2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Çok ucuzdu ama opudan birgün sonraydı sanırım
Aslında eskiler hep geç alın dermiş ya psikologlar şu an bu tarz şeyleri öneriyorlar siz de evrene pozitif bir mesaj vermiş oluyorsunuz iyi yapmışsınız ama ben de cesaret edemiyorum ben çevremdeki bebeklere hediye almayı çok severim belki öyle tatmin ediyorum bi de aldığım şeyleri giydirdiklerinde falan çok hoşuma gidiyo

Kızlar Merhaba
İsmim Ceyda
29.5 yaşındayım. Pko ve tüp darlığı problemimiz var. Eşimde çok şükür bir problem çıkmadı. İlk tüp bebek sürecim 3 Mart perşembe günü çift emriyo transferim yapılacak. Doktorum Mine Sıdıka Kermalli
5. Adet 5. Gün emriyom donduruldu. ELHAMDÜLİLLAH
Hamile olan arkadaşlarımın hayırlı hamilelik geçirmesi transfer olanların hayırlı pozitif sonuçlar almasını çok isterim. Rabbim hepimize nasip etsin. Listeye benide eklerseniz sevinirim

..

Sağ ol canım gerçekten buradaki insanlardan gördüğümüz desteği nerde görebiliriz acaba başkaları destek olsa bile batıyor ama burda herkes aynı süreçte çok iyi geliyor
Burda yazdığım hiçbir şeyi kendi ablam dahil hiç kimseye anlatamıyorum gerçekten bugün kendimi daha iyi hissediyor ve negatif olmasına rağmen üzülmüyorsam başta eşimin desteği ve burada bu grupta konuşmak iyi geliyor bide tedaviye tekrardan başlamak yeni umut veriyor hepimizin güzel söyler duymaya ihtiyacı var ama dediğin gibi yakınlarının söyledikleri insanın hoşuna gitmiyor batıyor bazen insanı sinir ediyor ama burda daha farklı ciddi anlamda çekinmeden herşeyi anlatabilmek ve en önemlisi anlaşılabikmek

Ben kendi kendime şöyle bi karar aldım ama ne kadar doğru bilmiyorum vajinal fitilin bi öğününü ağızdan almak istiyorum hemşire ısrarla fitil olarak al dese de akşam öyle alsam uyku hali olsa da me olacak ki uyurum sabaha kadar diye düşünüyorum çok zor artık onu atmak ileriye itemiyorum geri geliyor vs bari bi seferkinden emin olayım diyorum içerek

Ben de diğer gruba bakıyordum acaba yazdın mı diye iyi geçti şükür, ağrım sızım olmadı. Bana antibiyotik verdi sadece. Kaç yumurta toplandı sizde? Bende 2.. inşallah sonucu güzel olsun hepimiz için

Maşallah çok güzel yumurtalarınız olmuş inşallah bu ilk seferde sizde güzel haberler alın seni de ekliyelim listeye

Bende aşırı zorlanıyorum ama benimde hemşirem vajinal diyor

Maşallah embriyolarınıza inşallah pozitif sonucu alır hayırlsıyla kucağınıza da alırsınız bebeklerinizi

Niye acaba ya üç kere alıyoruz bi tanesini içsek ne olur ki dün öyle yaptım ben ,aslında bi yöntem buldum kolaylık açısından ama
Gece içmek harika o kadar rahat uyuyordum ki deliksiz ama malesef bunda hep vajinal hep vajinal

Maşallah embriyolarınıza inşallah pozitif sonucu alır hayırlsıyla kucağınıza da alırsınız bebeklerinizi
Amin
İnşaAllah Rabbim perşembe günü bebişlerin tutunmasını nasip etsin.
İçim çok farklı hiç pozitif testim olmadı. Acaba olsa pozitif görürmüyüm görsem bayılırım heralde diyorum. Korku heyecan herşey karıştı

Gece içmek harika o kadar rahat uyuyordum ki deliksiz ama malesef bunda hep vajinal hep vajinal
Ben sanırım kendi kendime bi tanesini içme kararı aldım sonuçta ağız yoluyla alınan bir ilaç ve gerekçe olarak sadece şey demişti baş dönmesi vs yani o da olmadı diğer ikisini fitil şeklinde alırım napayım of çalışırken zor olacak gün içinde kaç kere çamaşır değişiyorum enfeksiyon falan olmasın diye

Bilmiyorum ama o mendiller sanki bana umut oluyor gibi hissediyorum. Bu sefer olmazsa bir dahakine olacak kullanacaksın diyorum kendi kendime Mesela iğnelerimi testlerimi ovulasyon kitlerimi falanda atmıyorum. Olurda bebeğimin daha gelmeye vakti var ise ne kadar güçlü bir kadın olduğumu hatırlayayım pes etmeyeyim diye deli deli işler

Bence pozitif olacak sizin daha önce tüp bebek denemeniz oldu mı ? Ben de hiç test yapmam bile gerekmedi 5.5 sene içinde bırakın pozitifi He bir kez sadece adetim gecikmişti testte bekleyince silik çizgi çıkmıştı beta da 5.98 çıkmıştı belli ilk defa tutar gibi olmuş adet olmuştum tek dr da birçok kadın aslnda kimyasal gebelikler Yaşar defalarca hayatında demişti belki öyle bi şeydi bilemiyorum

Ben iğneleri atmıyordum eşim saçmalama demişti bunları görünce daha çok üzülürsün diye atmış aşılamalarda da atmıştık

Ben iğneleri atmıyordum eşim saçmalama demişti bunları görünce daha çok üzülürsün diye atmış aşılamalarda da atmıştık
Etkileniyorsan eğer iyi yapmış atmakla. İnşallah gerek kalmaz başka iğnelerde bieiktirmeyiz hiç birimiz

Bayanstress benim gonalf kalemler duruyor cetrotide ın yüzünü şeytan görsün zaten ovitrella yı da acilde yaptırdım attı kadın çöpten almaya utandım

Tüp bebek denemem ilk
Sadece 1 kez aşılamam oldu oda negatif klomen çatlama iğnesi denedik oda negatif hep negatif en son doktorum yaşın genç tüp bebek yapalım dedi tamam dedik. Beta hcg testi hep 0.1 ve gebelik testi hep tek çizgi 5 yıldır düzenli olarak sonuçlarım alıştım artık pozitif görürsem bayılırım die düşünüyorum o kadar değişik geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…