2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İyiyim canım çok şükür iyi gidiyor çok şükür bebişlerde iyi hamdolsun cinsiyetleri belli oldu bu arada biri kız biri erkek senin belli oldu mu
Yaaa çok güzel maşallah 🧿
Kaçıncı haftada belli oldu
Bende hala tahmin bile yapmadı Ufuk bey

Ben ilk kez cuma günü gördüm. 1 cm boyu ile hayatımıza dahil oldu minik mucizemiz. Kalp sesini dinlerken çok keyif aldık. Doktorumuz zaten sanki doktor değil abla kardeş gibiydi. Zıplıyor, ellerini çırpıyor, bizim kadar o da seviniyordu. Dosyaya tüp bebek ekibinden herkes notlar yazıp gülücükler koymuş. Gerçekten çok güzeldi. 3,5 senedir beraber bu sonucu almaya çalıştığımızı, bunun bir ekip işi olduğunu ve herkesin çok mutlu olduğunu hissettim.Bakalım bu cuma nasıl geçecek merakla bekliyorum.
Her muayenede ayrı bi şey için o heyecan katlanarak artıyor inşallah sağlıkla devam eder ve her anına şahit olursunuz 🧿❤️ ben hala inanamıyorum açıkçası şokla izliyorum ultrasonda resmen minik insan bedenleri var her şey görülüyor şükrede şükrede izliyoruz eşimle. Hareketlerini hissetmenin ne demek olduğunu çok merak ediyorum sabırsızlıkla onu bekliyorum 🥰

Y kromozomu yolunu kaybetmiş olamaz, sen 2 hafta daha bekle kendi doktorunda görecektir herhalde. Ultrason özellikle erken haftalarda doğru sonuç vermiyor bence, arkadaşım 7. ayında kızı olacağını öğrendi tüm alışverişi bitirmişti neredeyse🙈 gramlarına maşallah onların, sağlıklı olsunlar sağlıkla kavuşalım da, iş başı orada 🍀
Gerçekten mi😵 İlk haftalar kız dediklerinde yanılabiliyorlar ama erkeklerde sanki daha az yanılma. Off kötü bi durum her şeyi al sonra değişsin🙈🤦🏻‍♀️

Yaa kızlar benim krem rengi akıntım gelmeye başladı o da regl den önce olurdu genelde. Moralim bozuldu 😔

Doğal davranmaya çalışıyorum zaten eğildiğimde oluyor elimin yettiği raftaki bileşi aldığım da öyle çok çok farklı bişey değişmedi hayatımda sadece temizlik le yemek yapmıyorum 🤭🤭 şükür başta çok korkuttular seni ama güzel ilerliyorlar Allah'tan hayırlısı ile de doğunca iki bal lokma 😍😍😍
İnşallah inşallah her şey o kadar zor ilerledi ki ben sorun çıkmadığında şaşırır hale geldim😃 Allah’a şükür onların sağlığı yerinde hep böyle devam etsin yeter ki.

Y kromozomu yolunu kaybetmiş olamaz, sen 2 hafta daha bekle kendi doktorunda görecektir herhalde. Ultrason özellikle erken haftalarda doğru sonuç vermiyor bence, arkadaşım 7. ayında kızı olacağını öğrendi tüm alışverişi bitirmişti neredeyse🙈 gramlarına maşallah onların, sağlıklı olsunlar sağlıkla kavuşalım da, iş başı orada 🍀
Değil mi ben de eşime diyorum kanımda Y kromozomuna rastlandı benim olmadığına göre bebeklerden birinin 😅 doktorlarda neyi savunacaklarını bilmiyorlar bence. Genetik testi hastalık için kesinlik belirtiyor şeklinde savunuyorlar sonra cinsiyet gibi basit bişeyde ama öyle değil gibi diye yorumluyor. İki hafta sonra netleşir inşallah 😃

Her muayenede ayrı bi şey için o heyecan katlanarak artıyor inşallah sağlıkla devam eder ve her anına şahit olursunuz 🧿❤️ ben hala inanamıyorum açıkçası şokla izliyorum ultrasonda resmen minik insan bedenleri var her şey görülüyor şükrede şükrede izliyoruz eşimle. Hareketlerini hissetmenin ne demek olduğunu çok merak ediyorum sabırsızlıkla onu bekliyorum 🥰

Hareketleri hissetmeye doğru emin adımlarla ilerliyorsun. her geçen gün büyüyen gelişen insan bedenleri görüyorsun içinde, inanılmaz bir şey.. Üstelik bir değil iki tane.. iki ayrı sevinç, iki kere mucize.. ben daha nokta gördüm. Ama umarım sağlıklı ilerler, evimize sağlıkla gelir bu minik insanlar ❤️

Persembe vermiştim o ilki 13 du Cumartesi tekrar verdik 18 di bugun de 23 insallah hakkımız da hayırlısı olsun ben 7 kez dusuk yaptım normal hamile
Kalabiliyorum ama 7. Haftada kalbi duruyordu bebeklerin bu seferde genetik taramalı tüp bebek denedik hayırlısı olsun rabbim
Hayırlısını versin hepimize dua edelim insallah 🤲🏻🤍

Merhaba
umarım emeklerinizin çabalarınızın karşılığı sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız.. bütün bu olumsuzluklar da sadece bir anı olarak geçmişte kalır.

MEMUR54 MEMUR54 sen test yaptın mıı erkenden yapıcam diyodun🙊
Canim 2.gunden itibaren oyalanmak icin yapiyirum cunku yanlislikla 3x20 =60 adet gebelik testi almisim3 kere tiklamis bulunmusum hicde farketmeden almisim..🤣 henuz 4.gun daha bisey cikmadi.. yarin 5.gun yine yapacam.. bugun cok rahatsizlandim.. tansiyon dusuklugi kulak cinlamasi vardi bugun ruh gibi calistim 4 gundur hergun degisik bisey oluyor sanirim ilaclar kullandikca vucutta tahribata neden oluyor.. 2 gun sonra kan testi verip direk ilaclari birakacam.. cok kotuyum gercekten..

Fitil olabilir mii? Benim de fitil geri geliyor

Aynen gumy gumy fitil geri geldiğinde de öyle oluyor. Umarım fitil geliyordur. Öte yandan zaten hamilelik belirtileri ile regl belirtileri de benzeyecek birbirine.. regl başlayana kadar bebeğe hazırlanan bir rahim var sonuçta. Ki ilaçlarla destekledikleri için süper derecede hazır. Umarım bebeğin konforlu yuvasında kendine bir yer seçmiş orada yuvalanmaya, daha derine gömülmeye devam ediyordur 😍😍

Canim 2.gunden itibaren oyalanmak icin yapiyirum cunku yanlislikla 3x20 =60 adet gebelik testi almisim3 kere tiklamis bulunmusum hicde farketmeden almisim..🤣 henuz 4.gun daha bisey cikmadi.. yarin 5.gun yine yapacam.. bugun cok rahatsizlandim.. tansiyon dusuklugi kulak cinlamasi vardi bugun ruh gibi calistim 4 gundur hergun degisik bisey oluyor sanirim ilaclar kullandikca vucutta tahribata neden oluyor.. 2 gun sonra kan testi verip direk ilaclari birakacam.. cok kotuyum gercekten..

Geçmiş olsun canım. Herkesin ilaçlara tepkisi farklı oluyor sonuçta. Doktorunla konuşsan mı? Belki seni rahatlatacak bir düzenleme yapar.

Geçmiş olsun canım. Herkesin ilaçlara tepkisi farklı oluyor sonuçta. Doktorunla konuşsan mı? Belki seni rahatlatacak bir düzenleme yapar.
ilaclara okadar sinirliyim ki bir an evvel ya hamilelik sonrasi yada negatif olursada birakma meyilindeyim ki yani illaki birakmak niyetinle oldugumdan doktora sormak âklima gelmedi inanki.. kqfam hic yerinde degil sarhoş gibiyim.. benim durumum gibi de kimse yok demekki ilaclar dokundu diye dusundum 2 gun daha sabredip dedigim gibi test yaptiracam. Transferle birlikte 7 gun doluyor illaki az bisey cikarsa doktoradan yardim isteyecem azda cikmazsa doktora soyleyip ilaclari birakacagim..

Doğal davranmaya çalışıyorum zaten eğildiğimde oluyor elimin yettiği raftaki bileşi aldığım da öyle çok çok farklı bişey değişmedi hayatımda sadece temizlik le yemek yapmıyorum 🤭🤭 şükür başta çok korkuttular seni ama güzel ilerliyorlar Allah'tan hayırlısı ile de doğunca iki bal lokma 😍😍😍

Doğal davranmak ve hissetmek senin konforun açısından önemli bence. Doktorlar zaten duruma göre yatırıyor ya da hareketlendiriyor. Tıbii bir zorunluluk olmadığı sürece doğal davranmak, doğal yaşamak en güzeli. Sonuçta hasta değiliz, hamilelik bu.. her anının keyfini çıkarmalıyız. Sen de şimdi resmî olarak 6 gündür bedenini bir/iki minik mucize ile paylaşıyorsun. Bunun tadını doya doya çıkar canım 😍

X