2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kizlar dun gece bi yorum gördüm aşırı moralimi bozdu transferden 3-4 gün sonrada agrısı devam edenin transferi tutmamıs demektir yazmıs biri benim 4. Günüm hala agrım var doğrumu bu

Kizlar dun gece bi yorum gördüm aşırı moralimi bozdu transferden 3-4 gün sonrada agrısı devam edenin transferi tutmamıs demektir yazmıs biri benim 4. Günüm hala agrım var doğrumu bu
ya ne alakası var saçmalık çoğu kadın normal döngüsü gelene kadar yaşıyor bu ağrıları hatta ilk 3 ay o dönemde ağrısı olan oluyor sakın üzülüp moral bozmayın. kimse ne olduğunu bilemez

Teşekkürler canım

Hiç öyle bir şey duymadım doktorlar bile böyle bir şey demiyor da o kişi nerden biliyor acaba ki bunun belirti olduğunu söyleyen de var şu süreç o kadar erken ki bi belirti aramak için

Kızlar az önce kan vermeye gittim bir kadınla tanıştım 7. denemesiymiş 6 yıl sonra pozitif aldı görmeniz lazımdı hala ağlıyorum öyle bir sevinç yok öyle bir ağlama yok herkes ağladı hastanede. Yani diceğim şu ki ASLA UMUDUMUZU KAYBETMİYORUZ.
Bugün değilse yarın ama elbet Rabbim emeklerimizin dualarımızın karşılığını verecektir.

İnşallah sorunsuz bir gebelik Yaşar da çocuğunu kucağına alır

İnşallah sorunsuz bir gebelik Yaşar da çocuğunu kucağına alır
Amin o kadar garip bir andı ki sanki ben yaşadım o duyguları yaşıda vardı kıyamam ya hıçkıra hıçkıra ağladı. Sen ne yaptın iş başı yaptın mı? Test konusunda ne karar verdin yapacakmısın?

Yaptım evet çok yoğun geçiyor yok bugün de yapmayacağım belki yarın da yapmam eşim hiç istemiyor yapmamı totem yaptım diyor öyle dedikçe tamam diyorum yapmayayım hadi

Kim yaptıysa o yorumu epey saçmalamış. Sen hiç takılma.
Her yazılan doğru olsaydı ohooo.
Benim doktorum ağrıların hatta kanamanın bile normal olduğunu söyledi. Her kadın farklı, her rahim farklı, hepimizin acı eşiği farklı. Benim sızlama dediğime bir başkası dayanılmaz ağrı diyebilir. Yada doğuma kadar ağrısı süren kadınlar var bunlar olağan şeyler. Hiç sıkma canını kendini strese sokman esas riskli olan. İnşallah bebişin seninle ve sağlam yerindedir Allah'ın izniyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…