2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Göbekten verdi miktar fazla olmadığı İçin günde bir dedi tabi anlattım nasıl olduğunu
En rahat ettiğim yatış şekli bende hep düz yatıyorum ayaklarımın altında yastık
Düz yada sağa yatmak iyi değil ki bu süreçte. Sol tarafa yatılması uygun diyor uzmanlar dolaşım, pıhtı vs açısından.

Allah gönlüne göre versin canım benim ben opudan sonra isim koyalim da çocuklar alınmasın demiştim eşime Evet bir miktar delirmisim haahaha

Bilmiyorum ki hiç ben sadece birkaç doktorun önerisiyle gittim açıkçası çok bodoslama oldu doktor da laboratuvarımız iyi dedi ama kötü diyecek hali uok sanırım ,embriyolog iyi ama

Allah gönlüne göre versin canım benim ben opudan sonra isim koyalim da çocuklar alınmasın demiştim eşime Evet bir miktar delirmisim haahaha
Millet çocuğuna ilk olarak şöyle sevimli anlamlı güzel birşey alır ne bileyim patik takım emzik falan benim daha varlığı belli olmayan yavruma ilk aldığım şey ağız mendili indirimdeydi hangimiz daha deli tartışmayalım

Eklentiler

• 0B585310-85D2-436F-A1BA-7ED7767AB37E.jpeg
    218,5 KB · Görüntüleme: 47
Bilmiyorum ki hiç ben sadece birkaç doktorun önerisiyle gittim açıkçası çok bodoslama oldu doktor da laboratuvarımız iyi dedi ama kötü diyecek hali uok sanırım ,embriyolog iyi ama
İçin rahat etsin diye dedim bende sana eminim güzel bi yerdir arkadaşım da övdü

Hahahaha ağız mendili ne alaka yaaaa ben korkuyorum ona ait birşey almaya ama pozitifi görürsek ailelere soylerken bir emzikle söyleriz herhalde klasik

Deli ya gitmiş ağız mendili almış indirimde diye bol bol kullanacağın zamanlarda olur inşallah

Hahahaha ağız mendili ne alaka yaaaa ben korkuyorum ona ait birşey almaya ama pozitifi görürsek ailelere soylerken bir emzikle söyleriz herhalde klasik

Deli ya gitmiş ağız mendili almış indirimde diye bol bol kullanacağın zamanlarda olur inşallah
Çok ucuzdu ama opudan birgün sonraydı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…