2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlaar ben yaptım test Aslında sabah yaptım pozitif cıktı silik bi çizgiyle. Sonra akşam bidaha yapıp yazmak istedim oda çıktı ama o daha silik çıktı. Yarın sabah bidaha yapıcam
Ohaaaa yaaaa ne güzel haberler bunlar ayyyyyy 5/2 . Miz sensinnnn hadi hayırlı olsun canım kanı ne zaman vereceksinnnn

Canim harika bi cizelge olmus.. gercekten bi cogunla benim belirtiler ayni..regli olacakmis gibi cok agrim var halen daha iyiki biliyorum olucam diye rahat davranmiyorum..batma basladi karnim cok şisti
Dolaşırken denk geldim öyle dedim buraya da atayım, bazı belirtiler bende de var ama bilemiyorum bu kasıkları dolu gibi hissetmeyi yaşıyorum bende

Kızlaar ben yaptım test Aslında sabah yaptım pozitif cıktı silik bi çizgiyle. Sonra akşam bidaha yapıp yazmak istedim oda çıktı ama o daha silik çıktı. Yarın sabah bidaha yapıcam
İste bu işte cesaret iste cilginlik Ryamm gumy P Papatya321f ohhh be tebrik ederim cok cok sevindim.. rabbim katlanmasini ve saglikla ilerlemelerini nasip etsinherkesin insallah

Allaahımmmm yaaa harikaaa ya sen neden bana haber vermiyosun eşim gelsin yapıcam ben de yoksa uyku yutmayacak bugün. Vallaa nasıl güzel bir gün oldu bugünnn

Ya açıkçası gaz ve gaz sancısı var bunları Progestana bağlıyorum.
Bel ağrım başladı 4. Gün
Bugünde başım döndü gözüm karardı , test yapmalıyım dedim
Ben gaz sancıları 5. Gün bitti , kendini sana belli etmiş bugün annesiiiii maşallah

Allaahımmmm yaaa harikaaa ya sen neden bana haber vermiyosun eşim gelsin yapıcam ben de yoksa uyku yutmayacak bugün. Vallaa nasıl güzel bir gün oldu bugünnn

ya korktum test yanlıştır diye akşam bidaha yapmayı bekledim içinde kalması daha kötü ya zaten 6. Günümdü benim hatta 5.5 gibi benim transferiö geç oldu. Sizin 7. Gün hatta 7.5 olcak artık

ya korktum test yanlıştır diye akşam bidaha yapmayı bekledim içinde kalması daha kötü ya zaten 6. Günümdü benim hatta 5.5 gibi benim transferiö geç oldu. Sizin 7. Gün hatta 7.5 olcak artık
Benim gaz yok da göğüs ağrısı çok fazla ve ishal var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…