2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kesinlikle harika şeyler var satın alınacak ama ben sanırım hamile kalırsam da hemen bi şey almam 20 haftayı fakan bulurum gibi bende biraz garanticilik var sonra üzülürüm falan diye ay beynimin sürekli her olayda kötü ihtimalleri düşünmesinden nefret ediyorum

Bende sendenim 3. Ay bitmeden alışveriş yapmam diye düşünüyorum

Ay bu kızda ki sabırda yemin ederim

Öyle önceden çok üzülür ağlardım da insan işte her şeye alışıyor.. son kozumuzu oynuyoruz artık bundan sonra yapacak bir şey kalmıyor bizde
Öyle deme senin de daha ilk denemen açıkçası ben tüp olunca kesin gibi bakıyordum çok düşük bi ihtimal olmaması gibi geliyordu ama bu birden çok denemeleri görünce bunun bi başlangıç olduğunu düşünmeye başladım .Çevremde de tüp bebek yaptıranların hep olumlu olunca bilinen bir sebep de olmayınca öyle sanıyordum ne bileyim bazen acemi olmak iyi bi şeymiş

Ahhahahah ay alemsin ya bizde başta istemedik ama korunmadıkta 9. Ayda gebe kaldım ama dış gebelik oldu benimde bende o zaman gördüm ebeminkini sonra tövbe ettim istemiyorum dedim belli süre sonra da zaten sarpa sardı

Ahhahahah ay alemsin ya bizde başta istemedik ama korunmadıkta 9. Ayda gebe kaldım ama dış gebelik oldu benimde bende o zaman gördüm ebeminkini sonra tövbe ettim istemiyorum dedim belli süre sonra da zaten sarpa sardı
Ya gebe kalmışsınız yine de bende hiç öyle bir şey de olmadı ikinci aşılamada bir de iyi yumurtalar fazla falan demişti yine olmadı

Daha genciz önümüzde deneyecek çok zaman var yıpranınca bir yıl ara verip tekrar devam ederiz bizler güçlü kadınlarız olucak inşallah hürrem gibi düşünelim ben bir şey istiyor sam mutlak sürette alırımmm

Yok ben hiç kesin bakmadım ama etrafta ki bilmeyenler tüp yapsana o zaman olur falan diyor sanki kesin tutacak bende hep bunu anlatmak istiyordum. Olmazsa isterlerse 75 tane embriyo koysunlar olmaz yani.. ama bunu anlayamaz insanlar yaşayan bilir.. şu an bir yoldayız uzun mu kısa mı göreceğiz rabbim çok aratmasın inşallah ne diyelim

Ya gebe kalmışsınız yine de bende hiç öyle bir şey de olmadı ikinci aşılamada bir de iyi yumurtalar fazla falan demişti yine olmadı
2 kere kaldım birinde de kimyasal oldu hemde tam pandemiye denk geldi o da sağolsun korkudan bidaha denemedik asıl millet pandemi de yaptı büyüttü bizdeki salaklık sanki sadece benim çocuğuma bana bir şey olacak hayır yapmadım da ne oldu şimdi uğraşıyorum yine oandemi var ve ben pozitif çıktım ilk ilaç kullanımında opü iptal oldu bendeki şans böyle işte

Bunu bana da diyorlar doktora gittin mi bak şurada çok iyi doktor var hey yavrum hey ben normal kadın doğum doktorlarından takibi çıkalı çok oldu ama insan bişey diyemiyor işte bi onlar akıllı Bizim aklımıza tüp Bebek yaptırmak hiç gelmiyor dile ne kolay öyle söylemek ya

Ahhahahah o çocuk buraya gelecek ne demişler azimle yapan deler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…