2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

O kadar haklısınız ki :) Ben o an sanırım aşırı yüksek östrojenin de etkisiyle paniğe kapılıp haksızlık ettim doktora. Yumurtalarım büyüdü ve embriyolarım donduruldu şu an çok şükür. Foruma da bunu yazayım ki yanlış fikre kapılmasın benim yüzümden insanlar diye girmiştim bu akşam. Birden yüklenip kaliteyi riske atmak yerine kaliteli yumurtalarım olmasını sağladı. İyi ki doktora saçma yorumlar yapmamışım, boş yere kıracaktım onu da. Şu an doktor ne derse onu yaparım, kendimden daha çok güveniyorum ona :)
Benimde iğne tedavimin son günleri çok ilgili bir kurum banada bu ay dondurup bi dahaki ay transfer yaparız dedi daha sağlıklı oluyormuş galiba 🙏🏻

Az kaldı benim günüme de normal günüme 4 gün var histeroskopi den kaynaklı geç olur muyum bilmiyorum ama az kaldı 🤭🤭
ayy süper yaaa çok az kalmış hayırlısı ile inşallah hayırlı zamanda olsun bende dedim bak az geldi bilmem ne ama yien oldum nasip kısmet her şey

Geldim güzel anneler ve anne adayları😍çok zor oldu bu sefer 1 kere aleti taktı doktor baktı karından çok fazla sıkışık olunca çıkarttılar tekrar sonra taktılar idrar boşaltıldı bir daha o aleti taktı kanamam oldu o sırada doktor vajina çok dar ondan hafif bi tahriş oldu kanama var korkma dedi sonra bebekleri saldılar rahmimde ters olduğu için baya uğraştılar ama korkma dedi hemşire en güvenli yere bıraktık dedi fotilerini de aldım😍Rabbim inşallah bu emeklerimin ve emeklerinizin karşılığını verir hepimizin kucakları dolar🤲🏻🤲🏻🤲🏻herkeesten allah razı olsun çok sağolun şimdi bekleme zamanı 30 nisan test günü😍sondadan dolayı idrar yaparken zorlanma oluyor şu anda birde hafif kanama var inşallah onlarda çabucak geçer
Hadi bakalım canım inşallah güzel haberlerini alırız 🤲🤲böyle mesajları görünce çok heyecanlanıyorum😍😍❤️

Geldim güzel anneler ve anne adayları😍çok zor oldu bu sefer 1 kere aleti taktı doktor baktı karından çok fazla sıkışık olunca çıkarttılar tekrar sonra taktılar idrar boşaltıldı bir daha o aleti taktı kanamam oldu o sırada doktor vajina çok dar ondan hafif bi tahriş oldu kanama var korkma dedi sonra bebekleri saldılar rahmimde ters olduğu için baya uğraştılar ama korkma dedi hemşire en güvenli yere bıraktık dedi fotilerini de aldım😍Rabbim inşallah bu emeklerimin ve emeklerinizin karşılığını verir hepimizin kucakları dolar🤲🏻🤲🏻🤲🏻herkeesten allah razı olsun çok sağolun şimdi bekleme zamanı 30 nisan test günü😍sondadan dolayı idrar yaparken zorlanma oluyor şu anda birde hafif kanama var inşallah onlarda çabucak geçer
İnşallah canım hemen geçer kanaman 😍 benim de bugün hematoloğumla randevum vardı pek bakamadım aklım şendeydi şükür geçti gitti heyecanlı bekleyiş başladı sana şimdi güzel sürükleyici diziler gerek zaman geçsin diye bayramda da inşallah müjde 😍

Canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla tutunsunlar inşallah sana 🙏🏻 Çektiğin zorluklara verdiğin emeklere değsin insallah. Geri sayım basladi 🎉🤩

Çok teşekkürler sağolun, duş çarşamba alacağım evdeyim nasıl olsa işe gitmeyeceğim o yüzden rahatım:) ağır zaten taşımam yatıyorum oturuyorum geldiğimden beri işte bakalım nasip:)) inşallah pozitif olup pozitifi çekeceğim hayırlısı ileee🙏🏻
Kac yumurta toplandi kac tane kalmisti sizin..hayirli ugurlu olsun cifte bayram yasarsiniz insallah..

ayy evet yaa inşallah hepinize güzel haberi vermek nasip olur:) öyle yapmaya çalışıyorum güzel düşünüyorum bugün totem yaptım kirazlı çoraplarım vardı onu giydim hemşire direk o kirazlı çorap iki bebek demek falan dedi dedim evet totem yaptım🙈evet ya öyle çok zorluyor beni bu tarz şeylerd sağolsun:) şimdi önümde badem fındık kayısı erik var onları yiyorum birazda bi çorba içerim sonra avakadomu yerim miss🥰🥰
Kuzucum havuç rendesi veya suyu muhakkak tüket kılcal damarların genişlemesi ve güçlenmesini sağlar bu da embriyo tutunmasına pozitif etki eder. Çılgınca kabak çekirdeği içi ye, avokadoyu mümkün oldukça sabah ve yanında kaliteli protein yumurta ile tüket. Bir gün o kahve çocuk sesleri içinde içilecek❤️❤️

Kuzucum havuç rendesi veya suyu muhakkak tüket kılcal damarların genişlemesi ve güçlenmesini sağlar bu da embriyo tutunmasına pozitif etki eder. Çılgınca kabak çekirdeği içi ye, avokadoyu mümkün oldukça sabah ve yanında kaliteli protein yumurta ile tüket. Bir gün o kahve çocuk sesleri içinde içilecek❤️❤️
Biz senle çok uzun süre kahve içebilir miyiz bilemiyorum🤣

İnşallah canım hemen geçer kanaman 😍 benim de bugün hematoloğumla randevum vardı pek bakamadım aklım şendeydi şükür geçti gitti heyecanlı bekleyiş başladı sana şimdi güzel sürükleyici diziler gerek zaman geçsin diye bayramda da inşallah müjde 😍
Gitti çok şükür hafif bir sızı var birde baş ağrısı mide bulantısı var nedense anlayamadım 😕 ne dedi doktorun bir sıkıntı yok di mi? Ay evet ya izliyorum valla bugün izledim friends izliyorum hem komik hem güzel oyalıyır beni 😂 ay inşallah şu hafta geçerse Allah’ın izniyle gerisi gelir 😍

Canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla tutunsunlar inşallah sana 🙏🏻 Çektiğin zorluklara verdiğin emeklere değsin insallah. Geri sayım basladi 🎉🤩
Ah çok sağol canım amin amin inşallah Allah’ın izni ile 🤲🏻 Rabbim isteyen bekleyen buçuğunda çaba sarfeden herkese nasip eylesin inşallah 🤲🏻🥰

Havuç bu süreçte her sabah kahvaltı da tükettim yine devam o zaman beybi👍🏻 Ayyy önümü görsen kabak çekirdeği, kayısı, erik, badem, fındık aklıma geldikçe atıyorum ağzıma 😄 sabaha yarım avakado 1 yumurtam var net kefir aldırdım bizimkine 😄 aklıma geldikçe yapıyorum bir şeyler valla ayy canımdan yaaa valla senin bantlar uğurlu gelecek zaten inanıyorum o kahve çocuk sesleri içinde içilecek😍❤️

Havuç bu süreçte her sabah kahvaltı da tükettim yine devam o zaman beybi👍🏻 Ayyy önümü görsen kabak çekirdeği, kayısı, erik, badem, fındık aklıma geldikçe atıyorum ağzıma 😄 sabaha yarım avakado 1 yumurtam var net kefir aldırdım bizimkine 😄 aklıma geldikçe yapıyorum bir şeyler valla ayy canımdan yaaa valla senin bantlar uğurlu gelecek zaten inanıyorum o kahve çocuk sesleri içinde içilecek😍❤️
Ay tabisi öyle olacak, o dört bant bize dört çocik verecek Allahın izniyle 🍀🍀

X