2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet mustafa taş
Onu ve Gökalp beyi takip ediyorum yakın olsa Gökalp beye muayene olmak isterdim bir kere ya o değilde acıbadem çok tuzlu diyorlar ya o yüzden ona hiç bakmıyorum bile ben İstanbul da olana da

Onu ve Gökalp beyi takip ediyorum yakın olsa Gökalp beye muayene olmak isterdim bir kere ya o değilde acıbadem çok tuzlu diyorlar ya o yüzden ona hiç bakmıyorum bile ben İstanbul da olana da
Valla bakalim bize kaca malolacak güzel sonuçlar alalım da gerisi önemli degil. Gokalp bey kadin infertiliteye daha cok odaklaniyormus diye duydum o yuzden mustafa hocayi tercih ettim ben

Valla bakalim bize kaca malolacak güzel sonuçlar alalım da gerisi önemli degil. Gokalp bey kadin infertiliteye daha cok odaklaniyormus diye duydum o yuzden mustafa hocayi tercih ettim ben
Hadi inşallah güzel sonuçlar olur dediğin gibi önemli olan pozitif olsunda para geri geliyor

Ryamm sen hala merkeze karar veremedin sanırım aslnda baştaki gibi Umuttepe’de mi yaptırsan diyeceğim ama hiç bilmiyorum oranın başarısını gerçi senin yengenin başarılı olmuş ama Konak’a gidince başarı oranlarını embriyoloğın adını falan sor araştırırsın

Aaa senin bir çocuğun olduğunu bilmiyordum bir tane çocuğun olmasına rağmen kaç kere denemene şaşırdım doğrusu inşallah pozitif olursun ve sağlıkla alırsın kucağına
Benim durumum farklı canım, oğlum ilk evliliğimden. 6 ay önce yeniden evlendim ve eşimin ilk evliliği. Dolayısıyla baba olmak istiyor, çabam tamamen onun için

Bugün test verecektniz naptınız verdiniz mi ablamın doğum gününde ona sürpriz yapıcam diyordunuz
Ayy aklınızda kalmış ben dün kanama ile alel acele gittim verdim 8. Günüm değer 262.35 çıktı çarşamba tekrar vereceğim

Benim durumum farklı canım, oğlum ilk evliliğimden. 6 ay önce yeniden evlendim ve eşimin ilk evliliği. Dolayısıyla baba olmak istiyor, çabam tamamen onun için
Anladım canım inşallah gönlünüzce olur hem bir kere olmuş senin tutma olasılığın daha yüksek

Anladım canım inşallah gönlünüzce olur hem bir kere olmuş senin tutma olasılığın daha yüksek
İnşallah canım, Allah bu uğurda emek veren hiç kimsenin emeğini boşa çıkarmasın Doktorum belki normal de olur bi süre deneyebilirsiniz dedi ama bu süreçte zaman çok kıymetli ve hızlı geçiyor ve daha fazla uzasın istemedik

Yok konağa gidicem ama olurda başarısız olursa burda sonrasında ya bahçeci yada farklı bir yer ben daha birine başlamadan sonraki adımların da planını yapıyorum sanki yaptığım planlar oluyor Muş gibi Umuttepe yı istemiyorum ya evet belki çok param çıkacak ama insan biraz ilgi istiyor güler yüz istiyor maalesef o yüzden özel merkeze gidicem illaki ilk denemeyi de burda yapmak istiyorum sonuca göre de gerisine karar vericem inşallah İlk seferde pozitif olur Instagram dan falan baktım pozitif leri de var baya tabi nasip işi bu herşey birer sebep

Emriyoglarının adı yazıyordu yasemin adalı ama internette bir sonuç bulamadım ya onunla ilgili açıkçası

O okuryazar bide benim çok yakın bir arkadaşım var Okan üniversitesinden mezun sağlık konusunda Okan üniversitesi çok iyi dedi yurt dışı kaynaklı ve yurt dışından ortak çalıştığı bir sürü doktorlar var dedi okanı da seçebilirsin aslında dedi ama işte ben şuan eşimin izinlerini sıkıntı yapıyorum

Yaaaaaa yarın bebiş çıksın dile benden ne dilersen bu süreçteki en büyük destekcimmm kiti kitiiiii satın alırız o zaman hahaha
Ya yok çok pahalı orası bir iki zıbın alsak ordan yeter ebebek babymall falan neyimize yetmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…