2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Malesef yeni karar vermedik defalarca tüp bebek denedik ama kaliteli yumurta elde edemedik devamı gelmedi hep bu aşamada kaldık. Değerlerim kötü değil benden çok daha kötü değerlere sahip birçok kişi doğum yaptı bile.. Diyorum ya olmayınca olmuyor bazen.

Al bizden de o kadar. Nasıl bi süreçten geçip tüp bebeğe karar verdiniz bilmiyorum ama seni çok iyi anlıyoruz. Allah çabucak evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip eder inşallah
Malesef yeni karar vermedik defalarca tüp bebek denedik ama kaliteli yumurta elde edemedik devamı gelmedi hep bu aşamada kaldık. Değerlerim kötü değil benden çok daha kötü değerlere sahip birçok kişi doğum yaptı bile.. Diyorum ya olmayınca olmuyor bazen.

Rabbim güç kuvvet versin bu süreçte bazılarımızın yaşadıkları gerçekten çok ağır oluyor

İlaç ve iğnelerden midir o dönem öyle geçiyor İnşallah pozitif haberi alırsanız, ondan sonra da birkaç hafta yine bi durgun, dokunsalar ağlayacakmış gibi, böyle hayat bomboş gibi hissiyatlar geliyor insana. Peyderpey pozitif haberler gelsin de günden güne iyi olacaksınız inşallah

Gerçekten ilaçlar insanı mahvediyor ya bu kadarını beklemiyordum açıkçası, ayyy inşallah pozitif i görsem en azından tutanacak bişeyim olur şuan çok araftayım kendimi resmen cuma gününe adadım

Kızlaar ya ben aşırı stresliyim zaman geçmiyorr. 2 tane test var elimde. Şeytan diyor git yap ama korkuyorum da eşim evde değil onunla yapmak istiyorum bu gece yapmazsam yarın sabah yaparım gibi duruyo kalbim dayanmıyor bu beklemeye offf

İnşallah bu son olur sağlıkla evladını kucağına alırsın da unutursun bu günleri

İnan aynı stres bugün bana da girdi artık bide eşim bugün test yap istersen dedi yokmu evde dedi var ama yapmıcam dedim kafamı karıştırdı oda güzel bi sonuç görünce sevineceğiz ama ya tek çizgi çıkarsa ama belki var çıkmadı teste sırf bu yüzden yapmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…