2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bende artık sadece progestan ve vitamin kullanıyorum
ama progestanında kanamayı durdurduguna inanmıyorumw
Hiç öyle düşünme bence gerçekten durduruyor veya azaltıyor ben fitil atıp iğneyi yapınca kesildi iki gündür bakalım bu gece yarın ne olacak iğneyi de kesti stres oldum

Dinlen bolca test gününü ne zaman a dedi nasıldı transfer hangi ilaçları verdi bide şuan inşallah müjdeli haberler üst üste gelsin hep
Amin canim Dinlenicem kuzum gerisi kısmet artik. Transfer iyiydi güzel yere koydum dedi doktor ilaçlar ise estrofem, duphaston ,folik asit, tetradox ,progeston fitil ,prolutex ve oksapar her yanımız ilaç oldu

Hiç öyle düşünme bence gerçekten durduruyor veya azaltıyor ben fitil atıp iğneyi yapınca kesildi iki gündür bakalım bu gece yarın ne olacak iğneyi de kesti stres oldum
Burda iğne vermiyolar artık öyle bişey burda yoktamı vermiyolar gerekmi görmüyolar bilmiyorum
Azaltıyo evet ama bende durdurmuyo
4 gün gelse 3 gün gelmiyo sonra yine devam

Amin canim Dinlenicem kuzum gerisi kısmet artik. Transfer iyiydi güzel yere koydum dedi doktor ilaçlar ise estrofem, duphaston ,folik asit, tetradox ,progeston fitil ,prolutex ve oksapar her yanımız ilaç oldu
Ya ben doktora sordum dedim bu ilaçlar az değil mi? çünkü bana sadece prolutex iğne ve folik asit verdi.
Adam artık bıktı benden Hayır senin için yeterli dedi kesti attıŞimdi siz bu kadar ilaç sayınca kendimi eksik ilaç kullanıyomuş gibi hissediyorum

Aaaa ciddi misiniz? Bana gittiğim merkez ikiz olması sebebiyle 2 saat süreceğini 1-3 arası perinatoloji ile randevu oluşturduğunu bitince de doktorumla görüşeceğimi söyledi. Çok şaşırdım şuan Ne kadar ödediniz peki?

Ne kadar da azmış ilaçlar maşallah yarasın inşallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…