2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yani böyle dedikçe insanın olabileceğine olan inancı kalmıyor bana da söylemdiler hiç şu kalite bu kalite diye aldı dr şehir dışına çıkacaktı ince bi pipet gibi bi şeyle saniyeler içinde yolladı embriyoları hadi hayırlısı dedi kalktı gitti bana da bi ultrason görüntüsü verdiler bak embriyoların burada diye

aslında bana da yasal değil ama direk doktor 2 dedi. büyük ihtimalle bir dış gebelik bir kimyasal olunca evlilikte 5,5 sene olunca doktor dedi bunlar beklemesin daha fazla ama yine olmadı
Valla hiç karıştırmıyorum yasal veya değil embriyologum ikisife aynı kalitede olduğu İçin şansını yükseltmek için iki tane transfer yaptık dedi aynı olduklarından ötürü diğerini dondurmak istemeyelim dedi ben sedyede yatarken transfer işlemleri başlamaya yakın 2 tane transfer edileceğini öğrendim

Bana biri iyi kalite biri orta kalite dedi orta ne kadar orta dedim gel bakalım dedi embriyolog ekrana getirdi embriyoyu bak bu da açılmaya başlamış dedi ikisini karşılaştırınca anlarsın dedi biri daha genişti iyi olan orta olan daha ufak yuvarlaktı ikisi de konuldu

ahahaha bende bende asla karıştırmıyorum doktor 2 dedi anlamadımbile 2 ddedi aaa evet evet dedim bende o zaman öğrendim valla aynı şeyleri yaşamışız

Transferden önce mi gösterildi
Benim ilk transferim aynı senin anlattığın gibi daha ortadaydı ama bu ikinci transferim fotodaki gibi etrafındaki çapında dışında gibi

bize de başta 5aa vs bir değer söylememişlerdi ben embriyologu aradım özellikle öyle öğrenmiştm. Fazla detay bilmek de iyi değilki bazen cehalet mutluluktur

Ya ben onu aldım katlayıp çantama attım belki kayboldu hiç bakmadım böyle çocuk kandırmaca gibi geldi bana o an nedense duygusuz muyum nedir hani böyle al bununla avun gibi
aahahahah sende biraz gerçekçilik var ondan bence elinde olmadan olmuyor ahahaha valla onunla avundum ilk gün işte onra geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…