2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ayy evet ya o gerilip kaşınma bazı günler hala oluyot sabah yumuşayıp iniyor çok değişik ayakta kalınca çok şişiyordu benim
Acayip ya sabah karnım dümdüz akşama doğru sanırsın ki 5 aylık hamile nasıl gergin sabah eşim diyor eeee inmiş karnın dedim evet sabah böyle akşam öyle her şeyin dengesi şaştı

11. Hafta sonundaki kanama ile tekrar merhaba hasteneye gidiyorum bakalım ne diyecekler
Geçmiş olsun büşracım
Bizimde kaderimiz bu demekki
Hayırlı haberlerle dönersin inşallah dualarım seninle
Kötü bişey olmuycak insallah normalmiş bunlar her hafta bu durumdan hastaneye giden biri olarak dualarım seninle

Benim de geriye 2 emriyom kaldı sadece önemli olan oluşan emriyo nun tutunması inşallah
Benimde iki tane kalmıştı Biri şuan benimle diğeri de rabbim nasip ederse bir iki yıl sonrası için bekliyorinşallah sende bebişini alacaksın hayırlısıyla Allahım hiç birimizin emeklerini umutlarını yarım bırakmasın

Evet belli oluyomuş ama yine erkek olunca işler karışıyomuş sanırım biraz bizim firma doktora bildiricek cinsiyetleri bize attığı mailde yasakmış söylemeleri :) Ya biz tekrar yaptırıcaz yani detaylı ultrasonu bide uzun sürüyor bakalım nasıl olucak

Benim çift transfer olacağı için geriye Doğal yolla şansımız olursa olur olmazsa tekrar düşeriz tüp bebek yollarına çünkü ben 2 -3 tane çocuğum olsun istiyorum tabi bu transfer den ikizlerim olursa uzun süre düşünmem hatta korunurum bile

Erkek olunca niye karışıyormuş?

Ben daha dün transfer oldum canım 10. Gün yap dedi doktor
Ben daha dün transfer oldum canım 10. Gün yap dedi doktor
Canim ben baska bi arkadasa yazacakken sana yazmisim simdi o arkadasinda testini negatif oldugunu ogrenince etiketlemedim..cok uzuldum Rabbim negatifi goren kisilerede gercekten moral ve sabir versin binbir emekle surec yasaniyor cunku...senin bebisinde hayirli olur insallah pozitiflerinle seviniriz

Merhaba kizlar 5. Gün embriyo dün 7. Günümdu 7.67
8. Gün 8.1
Yok sanırım bebek dimi test günüm 25 Nisan böyle olup değeri artan varmi
Ilk zamanlar az artiyor canim oyle cok okudum artislari..arttigina gore umut vardir. Hayirli olsun simdiden

Hayırlısı şu riskli zamanları bi atlataydınız ya insanın yüreği hop oturup hop kalkıyor
Aynen öyle atlatabilecek miyiz bilmiyorum sürekli devam edecek sanki yaklaşık 7. Haftalarda kesmişti tekrar başlaması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…