2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sen daha şanslısın sadece transfer yapılacak bende tüm süreç baştan alınacak.
Hiç korkma yaşın genç topla kendini yap transferini al pozitif haberini
30 olmuşum zaten fazla da genç degılız artık bebısler beklıyor bıraz daha beklesınler zor süreç cıdden o ılaclar vs gerçekten ama dedıgım gıbı bıraz toparlanmaya ıhtıyacım war olmaz dıye de

Sperm testi sonuçlarını yolladım kısaca hikayemi anlattım aynen gelin görüşelim dedi
Haberleşelim denk gelirse az dertleşiriz oralarda yalnız olmayız

Sperm testi sonuçlarını yolladım kısaca hikayemi anlattım aynen gelin görüşelim dedi
Haberleşelim denk gelirse az dertleşiriz oralarda yalnız olmayız
ayyyyy valla ne kadar güzel olurdu, kısmet bakarsın denk geliriz :) benim kedim var :) o yüzden hep şehir dışı beni düşündürüyor ya, bakalım bulcaz çareler :) ay birde oranın ücreti ilaçlar hariç 12 bin , gene 20 binleri bulur

Hayırlısı olsun canım kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman başla
Sürece hazır hissetmek çok önemli çünkü süreç öyle kolay değil.
Ama hissettim senin sonucun iyi olacak

İnşallah olacak bizlerinde etrafımızda o kadar çok örnek var ki mucizesine kavuşan ki öyle uzakta etraftan duyduklarımız değil baya burnumuzun dibinde çevremizden insanlar bizlerde onlardan biri olacaz

Benim süreçte baştan alınacak olsun ne yapalım. 12 mi fiyatı ama ilaçlar çok pahalı süreklide artıyor estrofem bile 93 olmuş geçen sene 13 liraydı farka bakarmısın oda bulursan..
20 yi geçer bence benim 4. Ayda tedavim de 38 bini Buldu oda sadece hastane ilaç.
yol paraları orda harcan falan filan hiç hesaplamadım.

Canım aşırı çalışan bağışıklık olduğunu hangi testlerle anladı doktor?Bir de hangi ilaçları kullandın bunun için? Ben bir kere döllenmenin olmadığı, 1 kimyasal, 3 negatif tüp bebek denemesinden sonra bir de tutan ama boş olan gebelik geçirdim.7. tüp bebek için iki kere yumurta toplattım ama çok kaliteli olmayan (hücre sayısı düşük) embriyolar oluştu.Şuan donmuş olarak bekliyor onlar ama diğer negatifler gibi olmaz diye transfer ettirmedim. Kimyasal olan ve tutup boş gebelik olan büyük ihtimalle embriyo kalitesizliğindendi ama diğer tutmayan 3 negatif denemede hep kaliteli embriyolar konulmuştu, belki de bu dediğin aşırı bağışıklık problemi vardı. Prednol kullanmıştım bağışıklık için ama yine olmadı.

Hayırlısı olsun canım kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman başla
Sürece hazır hissetmek çok önemli çünkü süreç öyle kolay değil.
Ama hissettim senin sonucun iyi olacak
Güzel dıleklerın ıcın teşekkür ederım bu yolda kım warsa kucakları dolsun taşsın ınsallah

Bence 30-50 civaridjr benjm 8 iken hic cikmadi dun bembeyazdi.. bugun biraz net olmaya basladi oda 10-12 olsun.. seninki epey cikmis kaset testte.

Ben de Belçika’dayım. Benim de ilk başta doktorum sorun görmüyordu.. bir tane dış gebelik, bir kimyasal oldu. Bu durumda yaşamayı seçen embriyoyu bekliyorduk. Zaten hepsi 5. Güne gidiyordu. Doktordan her çıktığımda üşüz doğururum ya o kadar mükemmel durumdayız diyordum. Sonra yine negatif oluyordu. toplam 6 negatiften sonra “rahim alıcılık testi “ dedikleri bir şeye yönlendirdi, yine Belçika’da bir merkeze.

Orada yapay döngüde rahim hazırlandı, transfer edileceği anki ortamda dopler ile bakıldı. Rahimi besleyen damarlar normaldi. Burada sorun çıkarsa müdahale ediyorlarmış. Aynı anda biyopsi alındı, orada sigorta kapsamında bağışıklık analizi yapılacaktı. Ama Paris’te matricelab diye bir merkez var.. ödemesini biz yaptık analizi orada yaptırdık. Çünkü daha detaylı inceliyorlar, tedavi planı sunuyorlar. Mesela benim bağışıklığım aşırı aktif olduğu için çift embriyo transferi, rahime çizik atma gibi şeyler önerilmiyor. Aksine hiç dokunmamak bir de bağışıklığı baskılamak gerekiyor. 20 mg kortizon, x2 doz progestan ve günde 1000 mg e vitamini ile pozitif gördüm. Kalp sesi ve bebeği de gördüm bu cuma yeniden kontrolüm var.

Sen de umarım en kısa zamanda tedavini bulursun. Bazen sadece minik bir dokunuş gerekiyor. O çözümün bir an önce seninle buluşmasını diliyorum

Kesildi cok şükür bel agrisi var sadece. Hayirli olsun gözleri aydin arkadaslarin. Bende sali gunu haberi vericem. pozitif diye dusunuyorum bende

Transfer olan canım kızlar inşallah herkes mutlu müjdeli sonuçlar alırlar.. ara ara okuyordum yazılanları.. birden bire bu ay tedaviye başladım, ptesi toplama yapıldı, bu ctesi de taze transferim olacak inşallah.. herşey iyi gidiyor ama 3 gündür progestan iğne oluyorum kalçadan mahvoldum.. morarma şişme yok ama ağrısı mahvetti beni.. sizin bu iğneyle aranız nasıl? Var mı bir tavsiyeniz

Dün ben de vuruldum gerçekten zor bi iğne hemşire gel git kolonyalı mendille sil ağrıyı hafifletir dedi biraz iyi geldi diyebilirim. Bi aksilik olmazsa c.tesi benim de transferim olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…