2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben yurtdışında yaşadığım için Paris’te yapıldı testim.. Türkiye’de de rahimden parça alınıp biyopsi yapılıyor diye biliyorum ama nelere bakılıyor çok bilgim yok.

Ben de kortizon kullandım. Prednol da bir kortizon aslında sen de kullanmışsın. Bana adetin 2. Günü başlamam öneriliyordu, hala kullanmaya devam ediyorum. 10. Haftadan sonra azaltarak 12. Haftada kesilmesi tavsiye edildi. Sen hangi sürelerle kullandın ? E vitamini ve 1 doz daha fazla progestan kullandım. Bu e vitamini ne kadar etkili bilmiyorum ama ilk önce doktorum dozu düşürdü, çok yüksek buldu önerileni. Ondan mı oldu bilmiyorum ama negatif sonuç aldık o transferde. Sonra ben son transferde önerilen doza geçtim. tedaviye harfiyen uyunca sonuç pozitif oldu. Belki psikolojik belki anlamlı bir şeydir bilmiyorum. Doktorum hala bilmiyor o dozda e vitamini kullandığımı 😂
Canım ben hiç E vitamini kullanmadım. B-12, folic, koenzim q10, arı sütü , d vitamini takviyelerinden kullandım. Evet prednolü de epey kullandım ama boş gebelik olunca bıraktım ve kürtaj oldum yoksa 10. Haftaya kadar benim doktor da kullandırıyormuş. Hayırlısı artık. Bu işler biraz da nasip kısmet. Yaşım 40, 8 Opu ve 5 kere transfer oldum ama elde var sıfır. Yapacak birşey yok galiba denemekten başka.

Kızlar ilk defa bu kadar mesaj birikmiş vallahi gözümden kaçanlar oldu muhtemelen heyecanla okudum hepinizin adına çok mutluyummm 🥰🥰 inşallah kaset testlerin peşinden yüksek yüksek kan değerleri gelir. Biz de sonuçları heyecanla bekliyoruz, Dualarım hepinizle ❤️❤️

Canım depot için bi sürü yöntem söyleyebilirim ama progestan iğnede hiç biri işe yaramıyor bence en azından ben de yaramadı ben ayağıma felç indi sanmıştım ve etkisi kısa olduğu için her gün vuruluyor iyileşmeden devam ediyormuş gibi oluyor. Ben o yüzden depota geçmek istiyorum demiştim onu da çok geç öğrendim 3.tedavimde malesef keşke doktorlar ilk onu verse. onun daha uzun etkisi başlarda üç günde bir vurdurulması yeterli oluyor. Onu iste doktorundan en azından üç günde biraz ağrıların azalır.
Yaa onun yerine başka ilaç oluyor mu 😅 ben doktorların işine karışmayı sevmiyorum ama buna 12 hafta dayanamam.. pozitif olursa tabi.. mutlaka yarın soracağım depotu, çoookk sağol 🌸

Ayy okumaktan yoruldum alıntılayamadım da. Mayıs ayı çok bereketli geldi🤩 Çok mutluyum kızlar sizler adına sağlıkla kucağınıza alın inşallah🙏 Sıradakilerin de pozitif haber almasını nasip etsin rabbim. Ryamm Ryamm hadi inşallah ikizdir🥰
İkiz ikiz inşallah eminim ben gördüğüm rüyalardan 🤭🤭🤭🤭 vallahi Mayıs uğurlu geldi hepimize üst üste güzel haberler 🥰🥰🥰

Sirtin kurek kemiklerinin altimi..ben bugun sabah kalktigimda tutulmus gibiydim.. senin tam olarak nerese canim.. acaba kullandigimiz ilaclar cigerlerimizi mi cok etkiliyor direk sirtim cigerlerim agriyor gibi..
Ciğerlerim de ağrıyor şuan ki ağrım böyle sağ omuzumda boynumla arkadaki yerden acayip ağrıyor sürekli krem sürdürüp masaj yaptırıyorum ama geçmedş bu sefer

Yallankalça ağrımdan diğer yan etkilerini özümseyemedim ama cidden çok halsizlik yapıyor, sanki grip iniş gibi ağrı ve uyku hali.. ama ağrısı sızısı olmasa belki çekilir 🥺
Aynı dediğin gibi grip in ağrıları varmış gibi, dediğim gibi iğne olmadan elinde ısıt kalçan ağrımasın bari bende işe yaradı çünkü 🤭

İnşallah inşallah 🤲🤲💞 o kadar yorucu ki allah nasip eder hamile kalırsam sanki tadını çıkaramayacak gibi hissediyorum 🥺

Hiç öyle olmayacak merak etme.. emeklerinin karşılığını almak gibisi var mı? Her anın tadını çıkarmalıyız. Biraz rahat olmayı da öğrenmeliyiz 😂

Kızlar ilk defa bu kadar mesaj birikmiş vallahi gözümden kaçanlar oldu muhtemelen heyecanla okudum hepinizin adına çok mutluyummm 🥰🥰 inşallah kaset testlerin peşinden yüksek yüksek kan değerleri gelir. Biz de sonuçları heyecanla bekliyoruz, Dualarım hepinizle ❤️❤️
Çok güzel bi hafta olarak geçiyor gerçekten üst üste pozitifimşz çok inşallah üst üste kese ve kalpleride göreceğiz 🥰

Amin inşallah gerçekten bazen gıbtayla bakıyorum çevreme ıcıme bı ateş düşüyor ama elden bısey gelmıyor ıste çünkü bılıyorum elımızden gelenin fazlasını yapıyoruz umarım 2.seferde bu sefer bende buraya yazmayı ısterım

Burada neden herkes bir pozitif haber duyunca çok seviniyor ? Damdan düşeni en iyi damdan düşen anlıyor. Ama bir iki fark etmez her düşen gibi sen de ayağa kalkacaksın. Bu ikinci denemede olsun ❤️

İyiyim iyiyim de bugün uyudum uyandığımda yine boynum sırtım omzum falan ağrıyordu Niue böyle ağrılar yaşıyorum anlamıyorum ki kaslarım mı ağrıyor ağrıyorsa neden ağrıyor 😄

Progestandan olabilir mi? Bende inanılmaz kas ağrısı yapar. Sanki maraton koşmuşum da öyle ağrım varmış gibi olur ilk başladığımda. İğne ile artıyor sonuçta bence ondan olabilir.

Progestandan olabilir mi? Bende inanılmaz kas ağrısı yapar. Sanki maraton koşmuşum da öyle ağrım varmış gibi olur ilk başladığımda. İğne ile artıyor sonuçta bence ondan olabilir.
Ondandır belki çünkü sürekli soğuk akacak halim yok transfer den beri sürekli sırtım mırtım bi yerlerim ağrıyor ya

Sizinkide zorlu bir süreç olmuş ama çok şükür güzel sonuçlanmış ♥️♥️Allah sağlıkla ilerlemek nasip etsin.

Teşekkür ederim umarım bir an önce ihtiyacınız olan o ufak dokunuşu bulursunuz. Her şey yolunda dediklerine göre yolunda sadece bir minik detay ve sizinle yaşamaya istekli bir minik kalbe bakar. Bir sonraki transferde hepsi sizinle olsun ❤️

X