2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Dizi film izler gibi sayfaları heyecanla okudum ama hala kan sonuçları yok 😆 Bana da embriyoların hücreleri hakkında bir şey söylenmedi yok A mıymış B miş burda öğrendim🙈 Sadece 6 iyi bir orta kalite dedi🙄

3. Gün embriyosu tutan var mı Kızlar umut olun nolur 🤲
Benim bu arkadaşım KTÜ de yaptırdı 3. Gün embriyosu ilk deneme ve tek transfer çok şükür oldu ve kalp atışlarını bile duydu bebeği büyüyor gayet sağlıklı senin neden tutmasın pgt den gelin o kadar sağlıklı embriyolar varki onlar bile nasip olmayınca tutmuyor sen bunlara takılma inş sağlıkla büyüsün diye dua et🤲

Benimde ilk transferim bu ay içerisinde olacak inşAllah. Regli bekliyorum.

Trasnfer öncesi ve sonrası kaç gün ilaç kullanılıyor. Ramazana denk gelirse beklesemmi diyorum ? BAT : 7 mart.

Birde pozitif düşünmem gerek biliyorum ama ilk tüp bebek tutmaz genellemesi yüzünden daha şimdiden umudum yok ve 2 atımlık kursunum var :KK43:

Merhaba beni de listeye yazabilirsiniz. Yaşım 40 17 şubatta 6. Gün embriyosu transferi oldum. 8. Gün değerim 216, 11. Gün değerim 967
Canım hayırlı olsun nerede tedavi görüyorsunuz yaşlarımız yakın bende yumurta rezervi az olduğu için trasfer aşamasına geçemedim sizin güzel haberlerinizi okuyup mutlu oluyorum

Kızlar az önce kan vermeye gittim bir kadınla tanıştım 7. denemesiymiş 6 yıl sonra pozitif aldı görmeniz lazımdı😭 hala ağlıyorum öyle bir sevinç yok öyle bir ağlama yok herkes ağladı hastanede.😭 Yani diceğim şu ki ASLA UMUDUMUZU KAYBETMİYORUZ.🙏
Bugün değilse yarın ama elbet Rabbim emeklerimizin dualarımızın karşılığını verecektir.
Yaa kan verdin mi 🙈🙈 bizlerde aynı duyguları yaşayalım 🤲🏼🤲🏼

Benimde ilk transferim bu ay içerisinde olacak inşAllah. Regli bekliyorum.

Trasnfer öncesi ve sonrası kaç gün ilaç kullanılıyor. Ramazana denk gelirse beklesemmi diyorum ? BAT : 7 mart.

Birde pozitif düşünmem gerek biliyorum ama ilk tüp bebek tutmaz genellemesi yüzünden daha şimdiden umudum yok ve 2 atımlık kursunum var :KK43:
Hayırlı olsun inşallah şimdiden🤲
Transferden sonra uzun süre ilaç kullanılıyor. İlaçların iğnelerin sonu yok😀 Gerçi kişiden kişiye değişkenlik olabiliyor. Forumda biraz araştırın ilk denemesi tutan yüzlerce örnek var. Siz daha yola çıkmadan kötü tarafından bakıyorsunuz yapmayın bunu kendinize.🙂
İlki sonu değil nasip bu işler🌹🙏

X