤲🤲🤲🤲transfer sonrasi 5.gun 8.21 , 7.gun 19.69 cikti cok sukur yarabbim. Agrilarim bi onceki gunlere nazaran azaldigi icin korkmuştum cok sukur bir sonraki kan testini pazartesi doktorda yaptiracam insallah
Aaa yazmışsıınnn 🥰 tebrikleer canımm 😇

Ryamm Ryamm canım benim tahlil çıktı 211 💕💕 çok şükür 🙏🏻 MEMUR54 MEMUR54 senin çıktı mı canım

Ah çok güzel değerler maşallah sağlıkla ilerlesin inşallahh güzel günlerde🤩🤩🤩🤩

Ben de anlamadım 😂 3 yıldır deniyoruz hiç böyle çizgi görmemiştim 😂 gözle baktığımda daha belirgin testte yine biraz daha silik gözükmüş. Anlam veremiyorum kimyasal diyorum ama onunda artık 4.95’ten düşüp sıfırlanması gerekirdi. Testte gözükmemesi gerekirdi. Bilemiyorum yani çok karışık erken test yapılmazmış bunu öğrendim 😂
Evet en az 10 gün beklemek gerekiyo gerçekten. İnsan böyle daha stres oluyo 🙄 seni çok iyi anlıyorum inşallah bundan sonra her şey istediğin gibi olur 🤲🤲💞

X