2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Arkadaşlar tüp bebek doktorunuz kese bakma aşamasında tekrar muayene ücreti aliyormu. Tüp bebek sürecimiz artık bitti. Bundan sonrası normal muayene sürecine giriyor.kese görme kalp atışı için tek muayene ücreti alcaklar.
Benim gittim hasatene kalp atimi kese gorunumu ucret almadi verdigimiz ucretin icindeymis

Arkadaşlar tüp bebek doktorunuz kese bakma aşamasında tekrar muayene ücreti aliyormu. Tüp bebek sürecimiz artık bitti. Bundan sonrası normal muayene sürecine giriyor.kese görme kalp atışı için tek muayene ücreti alcaklar.
Biz kese görmeye verdik 10 gün sonra kalp atımına vermedik haftaya cuma randevu var onda yine veririz büyük ihtimal. Kontrol süresi içindekileri almıyorlar anladığım.

Canim adapazarindamisin..bende adapazarliyim. Izmit konakta yaptim tup bebegi..onumuzdeki ay transfer edecekler. Kac tane embriyo transfer oldun birde 5.gun embriyosun kalitesi icin ne diyorlardi
Canım benim 3. Gün embriyosuydu . Çok kaliteli dediler .adatipta yaptırdım ben duzcedecoturuyorum canım inşallah isteyen herkese nasip etsin rabbim çok heyecanlıyım valla

Bizde de öyle olacak.kese görmede vericez kalp atımına alınmayacak. Yani normal gebelik takibinde bı ayda bı kez takip bı kez kontrol kapsıyor muayene ücreti. O mantıkla kalp atışı na para alınmıyor işte

Kız sen bu üçüzler için bebek arabası olayını napcan 😄🤭
Canım valla üçüz pusetleri çok çok çirkin
Fazla seçenek yok zaten
1 tane tekli
1 tane ikiz puseti alıcam zaten bakıcıda olur her dısarı çıktıgımda kardeşimde gelicek oda olur ve benim eşim genelde evde
En mantıklı olanı bu diye düşündük

Ayyy üçüz mü maşallah 😍 bölünme mi oldu
9. Hafta da mı diğer 2 kese gözüktü yoksa 1 kese mi gözüktü bende rüyamda hep ikiz görmeye başladım ama 10. Haftaya girdik 8. Haftada son kontrolüm vardı diyorum herhalde tutsaydı çıkardı 😁
Evet üçüz canım
9. Haftada kesenin tekinde 2 bebek oldugunu gördü doktorum 🤣
Canım nedense en bastan sen bana hep ikizlere hamilesin gibi geliyo ikiz çıkarsa ben şaşırmam😂😂
1650019196689.png

Evet üçüz canım
9. Haftada kesenin tekinde 2 bebek oldugunu gördü doktorum 🤣
Canım nedense en bastan sen bana hep ikizlere hamilesin gibi geliyo ikiz çıkarsa ben şaşırmam😂😂
Eki Görüntüle 3048551
Ay tek yumurta maşallah ya çok güzel 😍 sağlıcakla kucağına alırsın inşallah biraz zor olacak ama rabbim verir kolaylığını 🤲🏼
Bakalım ya bu muayenede de çıkmazsa artık net tek diyecem 😂😂

Canım valla üçüz pusetleri çok çok çirkin
Fazla seçenek yok zaten
1 tane tekli
1 tane ikiz puseti alıcam zaten bakıcıda olur her dısarı çıktıgımda kardeşimde gelicek oda olur ve benim eşim genelde evde
En mantıklı olanı bu diye düşündük
Aynen 2 li ve tekti mantıklı olur zaten 3 bebekle dışarı tek çıkamayacağın için daha mantıklı yaaa dünyanın parasını vericen bebek arabasına da vallahi Allah güç kuvvet versin inşallah 😍

Ay tek yumurta maşallah ya çok güzel 😍 sağlıcakla kucağına alırsın inşallah biraz zor olacak ama rabbim verir kolaylığını 🤲🏼
Bakalım ya bu muayenede de çıkmazsa artık net tek diyecem 😂😂
Amin canım inşallah hepimiz hayırlısıyla kucagımıza alırız
İnşallah sendende ikiz haberleri alırız❤️

Aynen 2 li ve tekti mantıklı olur zaten 3 bebekle dışarı tek çıkamayacağın için daha mantıklı yaaa dünyanın parasını vericen bebek arabasına da vallahi Allah güç kuvvet versin inşallah 😍
Aynen canım genelde üçüz anneleri hep öyle yapmış zaten
Burda çocuk başına 850 euro veriyolar hamilelikte onunla alırım artık 😂
Byoksa burdada çok pahalı bebek arabaları

Biz de kontrolümüzden çıktık. Şükür 2 tanede kaldı bebeler, doktor diyo eşini kandıralım mı 3 diye🤣 Çok şükür her şey yolunda. Riskleri düşünüp bu süreci kendine zehir etme, anı yaşa dedi🥰 3 hafta sonra perinatolojiye randevu aldırdı bayram sonrası saat 1-3 arası tam 2 saat bebeklerin detaylı incelemesi yapılacak sonra bana geleceksiniz dedi. Oksapar ve pruluton ve folik asit dışındaki her şeyi kesti. Pruluton 3 günde bir yarım dozdu doğuma kadar haftada bir bir doz vurulcakmışım bundan sonra. Progestan fitilden de kurtuldum 🤩

Biz de kontrolümüzden çıktık. Şükür 2 tanede kaldı bebeler, doktor diyo eşini kandıralım mı 3 diye🤣 Çok şükür her şey yolunda. Riskleri düşünüp bu süreci kendine zehir etme, anı yaşa dedi🥰 3 hafta sonra perinatolojiye randevu aldırdı bayram sonrası saat 1-3 arası tam 2 saat bebeklerin detaylı incelemesi yapılacak sonra bana geleceksiniz dedi. Oksapar ve pruluton ve folik asit dışındaki her şeyi kesti. Pruluton 3 günde bir yarım dozdu doğuma kadar haftada bir bir doz vurulcakmışım bundan sonra. Progestan fitilden de kurtuldum 🤩
Çok şükür canım hadi gözünüz aydın, sağsağlım kucagına alırsın ınsallah

X