2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba sürecşnşz hayırlı olsun inşallah benimde 8 yumrutadan 2 si döllendi sadece ve 2 Side transfer edildi negatif olsaydı başka yumurtam yoktu elde edilenin tutması herşeyden önemli inşallah güzel bi transfer süreci yaşayıp sonudna yüzü gülerek bitirirsin Haziran da diper transfer olacaklara da uğurlu gelsin inşallah

Ben de pozitif çıkayım da kurtulalım bi arkadaş yazdı o da 21 inde taze transfer olacakmış 3 gündür vuruluyomuş o da iğneyi
O nasılmış peki bizim gibi hastalıklı şeyler yaşıyor muymuş hayır kalçam apırmadı bu sefer ama beni yamulttu bu nedir ya ne çekecek çile varmış

Ah ah bana progestan iğne demeyin fenalardayım iğneyi elimde ısıtrak vurunca kalça ağrım azaldı ama vücuduma yan etki ediyor heryerim ağrıyor resmen ya bi iyiyim bş kötü tüm benimde dengem şaştı

Sizinkide zorlu bir süreç olmuş ama çok şükür güzel sonuçlanmış Allah sağlıkla ilerlemek nasip etsin.

Evet gerçekten zor Allah yardımcınız olsun.
İnşallah bu sefer olumlu bir süreç olur.

Arkadaş 3 gündür vuruluyomuş bi de daha zor onunki

Çok teşekkür ederim aynen altın yumurta olur inş hepimizin yüzü gülsün inş

İyiyim iyiyim de bugün uyudum uyandığımda yine boynum sırtım omzum falan ağrıyordu Niue böyle ağrılar yaşıyorum anlamıyorum ki kaslarım mı ağrıyor ağrıyorsa neden ağrıyor
Sirtin kurek kemiklerinin altimi..ben bugun sabah kalktigimda tutulmus gibiydim.. senin tam olarak nerese canim.. acaba kullandigimiz ilaclar cigerlerimizi mi cok etkiliyor direk sirtim cigerlerim agriyor gibi..

Canım depot için bi sürü yöntem söyleyebilirim ama progestan iğnede hiç biri işe yaramıyor bence en azından ben de yaramadı ben ayağıma felç indi sanmıştım ve etkisi kısa olduğu için her gün vuruluyor iyileşmeden devam ediyormuş gibi oluyor. Ben o yüzden depota geçmek istiyorum demiştim onu da çok geç öğrendim 3.tedavimde malesef keşke doktorlar ilk onu verse. onun daha uzun etkisi başlarda üç günde bir vurdurulması yeterli oluyor. Onu iste doktorundan en azından üç günde biraz ağrıların azalır.

Yallankalça ağrımdan diğer yan etkilerini özümseyemedim ama cidden çok halsizlik yapıyor, sanki grip iniş gibi ağrı ve uyku hali.. ama ağrısı sızısı olmasa belki çekilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…