2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnan aynı stres bugün bana da girdi artık bide eşim bugün test yap istersen dedi yokmu evde dedi var ama yapmıcam dedim kafamı karıştırdı oda🤦 güzel bi sonuç görünce sevineceğiz ama ya tek çizgi çıkarsa ama belki var çıkmadı teste sırf bu yüzden yapmak istemiyorum 🤷
Pozitifse bir an önce öğrenmek istiyorum ama tek çizgi çıkarsa cumartesiye kadar iyice mahvolucam. Off ama cidden çok zor beklemek 😭😭

Pozitifse bir an önce öğrenmek istiyorum ama tek çizgi çıkarsa cumartesiye kadar iyice mahvolucam. Off ama cidden çok zor beklemek 😭😭
Az kaldı dayan 💪 tek çzgi korkusuna ben yapamıyorum açıkçası napcan şimdi yapıvan mı yarın

Geçtiğimiz c.tesi kontrole gittim canım ilaçları vs ayarladık. Önümüzdeki c tesi de Allah ın izniyle direk transfere gidecem. Öncesinde başka kontrolüm yok🤷
Adetin kaçıncı gününe transfer i ayarlamış oldu şimdi

18. Güne canım. C. Tesi muayene etti her şey transfere uygun dedi tekrar gelmene gerek yok klinikte görüşelim dedi. İnşallah da bi aksilik çıkmaz transferimi olurum🤲🤲🤲
Hadi inşallah az kaldı cumartesi ye 3 güncükk bakalım senin transfer den sonrası nasıl olacak 🤭🤭

Kızlar bi liste buldum ben forum da gezerken 🤣🤣 çooooook eski bi tarihe ait 2012 ama faydalı olur belki 😁
Canim harika bi cizelge olmus.. gercekten bi cogunla benim belirtiler ayni..regli olacakmis gibi cok agrim var halen daha iyiki biliyorum olucam diye rahat davranmiyorum..batma basladi karnim cok şisti

Kızlaar ben yaptım test☺️☺️☺️ Aslında sabah yaptım pozitif cıktı silik bi çizgiyle. Sonra akşam bidaha yapıp yazmak istedim oda çıktı ama o daha silik çıktı. Yarın sabah bidaha yapıcam

Eklentiler

• 46B2421C-9ACC-442F-8D3C-7A829183EA2E.jpeg
    46B2421C-9ACC-442F-8D3C-7A829183EA2E.jpeg
    51,4 KB · Görüntüleme: 70
X