2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah senin benim isteyen herkesin yüzü güler ama süreç çok yıpratıcı.
Ya burdaki doktorum yumurta kalitesi dışarıdan artmaz boşuna uğraşma kilo alma o doğuştan gelir dedi..Ama ben dinlermiyim yemediğim şey almadığım vitamin kalmadı.
Ha işe yaradığı dersen yok ilkle son toplama aradı değişen bişey olmadı.
Haberleşelim bakarsın denk geliriz 😉
ama yaş ilerledikçe yumurtanında yaşı ilerliyor orası doğru canım ama gökalp hocanın yazılarınıda inceledi isen kilona dikkat edeceksin akdeniz beslenme şeklinde yeşillik bol tüketim yapacaksın, bak ben hergün avokado karışım tüketiyorum, her gün çiğ kaba çekirdeği yiyorum, şeker hayatımda yok, arada adet zamanı kaçamağım oluyor :), suyumu tüketiyorum yani elimden geleni yapıyorum ki inşallah 2. tüp bebek olursa olacağına inanıyorum, çünkü 5 yumurta toplandı bu yaşımda 2 tanesi embriyo oldu ve transfer edildi, diyorumki bu değilse 2. si olacak :) denk gelsek de haberleşsek keşke

Hıc problem olmayıpta olmaması tabı can sıkıcı ama ben ılk negatıfı aldıktan sonra ara verdım çünkü suanda 2.cıyı kaldıracak güçte degılım o yüzden bıraz saldım cıdden çünkü süreç uzun yıpratıcı önümüzde neden yok ama malesef olmayınca işte
Evet nedensiz daha da can sıkıcı ama inşallah olacak Bikaç ay dinlenelim sonra devam ♥️♥️

ama yaş ilerledikçe yumurtanında yaşı ilerliyor orası doğru canım ama gökalp hocanın yazılarınıda inceledi isen kilona dikkat edeceksin akdeniz beslenme şeklinde yeşillik bol tüketim yapacaksın, bak ben hergün avokado karışım tüketiyorum, her gün çiğ kaba çekirdeği yiyorum, şeker hayatımda yok, arada adet zamanı kaçamağım oluyor :), suyumu tüketiyorum yani elimden geleni yapıyorum ki inşallah 2. tüp bebek olursa olacağına inanıyorum, çünkü 5 yumurta toplandı bu yaşımda 2 tanesi embriyo oldu ve transfer edildi, diyorumki bu değilse 2. si olacak :) denk gelsek de haberleşsek keşke
Kiloya dikkat etmek mi 10 kilo fazlam var 😀
Maşallah iyi toplanmış sayı bende de farklı değildi ilk te 6 sonrası 5 yumurta ama ikisinde de 3 embriyo oluştu.
Bizim embriyoları mutlaka genetiğe yollar yaştan dolayı tahminen.
Ben kendisiyle görüştüm sonuçlarımı attım çok güzel konuştu olmayacak bişey yok dedi.
İnstagramdan takipteyim kendisini
inşallah 2. cisi olur inşallah alırsın bebeğini kucağına ♥️

Aynen oyle

bıraz daha dinlenmeden sonra devam kaç tane var senın dondurulmuş warmı surecını okudum ama 2 negatıf mı bu neden de yok tabı
Dondurulmuş vardı onlarda genetiğe gitti 3 haftada gelecekti cevap ama 5. Haftaya girdik hala bekliyorum.
Doktorum bile olacağına o kadar emindiki anlatamam.
Neden yok canım ..
Sende durum nedir ?

Hayırlı olsun şimdiden canım hangi dokrordu ve tüp Bebek sebebi neydi bide yaşını da yaz ekliyim liseye 🤭 opu yu atlatmışsın kalanı da çok güzel geçer inşallah kaç emriyon oldu😊
Teşekkür ederim canım. Yumurta takibini yapan doktorum Ali Fuat Şengör, yumurta toplama ve transferi yapan doktorum Hande Töre. 29 yaşındayım hatta 30 da yazabilirsin, sebepsiz infertelite dediler sadece eşimde hareket düşük. 9 yumurta toplandı 2 tanesi döllendi 2 tanesi 5.günde donduruldu

Evet nedensiz daha da can sıkıcı ama inşallah olacak Bikaç ay dinlenelim sonra devam ♥️♥️

Nedensiz denilen şeylerin altından bazen basit çözümler çıkıyor. Benim de tüp bebekte her zaman embriyolarım 5. Güne gitti iyi kalite transfer edildi. Sorun olmadığı düşünülüyordu. Ama 6 negatif sonuçtan sonra detaylı araştırmaya başladılar nihayet ve aşırı çalışan bağışıklığım olduğu ortaya çıktı. Buna göre önerilen tedavi planıyla 8. Tedavide pozitif gördük. Şimdilik güzel gidiyor, umarım böyle devam eder.

Dondurulmuş vardı onlarda genetiğe gitti 3 haftada gelecekti cevap ama 5. Haftaya girdik hala bekliyorum.
Doktorum bile olacağına o kadar emindiki anlatamam.
Neden yok canım ..
Sende durum nedir ?
Wala ben ılk defa bu sürece gırdım 3 seneye gırıyorum neden 2 taraftada yok hersey temız rahım fılmı vs esımınde öyle temız hersey ama sebepsız ıste 5 tane kalmıştı 5.güne gıden 4aa kalıtelıymıs öyle demıstı 1 tane transfer oldu martta ama 8.günde kanama başladı tutmadı işte gerıye 4 tane daha war onlarda dondurulmuş bana da çok umıtlıydık falan dedı ama eksık olan bırsey war ama bılemıyorum nısanda tekrar denıcektım araya bazı şeyler gırdı suanda beklemedeyım kararsız kaldım aynı seyı bıdaha yasarım dıye bızım hıkayede böyle sebepsiz yaş 30 daha ama olmuyor ıste bakalım ne olacak onumuzdekı süreçte bızde buraya bırgun pozıtıf haberını verecegımıze ınanıyorum

Kiloya dikkat etmek mi 10 kilo fazlam var 😀
Maşallah iyi toplanmış sayı bende de farklı değildi ilk te 6 sonrası 5 yumurta ama ikisinde de 3 embriyo oluştu.
Bizim embriyoları mutlaka genetiğe yollar yaştan dolayı tahminen.
Ben kendisiyle görüştüm sonuçlarımı attım çok güzel konuştu olmayacak bişey yok dedi.
İnstagramdan takipteyim kendisini
inşallah 2. cisi olur inşallah alırsın bebeğini kucağına ♥️
ayy hangi sonuçları attın canım, ben mesajlaştım da ön muayene yapalım gelin dedi de bir kayseriye gidip gelmek bir sürü para, bu ay dinlencem sonraki aylarda bakacağım, bu arada benim kilom yok, boy 1,75 kilo da 61, işte bu bilinmeyen kısım beni çileden çıkaran ama olacak bizimde olacak :KK200:

Nedensiz denilen şeylerin altından bazen basit çözümler çıkıyor. Benim de tüp bebekte her zaman embriyolarım 5. Güne gitti iyi kalite transfer edildi. Sorun olmadığı düşünülüyordu. Ama 6 negatif sonuçtan sonra detaylı araştırmaya başladılar nihayet ve aşırı çalışan bağışıklığım olduğu ortaya çıktı. Buna göre önerilen tedavi planıyla 8. Tedavide pozitif gördük. Şimdilik güzel gidiyor, umarım böyle devam eder.
Takip ettiğim kadarıyla sizde yurt dışındaydınız değilmi ? Bende belindeyim. Burda yapılan tüm tetkikler sorunsuz çıktı zaten Türkiye’de kan aldılar pek tetkik te yapılmadı.
Bende bilemiyorum artık …mutlaka var bir neden ama ne 😕
Sizinde gözünüz Aydın sağlıkla kucağınıza alın inşallah ♥️♥️

P Papatya321f lekelenmen devam ediyor mu? Dünün pozitif güzelleri umarım iyisinizdir 🥰🥰 Ryamm Ryamm dayanamadın yaptın bak 😅😅 çok sevindim hepiniz adına süreciniz istediğinizden bile daha güzel ilerlesin inşallah 🤲🤲💞 cukulatam cukulatam inşallah en kısa zamanda dilediğin gibi olsun her şey 🤲🤲🤲🤲💞

İnşallah cuma günü belli olacak artık, yükseleceğini çok düşünmüyorum inşallah bi mucize olur🤲🏼 Çok teşekkür ederim

Wala ben ılk defa bu sürece gırdım 3 seneye gırıyorum neden 2 taraftada yok hersey temız rahım fılmı vs esımınde öyle temız hersey ama sebepsız ıste 5 tane kalmıştı 5.güne gıden 4aa kalıtelıymıs öyle demıstı 1 tane transfer oldu martta ama 8.günde kanama başladı tutmadı işte gerıye 4 tane daha war onlarda dondurulmuş bana da çok umıtlıydık falan dedı ama eksık olan bırsey war ama bılemıyorum nısanda tekrar denıcektım araya bazı şeyler gırdı suanda beklemedeyım kararsız kaldım aynı seyı bıdaha yasarım dıye bızım hıkayede böyle sebepsiz yaş 30 daha ama olmuyor ıste bakalım ne olacak onumuzdekı süreçte bızde buraya bırgun pozıtıf haberını verecegımıze ınanıyorum
Sen daha şanslısın sadece transfer yapılacak bende tüm süreç baştan alınacak.
Hiç korkma yaşın genç topla kendini yap transferini al pozitif haberini ♥️♥️

X