2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bir kaç gün kolay geçer umarım. Ve sonuç pozitif olur. Henüz çok erken 4. Gün sonuçta. Yakında bir çift çizgi ile ödüllendirilirsin umarım

Bende ayniyim sarhos gibi bugun ise basladim bel kasik agrisi gec algilama ama sabir olumlu duşun olumlu olsun canim

İnşallah öyledir Geçen hafta bebişi aldık geldik mutluluğu vardı şimdi belirti arama trafiği başladı.
Açıkçası transfer sonrası olan belirtilerin hepsi vücudun ilaçlara verdiği tepkiler bebeğin belirtisi çok sonraki haftalarda başlıyor. İnşallah hepiniz pozitif sonuçlar alacaksınız

Ohh maşallh 60 test miii
Ama 6. Gün çok erken daha ilaç bırakmak için geç döllenme falan olmustur belki, doktorunla konuşsan belki ilaç değişikliği falan yapar

Allah Allah nşue böyle oldun ki ben ilk 3 gün kötü oldum sonrası iyiym şükür Kasık ağrılarım var sadece senin Niue tansiyonun düşüyor acaba ilaçlar yan etkimi yapıyor sende acaba 2 gün sonra bile erken değil mi kan testi için ya

Yaa kızlar benim krem rengi akıntım gelmeye başladı o da regl den önce olurdu genelde. Moralim bozuldu
Bozma moralini bende de akıntı var ama progestan dan yapıyor olabilir hiç ne belirtilere bak ne moralini boz test gününne kadar boşver o gün ya üzülecez ya sevineceğiz

Aminnn inşallah nasıl güzel dedinizz İnşallah güzel haberlerle yazarız birkaç güne :)

Daha dur lütfen şimdiden paylaş doktorunla yan etkilerini belki ilacı düzenler daha çook erken çıkmaması çok normal olumsuza yorma lütfen

Bir kaç gün kolay geçer umarım. Ve sonuç pozitif olur. Henüz çok erken 4. Gün sonuçta. Yakında bir çift çizgi ile ödüllendirilirsin umarım
Amin insallah canim rabbim herkesin emegini odullendirsin bebeklerini nasip etsin insallah cok erken gercekten.. cogu kisinin 7.gun silik cikiyor ya belki 6.gundede olsa kanda cikar diyorum.. kortizon yapiyor diye dusunuyorum bence..

Daha dur lütfen şimdiden paylaş doktorunla yan etkilerini belki ilacı düzenler daha çook erken çıkmaması çok normal olumsuza yorma lütfen
Aynen yarinda boyle olursam danisacagim doktora kizlar cok tesekkurler..iyiki varsiniz hepiniz

Merhabalar Hanımlar..
Ben 2.tüp bebek tedavimde bu gruba dahil olmuştum.
Negatif sonrası bütün testler normal çıktı.. Doktor eşinin dokularını yabancı algılıyor olabilir demişti..
2.de negatif olunca geçen ay lenfosit aşısı vuruldum.. Yarında 2.dozu vurulacaktım..
Bugün doğal yoldan gebe kaldığımı öğrendim
Eşimde morfoloji 0 dı, ileri hızda tüp bebeğe başladığımızda 0.
Bugün yaptığım test pozitif çıktı ve kan verdim. 14 çıktı sonucum..
İnş sağlıkla sıhhatle elime almak nasip olur..
İnş bekleyen herkeste pozitif en kısa zamanda görür.. Ryamm

Eklentiler

• B99ABC58-D878-474A-987C-FE72DFB778CF.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 87
  • 3ED420AE-903F-4062-830E-F8D9746FADE3.jpeg
    61,9 KB · Görüntüleme: 75
Yaaaa bu ne güzel bir mucize dir bu ne güzel bir haberdir hayırlı olsun canımmm benim maşallah kat kat artsın değerin inşallah ay gerçekten ne diyeceğimi şaşırdım ya rabbim herkese nasip etsin böyle mucizeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…