2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ay senin bebişine kısmet demek ki hadi inşallah üzerinde görmek nasip olsun

Hadi bende atayım
Sene 2013 şubatın 4 ü daha o zamanlar sevgiliz bana aldığı hediye kutusu sarardı resmen
Yaaa tatlılığa bak yalnız ne kirli çıkı çıktık hepimiz de benim ilk evlendiğimde kendi ellerimle ördüğüm kundak bile var erkek bebek için demekki hepimiz çılgınmışız daha olmadan birşey ler almışız

Benim eşim 3 erkek kardeşler ve hep hayali bir kız malesef bizde hangi alla hizmet bilmiyorum ama 2 sene korunduk

Benimde banyo lifi var elbise şeklinde taaa üni zamanlarından kalma yaşlı bir teyzeden almıştım

kesinlikle ben pek değil ama eşim çok düşkün her alışverişe gittiğimizde bıraksam bir parça alır

Benim eşim 3 erkek kardeşler ve hep hayali bir kız malesef bizde hangi alla hizmet bilmiyorum ama 2 sene korunduk
Bende 1 sene korundum ya hep aynı hikayeler yemin ederim

Biz hiç korunmadık olursa olur dedik oldu da ama nasip olmadı kucağımıza almak.. bizimde sınavımız bu dedik
Ay ondan çok korkmuş tüm asla ilk gece de kalmak istemiyor dum ve bu yüzden Yasmin kullanmıştım hatta söylemesi ayıptır aynı zamanda prezervatif de ilacı bıraktığım ay hamile kalmıştım 8. Hafta düştü sonra 1 sene korundum gördüm ebeminkini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…