2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah hayırlı haberler geleceksin🤲 Sabah mı gideceksin kan vermeye ☺️ Ne zaman çıkarmış ? Ben aile hekimine sordum ertesi gün bazende iki gün sonra sonuç dediler🤢
Acil de verin. Gebelik testi istiyorum diyin olmazsa tüp bebek yaptirdiginizi dile getirin. Yaparlar. 2 saate de sonuç çıkar. Aile hekimliği maalesef ertesi güne kalabiliyor.

Senin kaçıncı denemeydi ve kaçıncı gün embriyosuydu ? Bir de adet belirtilerin veya başka belirtiler olmuş muydu
5. Deneme 5. Gün embriyosu. Normalde adet belirtilerim olmaz benim ama ilk zamanlar karnımın alt tarafında tam ağrı gibi değil ama bi ağırlık oluyordu bugun 12. Gün deli gibi kasık ağrım var bugun ayakta fazla kaldım belki o yüzden

Bugün pozitif olduğumu bilmeden kocaman bi bardak nar suyu sıktırıp içmiştim, daha da dikkat ederim inşallah 😢
Nar yasaklı meyvelerden uyarmadı mı doktorunuz? Olmuşa çare yok sıkmayın hiç canınızı. Dilerim herşey yolundadır. Miniğiniz sıkı sıkıya tutunmuştur🤲 Bizim için en önemli faktör moral yüksekliği ona sahip çıkın kendinizi üzmemeye çalışın yeter🌹

Kuzum benide ekle..
Pendik medikal park semra esenkaya
Sperm ileri hoz 0, morfoloji 0
1.transfer negatif
2.transfer 4 mart

Sorun ne tam olarak, Allah emeklerinizi boşa çıkarmaz inşallah. ♥️🙏🏻
Amin canım. Sorun yumurta rezervimin az olmasi her defasında 1 tane olgun yumurta elde edebildik birisi işleme alınmadı bozuk dedi doktor diğeri ikinci günde kaldi ilerlemedi. Kaliteli bi emriyo elde edilirse sonrasında histeroskopi olacağım miyomlarim var tüplerimin birinde sıvı birikmesi var ama Dediğim gibi kaliteli bir yumurta elde edip emriyo olmasına bağlı .

5. Deneme 5. Gün embriyosu. Normalde adet belirtilerim olmaz benim ama ilk zamanlar karnımın alt tarafında tam ağrı gibi değil ama bi ağırlık oluyordu bugun 12. Gün deli gibi kasık ağrım var bugun ayakta fazla kaldım belki o yüzden
Birşey sorabilir miyim?
5.denemeye kadara hangi testler yapıldı?
Sebeo ne bulundu?

Direk fikrimi belirtiyorum 😬 SAKIN YAPMA cidden pozitifte olsa negatifte olsa insana ekstra stresten başka bir faydası olmuyor. Gününü bekle yada 10. Gün ver benim gibi küçük bir değer alıp kafama takarsın ilk iş günün mahvolur. Ne kadar olgun yada mantıklı insanlar olsakta konu bu denli hassas olunca bambaşka insanlar olup çıkıyoruz. Sabrettin bu kadar iki gün daha sabret bence🥰🌹
Ben de ise başlayacağım için onuncu gun test yaptım ki ise rahat gideyim. Tavsiye ederim 🤗😊😊

Amin canım. Sorun yumurta rezervimin az olmasi her defasında 1 tane olgun yumurta elde edebildik birisi işleme alınmadı bozuk dedi doktor diğeri ikinci günde kaldi ilerlemedi. Kaliteli bi emriyo elde edilirse sonrasında histeroskopi olacağım miyomlarim var tüplerimin birinde sıvı birikmesi var ama Dediğim gibi kaliteli bir yumurta elde edip emriyo olmasına bağlı .
Nerede tedavi görüyorsunuz, verdikleri ilaç dozları vs önemlidir tabi sizin için ekstra olarak. İnşallah sağlıklı gelir önemli olan sayısı değil kaliteli bir tane olsun tutsun yeterki 🙏🏻🙏🏻

Kızlar bahçecide bana gebelik olduğunda tekrar muayene parası vereceksin demişlerdi o aşamaya çok var diye ayrıntı sormamıştım. Şimdi kese görmek için çağırdıklarında muayene parası verip mi gircem ben? Aynı durumu yaşayan oldu mu bahçeci de ya da başka klinikte
Benimde pozitif ve kese görmeye muayene parası vereceğiz malesef medikal Park

X