2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Transferden önce mi gösterildi
Benim ilk transferim aynı senin anlattığın gibi daha ortadaydı ama bu ikinci transferim fotodaki gibi etrafındaki çapında dışında gibi
Evet canım transfer öncesi ben ilk 2 iyi kalite koydurmaya katar vermiştim sonra eşimle vazgeçtik bir iyi bir orta koyalım bi tane iyi kalite donduralım diye tam transfer olacakken embriyoloğa fikrimizi değiştik dedik sonra dedim orta nasıl yani ne kadar orta o da baktı ben paniğim gel bakalım beraber dedi gösterdi embriyolarımı 😀

Hoca aradı şimdi hiç test yaptın mı diye dedim yapmaadim ama şuan beta vermeye geldim yakaladiniz beni ayyy inşallah herkese gguzel haber veririm ya 🤣🤣
Beni de aradı dedim ben dayanamadım test yaptım cumartesi günü 😂 senden beklemiyordum bunu dedi. Bende şuan gidiyorum teste😍 hadi hakkımızda hayırlısı🤲

Evet canım transfer öncesi ben ilk 2 iyi kalite koydurmaya katar vermiştim sonra eşimle vazgeçtik bir iyi bir orta koyalım bi tane iyi kalite donduralım diye tam transfer olacakken embriyoloğa fikrimizi değiştik dedik sonra dedim orta nasıl yani ne kadar orta o da baktı ben paniğim gel bakalım beraber dedi gösterdi embriyolarımı 😀
Çok güzel duygular ya 😁😁

Kızlar dün Opu olmuştum.18 yumurtadan 6sının kalitesi işlem yapılacak gibiymiş onlara işlem yapılmış 4ü döllenmiş. Yarın transfer ne zaman olacak diye arıycaklarmış. Bu sayılar az değil di mi? 18 yumurtayı duyunca daha çok olur sanmıştım:/ ilk kez yapılacak o yüzden pek bilmiyorum yeterli mi bu sayılar?

Kızlar dün Opu olmuştum.18 yumurtadan 6sının kalitesi işlem yapılacak gibiymiş onlara işlem yapılmış 4ü döllenmiş. Yarın transfer ne zaman olacak diye arıycaklarmış. Bu sayılar az değil di mi? 18 yumurtayı duyunca daha çok olur sanmıştım:/ ilk kez yapılacak o yüzden pek bilmiyorum yeterli mi bu sayılaç

Kızlar dün Opu olmuştum.18 yumurtadan 6sının kalitesi işlem yapılacak gibiymiş onlara işlem yapılmış 4ü döllenmiş. Yarın transfer ne zaman olacak diye arıycaklarmış. Bu sayılar az değil di mi? 18 yumurtayı duyunca daha çok olur sanmıştım:/ ilk kez yapılacak o yüzden pek bilmiyorum yeterli mi bu sayılar
Hayırlı olsun öncelikle kesinlikle panik yapmayın sayısından cok önemli olan kalitesi bir yumurtayla hamile kalan var inşallah güzel sonuçlar alırsınız ☺️🌸

3. Gün embriyosu tutan var mı Kızlar umut olun nolur
canım o seninle bebeğin arasındaki uyum bana 4.gün verildi 2 tane kanamam başladı 8. günden itibaren kimin 2. gün bile tutuyor. strese girme bence bunun için en iyi en kaliteli 5. gün bile tutmayabiliyor ama sıradan bi embriyo tutuyor nasip. sen elinden geleni yap kendine iyi bak, güzel beslen stres yapma inşallah sana sımsıkı tutunur🤲

Kızlar dün Opu olmuştum.18 yumurtadan 6sının kalitesi işlem yapılacak gibiymiş onlara işlem yapılmış 4ü döllenmiş. Yarın transfer ne zaman olacak diye arıycaklarmış. Bu sayılar az değil di mi? 18 yumurtayı duyunca daha çok olur sanmıştım:/ ilk kez yapılacak o yüzden pek bilmiyorum yeterli mi bu sayılar?
Benimde 18 toplanıp 3 tane dondurulmuştu sağlıklı olsun altın yumurta olsun 1 tane olsun sıkmayın canınızı

Bugün malesef 3 tanesi elenmiş gibi dedi dört taneden de üçü az bölünmüş ama ilerlemiş onları beşinci güne bekleyeceğim ama Akibetleri belli olmadığından net bişey diyemem dedi. Bir tanesi 7 hücreli olmuş gayet iyi dedi fragmantasyon da iyi dedi bugün 1 de transferim var 3. Gün o tek embriyo ile 🤲 Allah büyüktür bakalım niye böyle oldu anlamadım sperm sorunu vardı bizde ona bağlıyorum ben😔 inşüllah o altın yumurtamdır 🤲🤲
canım benden 20 tane toplandı başta 12 si döllendi ertesi gün 13 e çıktı en sonr transfer gününde 2 si iyi diğerlerine bakılacak dedi duruma göre donduracağız dediler. ben hiç kalmaz diye umdum. tane transfer edildi öğleden sonra aradılar 8 tanesi donduruldu dediler ama kalite vs hiçbir şey söylemediler. o yüzden sayıya vs çok takılma bak benim tutmadı 2 tane en iyi kanamam var. inşallah senin ki tutunur sımsıkı güzelce gelişir. lütfen bu kadar strese girme

X