2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

ozmut nerdesin bir aksilik yoktur inşallah
İyiyim iyiyim kanama devam sizin yazdıklarınızı okuyorum çok negatif yüklemek istemiyorum sizlere biraz kendi içimde yaşıyorum aslında. Bugün eşimi yemeğe çıkardım sonra dolaştık kahve içtik bi kahve içmek bana iyi gelecek yaralarımı saracak dedim test gününü bekliyorum öylece umudum yok ama nasip Allah büyük dedik

O kadar çok mu geri geliyor ya

Ben iğneleri atmıyordum eşim saçmalama demişti bunları görünce daha çok üzülürsün diye atmış aşılamalarda da atmıştık
Ben tüm iğneleri saklıyorum hatta şu an progestandan da saklayayım dedim baktık onun sonu yok eşimde diyor ki aaa atıyor musun

He iyi olda
Kendine vakit ayırmak iyi gelir ah bende dışarıya çıkıp dolaşmak istiyorummm

Etkileniyorsan eğer iyi yapmış atmakla. İnşallah gerek kalmaz başka iğnelerde bieiktirmeyiz hiç birimiz
Bilemiyorum ki ,yani tabi istiyorum emeklerimin karşılığını almayı ama aşırı böyle çocuk manyağı da değilim aslında hani olmuyorsa da kendimi çok yıpratamam büyük konuşmayayım ama şimdiki düşüncem böyle hayat bundan ibaret de değil olsa güzel olur ama

Yaa fitil artık bırak geri gelmesi ileri itmeyi geçtim daha başta zorlanıyorum. Transfer sonrası kapandı sanki

Yeni umut larınız da var elinizde olmazsa eğer onlara ya nasip kısmet diyip başlıyacaksın inşallah

İyi yapmışsın bende baş ucuma koyuyorum gece ona bakarak yatıyorum aldığım tek şey 5 senedir benimle

Eklentiler

• image.jpg
    175,5 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar bişey sorucam transfer den sonra ilişki tamamen yasak demi henüz o evrelere gelmediğim için merak ediyorum

Bayanstress benim gonalf kalemler duruyor cetrotide ın yüzünü şeytan görsün zaten ovitrella yı da acilde yaptırdım attı kadın çöpten almaya utandım
Ya sorma o çöpe gidenler beni kahretti birde bende hem pıhtı hem hormon sorunu vardı yaklaşık 3 4 aydır delik deşik oldum iğnelerden. Ama hiç biri progestan (kalçadan olan) kadar berbat değildi esas onları saklamak isterdim

Aynen bende senin gibi düşünüyorum hatta eşimle de onu konuştuk elimizdekileri değerlendirir olmazsa bundan sonra sadece gezip yiyip içer hayatın tadını çıkartırız diyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…