2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ah o 8. Gün inşallah kanaman olmaz devam ediyor yoksa ben 7. Haftaya kadar yaşadım ya sinir bozucu
Hadi hayırlısı güzel haberlerini bekliyorum
Seninle aynı gün olmuştu zaten hiç unutmuyorum bir 27 şubat pazarıydıı..Rabbim ne sana ne bana bir daha yaşatmasın gerçekten kanamaa olayı çok zor. rabbim inşallah sağlıkla haberi almamı nasip edersende her şey yolunda mı bazen kaçırıyorum konuşmaları haftasonu olunca kopuyor bende :) İnşallah çarşamba sabahı güzel haberler ile gelebilmeyi nasip eder rabbim

Evet o pazar gecesini bende unutmuyorum ağlaya ağlaya gitmiştim acile ayy ne kötüydü
Gerçekten rabbim kimseye de bizlere de yaşatmasın
Bende her şey yolundaydı taki cumartesi saat 12.05 e kadar yine kanamam başladı ama bu seferki biraz fazla 2.5 pet doldurdu diyebilirim gittik hastaneye enfeksiyon çıktı ondan oluşmuş olabilirmiş kesede sıkıntı yok
Sadece kese etrafında az bi kanama alanı vardı ama eskiden kalma dedi kanama alanı hiç olmamıştı demişti doktorumda uff ne bileyim böyle karman çorman bir süreç yaşıyorum hayırlısı bakalım

Evet hanımlar yeni bi liste oluşturmaya çalıştık katılmak isteyeni de ekleriz yanlış yazdıklarım varsa düzeltelim söyleyin yeni topiğimiz hayırlı olsun umarım hepiniz pozitif olun
Benide ekleyebilirsiniz yaş 43 ilk deneme tuttu boş gebelik sonra kendiliğinden hamile kaldım gene boş kese düşükle sonuçlandı ikinci tutmadı buda 3.deneme transfer bekliyorum 3 aydır rahim istenilen kalınlığa gelmesi bekleniyor.

Ay evet çok kötüydü gerçekten rabbim dediğin gibi kimseye yaşatmasın oooo gerçekten çok karman çorman ya insan bilmiyorda kim ne derse ona inanıyor ona güveniyor rabbim inşallah bir daha yaşatmaz enfeksiyon için bol su probiyotik vs al canım o da geçer çok dert etme zaten evdesin temiz tuvalet vs. inşallah bundan sonra hiçbir sorun sıkıntı olmaz su gibi geçer bu süreç herkesi

Enfeksiyona o kadar da dikkat ediyorum ki ama işte fitil kullandığımız İçin enfeksiyona çok açık dedi fitili bile kullan at eldivenle kullanıyorum çamaşır sürekli ütüleyip giyiyorum canım sıkıldı
Bazı gebeliklerde oluşabiliyor dedi oda geldi beni buldu bakalım bir sonraki sorunumuz nr olacak

Yaa işte sakınan göze çöp batar derler ya ondan canım sanırım olsun çekme öyle diyip rabbim beterinden korusun çözümü olan şeyler bunla bol su sıvı tüket sen canını hiç sıkma bebek iyi sen iyisin önemli olan da bu zaten.dediğim gibi bundan sonrası su gibi akıp gitsin inşallah

Amin canım amin
He tek şeyde sorun yaşıyordum idrar torbası tamamen bışalmamıl olabilir diyor doktor sende dikkat et şey dedi idrar yaptıktan sonra hemen kalkma tuvaletten bşr damla bile gelse o içerde kaldıkça enfeksiyona sebep olur dedi

aaaaaa inanmıyorum demek öyle benim tuvalet mesaisi iyice uzayacak desene zaten çok sıkışıyorum bu ara iyice yapayım bari tek bir damla bırakmam hepsini yollarım

Bende kullanıyorum o progestan yüzünden bence ben enfeksiyon kaptım fitil verdigim için enfeksiyona elverişli oluyormuş
Ben burda kaç doktora gittiysem hepsi hap olarak al dediler kana karıstıgı için daha etkiliymiş
İlk zamanlarda bende fitil olarak koyuyodum bendede yanma hissi oluyodu bende diyodum acaba emfeksiyonmu oldum diye

Yaa ben ne kadar yaparsam yapayım tam boşalmamış gibi geliyor ve kısa süre sonra yine çişim geliyor. Bu 2-3 haftadır sürekli wc deyim, dışarı çıkmaya korkar oldum habire wc ara dur Bir an önce bebekler yukarı çıksa da mesanedeki baskımız azalsa

Ben burda kaç doktora gittiysem hepsi hap olarak al dediler kana karıstıgı için daha etkiliymiş
İlk zamanlarda bende fitil olarak koyuyodum bendede yanma hissi oluyodu bende diyodum acaba emfeksiyonmu oldum diye
Bana da tam tersi rahimde daha etkili dediler

Aman sakın tutma valla bu enfeksiyon berbwt bir şey

ayyy hadi gözün aydın canım benim inşallah sımsıkı tutunsunlar sana

Hemşireler çok tatlı yaa bende kirazlı giymiiştim ooo ikiz bebek demek diyor yatın yatın sonra arada bi kalk dolan yine yat:)

ayyy hadi gözün aydın canım benim inşallah sımsıkı tutunsunlar sana

Hemşireler çok tatlı yaa bende kirazlı giymiiştim ooo ikiz bebek demek diyor yatın yatın sonra arada bi kalk dolan yine yat:)
Canım ne yiyoruz şimdi ? Kabak çekirdeği alıcak eşim bide dut kurusu, avokado var bugün yemedim ama akşam üstü yerim bi yarım , başka biley var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…