2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yok canım Mersin’de değil Gökalp Öner hocaya.
İnşallah denk geliriz banada motive lazım negatif göre göre inancım kayboldu..
ayyy deme deme çağırma negatifi hiç çağırma, olacak bizimde burdaki herkesin yüzü gülecek, ben inanıyorum :) bana bir daha hatırlatsana kendini kaç kez yapıldı yaş ne idi sorun ne idi neler yaşadın hangi yere yaptırmıştın, gökalp hocanın olduğu yerden bilgi aldın mı ya da muayene oldun mu orda, ayyy deli sorular sana :)

ayy ben gökalp hocayı çok istiyorum ama kara kara nasıl git gel yapcaz düşüncesi sardı, çalışırken çok zor, süreç ne kadar ilerler nasıl ilerler hep kafam karışık

ayyy deme deme çağırma negatifi hiç çağırma, olacak bizimde burdaki herkesin yüzü gülecek, ben inanıyorum :) bana bir daha hatırlatsana kendini kaç kez yapıldı yaş ne idi sorun ne idi neler yaşadın hangi yere yaptırmıştın, gökalp hocanın olduğu yerden bilgi aldın mı ya da muayene oldun mu orda, ayyy deli sorular sana :)
Yurtdışında yaşıyorum burdaki doktorum hiçbir sorun görmedi bende eşimde hareketsiz sperm test sonuçlarında çıktı ama ilaç verdi onuda çok önemsemedi normalden deneyin dedi ben 5 seneye yakın buna güvenerek denedim o arada iş güç dükkan açtım nasılsa olur dedim pek üstelemedim. Ama yaş 37 olunca Türkiye’de bir doktora görünmeye karar verdim. Orda da bende sorun çıkmadı yine aynı şeyler …
Ben Kayseriliyim ailemin yanında olmak İçin Kayseri’de başladım tedaviye Acıbadem de.
Rahme çizik atıldı rahim filmi çekildi embriyolarım 5. Gün en iyi kalite olmadı ikinci taze transfer oldu daha geçen ay oda olmadı şimdi genetikten cevap bekliyorum.
Kısaca özet geçtim ama 2 senedir git gel negatifler çok yoruldum.
Ama olacağına bende çok inanamıyorum ♥️

Son düzenleme:
Yurtdışında yaşıyorum burdaki doktorum hiçbir sorun görmedi bende eşimde hareketsiz sperm test sonuçlarında çıktı ama ilaç verdi onuda çok önemsemedi normalden deneyin dedi ben 5 seneye yakın buna güvenerek denedim o arada iş güç dükkan açtım nasılsa olur dedim pek üstelemedim. Ama yaş 37 olunca Türkiye’de bir doktora görünmeye karar verdim. Orda da bende sorun çıkmadı yine aynı şeyler …
Ben Kayseriliyim ailemin yanında olmak İçin Kayseri’de başladım tedaviye Acıbadem de.
Rahme çizik atıldı rahim filmi çekildi embriyolarım 5. Gün en iyi kalite olmadı ikinci taze transfer oldu daha geçen ay oda olmadı şimdi genetikten cevap bekliyorum.
Kısaca özet geçtim ama 2 senedir git gel çok yoruldum.
Ama olacağına bende çok inanamıyorum ♥️
yaaaaaaaaa canım sende ben gibi çok uzun süreçlerden geçmişsin, ay kayseri mersine yakın ama türkiye de o kadar süreçler maddi anlamda zor ki, Allah güç kuvvet versin, temmuza kadar toparlanır isek valla kayseriyi istiyorum, kalacak yerim var orda ama çalışırsam git gel nasıl yaparım nolur bakacağım çok istiyorum, 2 ay dinlenmedeyim işte negatifi alınca ama şimdilik mfk takviyesi aldım, kendiliğinden olmasa bile tekrar tedavide kaliteli embriyo için mücadele ediyorum şimdi, aynı ana denk gelsek ne güzel olur bakalım :)

Keşke doğal yolla olsa 🙏🙏
Hıc problem olmayıpta olmaması tabı can sıkıcı ama ben ılk negatıfı aldıktan sonra ara verdım çünkü suanda 2.cıyı kaldıracak güçte degılım o yüzden bıraz saldım cıdden çünkü süreç uzun yıpratıcı önümüzde neden yok ama malesef olmayınca işte

İyi günler kızlar yazdıklarınızı okuyordum bende yazayım dedim 😊 aranızda yeni sayılırım 24 nisanda opu oldum, opu sonrası ilk adetimi oldum 2.adetten sonra transfer sürecine başlicaz inşallah. Antalya da tedavi görüyorum. Bu arada 2 negatif aşılamam ve ondan önce de iğne ve klomen le olan yumurta takiplerim var. Beni de ekleyebilirsiniz listeye 🥰
Antalya da hangi merkezde ??

Evet canım randevum 5 te inşallah keseyi görürüz bugün çok dua ettim dualarınıza ihtiyacım var Allah emeklerimizin karşılığını verir inşallah
Aramızda 1 gün vardı diye hatırlıyorum. İnşallah kese görünecek mutlulukla döneceksin evine. Dr bana 2 hafta sonrasına randevu verdi. Hala 8 günüm var. Zaman geçmek bilmiyor

Eklentiler

• 20220510_113626.jpg
    20220510_113626.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 55
yaaaaaaaaa canım sende ben gibi çok uzun süreçlerden geçmişsin, ay kayseri mersine yakın ama türkiye de o kadar süreçler maddi anlamda zor ki, Allah güç kuvvet versin, temmuza kadar toparlanır isek valla kayseriyi istiyorum, kalacak yerim var orda ama çalışırsam git gel nasıl yaparım nolur bakacağım çok istiyorum, 2 ay dinlenmedeyim işte negatifi alınca ama şimdilik mfk takviyesi aldım, kendiliğinden olmasa bile tekrar tedavide kaliteli embriyo için mücadele ediyorum şimdi, aynı ana denk gelsek ne güzel olur bakalım :)
İnşallah senin benim isteyen herkesin yüzü güler ama süreç çok yıpratıcı.tabikii maddiyatata önemli ilaçlar almış başını gidiyor çok pahalanmış.
Ya burdaki doktorum yumurta kalitesi dışarıdan artmaz boşuna uğraşma kilo alma o doğuştan gelir dedi..Ama ben dinlermiyim yemediğim şey almadığım vitamin kalmadı.
Ha işe yaradığı dersen yok ilkle son toplama aradı değişen bişey olmadı.
Haberleşelim bakarsın denk geliriz 😉

Son düzenleme:
X