2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet olduk çok şükür 🤲🏼
Rabbim doğduğu zamanları da görmeyi nasip eylesin hepimize inşallah 🤲🏼🤲🏼
Büşra belirtilerin devam ediyor mu? Nasılsın ben aşırı hissizleştim garip bir sıkıntı var içimde kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. Randevuma daha bir hafta var ama bu kötü ruh haliyle nasıl dayanıcam hiç bilmiyorum

Selam kızlar 🙂 opudan çıktım başarılı geçti şükür Allah nasip ederse 25 Nisan Pazartesi de transfer olacağım.Dualarınızı esirgemeyin bu kez bende alayım mutlu haberi ❤️
Gözün aydın canım süper haber hadi inşallah bol yumoşlar bol sağlıklı embriyolar olsun inşallah🤲sımsıkı tutunup bütüsünler🤲

Merhaba bende tüpler tıkalı çıktı tüp bebek dediler etlik Zübeyde hanıma gidiyorum adetin 3 günü randevu aldım. İşlemler nasıl oluyor rapor çıkma aşaması bu ay sadece kağıtları hazırlayıp işlemler bir sonraki ayamı oluyor Rabbim herkesin kucağını evlatla doldursun inşallah mübarek ay hürmetine amin

Merhaba bende tüpler tıkalı çıktı tüp bebek dediler etlik Zübeyde hanıma gidiyorum adetin 3 günü randevu aldım. İşlemler nasıl oluyor rapor çıkma aşaması bu ay sadece kağıtları hazırlayıp işlemler bir sonraki ayamı oluyor Rabbim herkesin kucağını evlatla doldursun inşallah mübarek ay hürmetine amin
Ben raporu hazırlayıp başlamıştım hemen rapor o kadar uzun sürmüyor 😊

Büşra belirtilerin devam ediyor mu? Nasılsın ben aşırı hissizleştim garip bir sıkıntı var içimde kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. Randevuma daha bir hafta var ama bu kötü ruh haliyle nasıl dayanıcam hiç bilmiyorum
Kız bende zaten belirti yoktu ki olanda gitti bi göğüs hassasiyeti vardı artık oda yok hamile olduğumu bilmesem asla inanmam atla zıpla o dereceyim yani
Sadece arada kasık agrısı veya batması yaşıyorum o kadar

Merhaba 🥰 Fetal DNA testi yaptırdınız mı acaba ? 10 haftalığız doktor haftaya çağırdı fetal DNA testi önerdi de merak ettim ☺️
Merhaba 🌸 ben yaptırmadım yaptırmayı düşünmüyorum da doktorumda istemedi ben ikiliyi bile yaptırmaya bilirim 😂 eşim istiyor sadece nifty bilse kesin onuda ister
Ama doktorum tavsiye etseydi yaptırırdım kesinlikle bakalım pazartesi ikili için ne diyecek

eras0201 eras0201 canım normalde ne kadar su içiyorsan onun üstüne çıkman lazım
Ben her sabah aç karnına 2 tane gün kurusu 1 tane sarı kayısı yiyorum her ısırdığımda 2 3 yudum su içiyorum kayısılar bittikten sonra da 3 4 çatal beyaz peynir yiyorum çok şükür atlattım ama bunu aldattığı gibi başlıyor yine
Beyaz peynir çok etkili bende 🤣🤣

Kız bende zaten belirti yoktu ki olanda gitti bi göğüs hassasiyeti vardı artık oda yok hamile olduğumu bilmesem asla inanmam atla zıpla o dereceyim yani
Sadece arada kasık agrısı veya batması yaşıyorum o kadar
Yalnız değilim yani iyi bari😀 şu stresler bitsede hamileliğimizi yaşasak artık Allah’ın izniyle

Ben her sabah aç karnına 2 tane gün kurusu 1 tane sarı kayısı yiyorum her ısırdığımda 2 3 yudum su içiyorum kayısılar bittikten sonra da 3 4 çatal beyaz peynir yiyorum çok şükür atlattım ama bunu aldattığı gibi başlıyor yine
Beyaz peynir çok etkili bende 🤣
Ben geçen sefer çok çektim biliyorsunuz bu transfer öncesinden başladım önlemimi almaya beni kurtaran tek şey şurup valla üretene ettiğim duayı başka bir şeye etmedim heralde🤣sabahları zeytinyağında beklemiş bir gün kurusu birde kuru erik ile de destekliyorum allahıma şükürler olsun en kötü şurubu dene eras0201 eras0201

Ben geçen sefer çok çektim biliyorsunuz bu transfer öncesinden başladım önlemimi almaya beni kurtaran tek şey şurup valla üretene ettiğim duayı başka bir şeye etmedim heralde🤣sabahları zeytinyağında beklemiş bir gün kurusu birde kuru erik ile de destekliyorum allahıma şükürler olsun en kötü şurubu dene eras0201 eras0201
O şurubu artık içemiyorum 🤢 inşallah benim gibi olmazsın zaten zor içiyordum şimdi hiç midem almıyor onu

Beyaz peynir çok etkili bende 🤣🤣
Valla neler yapıyorum da bazen yoluna giriyor bazen de sil baştan oluyor. Diyetisyen vereceğim beslenme programıyla kabızlık çekmeyeceğini düşünüyorum dedi bakalım. Duphalacı da çok içmek istemiyorum ara ara mecbur kaldım işte

X