2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aynen bende senin gibi düşünüyorum hatta eşimle de onu konuştuk elimizdekileri değerlendirir olmazsa bundan sonra sadece gezip yiyip içer hayatın tadını çıkartırız diyoruz😄
Benim eşim de çok şükür hiçbir zaman illa olsun demiyor başta da göze alamıyorsan üzüleceksen bana çocuk lazım değil sen lazımsın üzülme diyor hep 🥰 ama olsa çok mutlu olur

Bilmiyorum ama o mendiller sanki bana umut oluyor gibi hissediyorum. Bu sefer olmazsa bir dahakine olacak kullanacaksın diyorum kendi kendime🥰 Mesela iğnelerimi testlerimi ovulasyon kitlerimi falanda atmıyorum. Olurda bebeğimin daha gelmeye vakti var ise ne kadar güçlü bir kadın olduğumu hatırlayayım pes etmeyeyim diye🙈 deli deli işler 😄
Bende saklıyordum ilk teansferiminkileri sonra negatifi alınca ağlaya ağlaya hiçbir şey görmek istemiyorum diye attım 😁😁ama pişmanım
Şimdi de iğne yok çatlatma iğnesini sakladım birde dün progestana başladım onları saklıyorum 🙈

Yasak aynen enfeksiyon falan için diyorlar ama ilaç etkisiyle yumurtalar büyümeye devam ediyor ya acaba çoğul gebelik olur falan diye mi istemiyorlar biraz da
Hiçbir fikrim yok açıkçası ama insan bişey olur korkusu ile yapamaz da zaten 😁

Benim eşim de çok şükür hiçbir zaman illa olsun demiyor başta da göze alamıyorsan üzüleceksen bana çocuk lazım değil sen lazımsın üzülme diyor hep 🥰 ama olsa çok mutlu olur
Ay aynısı bana da onu diyor sen bugün tamam ben artık yapamam istemiyorum de ben sana laf etmem sen önemlisin senin sağlığın psikolojin önemli benim için sen olmadıktan sonra napayım çocuğu diyor 🥰 iyi ki varlar yaaa canım kocam ❤️

Ay herkes attı bende atayım 2018 den beri benimle bu müslin battaniye az ağlamadık birlikte 😅🙈🙈

Eklentiler

• IMG_20220228_224949_108.webp
    69,8 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20220228_225205.jpg
    IMG_20220228_225205.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 43
Bilemiyorum ki ,yani tabi istiyorum emeklerimin karşılığını almayı ama aşırı böyle çocuk manyağı da değilim aslında hani olmuyorsa da kendimi çok yıpratamam büyük konuşmayayım ama şimdiki düşüncem böyle hayat bundan ibaret de değil olsa güzel olur ama 🥰
Aynen öyle 🥰 ama önce savaşalım uğraşalım ha olmuyormu o zaman Allah'ın takdiri der bırakırız. Ama umarım buradaki her kadın tatsın o annelik duygusunu.🤲

Hadi bende atayım
Sene 2013 şubatın 4 ü 🙈 daha o zamanlar sevgiliz bana aldığı hediye kutusu sarardı resmen 🤣🤣
Vayyy o zamandan çocuk isteği varmış 🥰 yalnız bizim ilk 3 sene falan o kadar istemeyip dikkat etmemiz şu an çok komik geliyor nasıl dikkat ediyorduk anlatamam aşırı korkuyordum ya olursa diye sanki çok kolay bir şeymiş gibi ne kasmışız boş yere diye gülüyoruz 😀

Ya bende de var bir parça ama kendi bebeğime almadım 😅 arkadaşımın bebeğine almıştım sonra görüşemedik çocuk büyüdü bende kaldı o da kendi kızına giydirirsin demişti ilk 3 ay şeyiydi sonra ona başka hediye aldım bende kaldı 😀
Hadi hadi dökülün daha neler çıkacak😀

X