2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım ne yiyoruz şimdi ? Kabak çekirdeği alıcak eşim bide dut kurusu, avokado var bugün yemedim ama akşam üstü yerim bi yarım , başka biley var mı ?😂
aynen kabak çekirdeği, dut kurusu,avakado,kuru erik,kuru kayısı bunlar da kabızlık için poaslı ben elma yedim birde her sabah yumurta yemeye dikkat ettim

Benide ekleyebilirsiniz yaş 43 ilk deneme tuttu boş gebelik sonra kendiliğinden hamile kaldım gene boş kese düşükle sonuçlandı ikinci tutmadı buda 3.deneme transfer bekliyorum 3 aydır rahim istenilen kalınlığa gelmesi bekleniyor.
Ekliyim tabiki hangi hastaneydi bide 😊

Doktorumdan yol iznini alınca bu haftasonu bi kaçamak yaptık yakındaki bi tatil beldesine gittik, gezdik tozduk. Öyle iyi geldi ki🥰 Gezmeyi yeni yerler görmeyi çok severiz. Tedaviydi transferdi, sonra lekeler riskler derken resmen eve bağımlı olmuşum🙈 Haa akşam 2 saatlik yolu dönüp eve geldiğimde pert olmuştum o ayrı🤣 Eski enerjimden, dur durak bilmeyen hallerimden eser yok😵
Çok iyi yapmışsınız 🥰 doktorun 2 saatlik olduğu için mi izin verdi yoksa yola çıkmakta sorun yok mu dedi? Bizim memleketler 10saat uzaklıkta dinlene dinlene gidilebilir mi acaba diyorum sonra gözüm asla almıyor.

Biz geldiik🐣🐣 😂
Aldım 2 miniğimi , 2 tane de dondurmaya gitti
Allahım hayırlısıyla ikisinide bana nasip etsin 🤲🧿🥰
Totem yaptım çoraplarımın biri oembe biri maviydi 😂 hemşire diyorki oo çok havalı bi kız bi erkek demek 🤣 yatıyoruz şimdi bebişlermle tezyzeleri🥰🥰
Hadi hayırlı olsun inşallah güzel haberler olur ve dilediğin gibi bir kızın bir oğlun olur Allah'ım benimde transfer günüm gelse idi biran önce 🤭🥳😍😍

Biz geldiik🐣🐣 😂
Aldım 2 miniğimi , 2 tane de dondurmaya gitti
Allahım hayırlısıyla ikisinide bana nasip etsin 🤲🧿🥰
Totem yaptım çoraplarımın biri oembe biri maviydi 😂 hemşire diyorki oo çok havalı bi kız bi erkek demek 🤣 yatıyoruz şimdi bebişlermle tezyzeleri🥰🥰
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah gece Satestemur Satestemur ve senin için dua ettim 🤲🤲🤲❤️

Uygulamalar sağ olsun canım anında hesaplıyorlar 😍😍 yeter ki gör sen
Kızlar ben bugün doktora gittim 11+3 ama 12 haftalık çıktı bir de dayanamadım ikili test verdim ense kalınlığı falan normal çıktı 😍 on gün sonra kan çıkacakmış bakalım inşallah o da normal çıkar 🧿🧿
ayy sağolsun kübracıımm attı😍ama asıl mesela pozitifi görünce ayyyy çok heyecanlı

yaaaa bak sen şuna demek ki büyümüş sıpa ohh maşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip eylesin inşallah yaaa bende görsem şu günleri hayırlısı ile inşallah..

ayy sağolsun kübracıımm attı😍ama asıl mesela pozitifi görünce ayyyy çok heyecanlı

yaaaa bak sen şuna demek ki büyümüş sıpa ohh maşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip eylesin inşallah yaaa bende görsem şu günleri hayırlısı ile inşallah..
İnşallah canım inşallah her haftası aşırı stres ve heyecan dolu hala duruyor mu diye soruyorum doktora nasıl bir ruh hali 😂

İnşallah canım inşallah her haftası aşırı stres ve heyecan dolu hala duruyor mu diye soruyorum doktora nasıl bir ruh hali 😂
Çok normal canım zorlu yollardan geçiyoruz zor elde ediyoruz rabbim bizlere bağışlasın inşallah.. haha yalnız doktora duruyor mu diye sormak efsane 😂😂

Kızlar estoferm temin edebiliyormusunuz?
Çok zor bulunuyor
Ankarada olanlar bulabildinizmi acaba ?

Çok iyi yapmışsınız 🥰 doktorun 2 saatlik olduğu için mi izin verdi yoksa yola çıkmakta sorun yok mu dedi? Bizim memleketler 10saat uzaklıkta dinlene dinlene gidilebilir mi acaba diyorum sonra gözüm asla almıyor.
Yok saat belirtmeden olur dedi canım, hiç sıkıntı yok sadece aralarda durup yürü mutlaka dedi. Hiç şeycik olmaz dinlenerek gidersiniz kan dolaşımı için 2 saatte bir 10 dk yürürsün🥰
Kızlar ben bugün doktora gittim 11+3 ama 12 haftalık çıktı bir de dayanamadım ikili test verdim ense kalınlığı falan normal çıktı 😍 on gün sonra kan çıkacakmış bakalım inşallah o da normal çıkar 🧿🧿
Maşallah🧿 İnşallah kan sonucu da güzel çıkacaktır🙏

Off sorma şimdi 10 gün oldu çatlıcam ne durumdalar diye. 6 mayıs nasıl gelir diyorum bi de o gün detaylı usg var saatlerce görcem🥰 İnsan tedirgin oluyor yaa doktora gidiyorum en fazla 3 gün sonra başlıyor endişeler. Hareketlerini hissetmeye başlayınca bu korkular azalacak inşallah🙏

Folik asit için doktorlarınız ne zamana kadar kullanın dedi kızlar? Bana en son gittiğimde 12. haftada bırakıyoruz bir sonraki kontrolde multivitamine geçicez artık dedi. I mom filan vercek herhalde

X