2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaa beni iki hafta götürür diyorum ama inşallah zaten haftaya perşembe kendi doktoruma randevum var

Folik asit için doktorlarınız ne zamana kadar kullanın dedi kızlar? Bana en son gittiğimde 12. haftada bırakıyoruz bir sonraki kontrolde multivitamine geçicez artık dedi. I mom filan vercek herhalde
Hiçbir şey demedi henüz onlar için ben bugün yine başka doktora gittim zaten bayramdan sonea kendi doktoruma gideceğim çok gerek kalmasa da progestan ve estroferm için 12 haftaya kadar devam demişti ben balık yağı ve folik asit kullanıyorum

Evet hanımlar yeni bi liste oluşturmaya çalıştık katılmak isteyeni de ekleriz yanlış yazdıklarım varsa düzeltelim söyleyin yeni topiğimiz hayırlı olsun umarım hepiniz pozitif olun
Medicalpark Bahçelievler 4. Deneme pko+yarım rahim. 2 pozitif 2 düşük. 21 nisan 5 gün 3aa 3ab çift embiriyo transferi :)

Yapıyordu canım ama alıştım galiba artık önceki gibi sersem olmuyorum
Beni mahvediyor
Doktorum bütün ilaçları kesti takviyeler yazdı sadece progestana devam dedi ara kanamalar olduğu için
Enfeksiyon yok dedi plasente rabbimin ön duvarında dedi
Ben kime neye inanacağım şaşırdım

Bende artık sadece progestan ve vitamin kullanıyorum
ama progestanında kanamayı durdurduguna inanmıyorumw

Folik asit için doktorlarınız ne zamana kadar kullanın dedi kızlar? Bana en son gittiğimde 12. haftada bırakıyoruz bir sonraki kontrolde multivitamine geçicez artık dedi. I mom filan vercek herhalde
Benim doktorum da 13. Haftada folik asiti bıraktırıp I Mom omega kullan artık dedi 12+4üm

Ayrıca benim kanama alanım da var ama progestanları ve estrofemi bıraktırdı çok korkuyorum ama 5 gündür falan almıyorum

Detaylıya girdiğinizde buraya yazarsınız dimi ben dün girdim ama 25 dk falan sürdü resmen normal muayeneden farksızdı boyunu ölçtü kalp dinledi burun ve ende kalınlığı baktı normal dedi ama bunu diğer doktorlarımda söylemişti zaten farklı hiç bişey olmadı resmen kazıklanmış gibi hissediyorum kendimi

Canim sağlıkla al mimiklerini kucağına inşallah.simdi beraber geri saymaya başlıyoruz inşallah mutlu haberleri beraber alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…