2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

tutunmamasına neden olur mu ya ben de kendimi covid gibi hissediyorum test yapmadım ama grip gibiyim. Zaten ilaç kullanamıyoruz.
Canısı sana tavsiyem boşuna test yaptırma covitkilerin girip test verdiği kabinde test veriliyor pozitif çıksa bile ilaç alamıcan Zaten kendine dikkat bol c vitamini portakal mandalina hiç test verme derim o kabinde yoksa da olur açıkçası kivi de c vitamini bol ondada transfer den sonra iyi geliyor Muş hem de

Son düzenleme:
2 kere hsg 1kere histereskopi 1 kere tanısal laparoskopi genetik test kandan bakılan testler sonuç sebepsiz infertilite embriyo kaynaklı diyorlar kaliteli embriyo olsada DNA diziliminde hata olabilir diyorlar
Şu sebepsiz olayı beni çıldırtıyor kaç kere işlem görmüşsünüz ya

Katılıyorum ztn ilaç içemiyoruz ve hafif geçiyor. Evde dinlenmek dışına bir avantajı yok test vermenin

Beni de ekler misiniz
Ankara Etlik Zübeyde hanım
29 yaş ilk deneme
Erkek faktörü
Çarşamba günü yumurta toplama yapılacak transfer tarihi belli değil henüz

Katılıyorum ztn ilaç içemiyoruz ve hafif geçiyor. Evde dinlenmek dışına bir avantajı yok test vermenin
Havalar da gel git bi güneş var bi yağmur yağıyor ilaçlardan kaynaklı sıcak basıyor gece üstümüzü falan açıyoruz üşütmüşde olabilir bence hafiften covitten ziyade

Henüz gebelik testinde pozitif değilim ama covid pozitif çıktım, şaka gibi ya
Çok geçmiş olsun inşallah hafif atlatırsın ben belirtisiz geçirdim o süreci ki havadan nem kapıp yatak döşek düşerim ama pozitif olmama rağmen hiçbir şeyim olmadı inşallah senin de öyle geçer çoğu kişi böyle geçiriyor artık stres yapma o daha zararlı

İnşallah olmam da pozitifi görürüm tabi gebelikte (korona olmasın ) yanlış dualar mı ediyoruz nedir korona pozitifler çıkıyor

Beni de yazın
Yaş 37,5 ilk deneme
Bir çocuk var tüp yapılmasının nedeni yaş ilerlemesi
Ankara memorial
Transfer tarihi bir ay sonra

Şu sebepsiz olayı beni çıldırtıyor kaç kere işlem görmüşsünüz ya
Aynen sebep belli olursa ona göre tedavi yada işlem yapılır ama şunu anladım stres en büyük etken bu sefer çok relaxdım ve herşey oldu bittiye geldi. 2 denememi yaparken bi arkadaşımin kardeşi de yaptırdı benden sonra başlamıştı benden önce pozitif sonucu aldı herseyi oldu bittiye gelmişti onun o yüzden belli bi sebep yoksa süreç uzadıkça stres çok oluyor ve bence buda etkiliyor

Be
Ben de öyle düşünüyorum canım açıkçası duruma göre hareket edicem.

Kız sen listede yoksun ya yaşını merkezini yazda ekliyim

Belirtilerin neler söyler misin benim halen adet olacakmış gibi bir hissim var ve bacak agrim benden başka su durumu yaşayan var mı
Bacak ağrısı bugün bende de var yaa dünkü iğnem acıdı ondan mı acaba dedim ama iki bacağım da ağrıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…